ROZHOVORY S TRENÉRY

Před začátkem soutěže, jsme si pro vás připravili rozhovor s trenérem A mužstva Jiřím Smetanou, který zodpoví otázky ohledně toho jak probíhala letní příprava, jak je spokojen s výsledky přípravných zápasů a s jakým cílem by chtěl nakročit do nové sezóny.

Po delší době vám přinášíme další rozhovor, tentokrát s trenérem mládeže Martinem Kučerou, který trénuje v Meteoru 7 let. Martin prozradí, jaké jsou jeho cíle s týmem do nové sezóny, jaké má jako trenér ambice a povypráví o své bohaté fotbalové kariéře.

Dalším rozhovorem, který jsme si pro vás připravili je rozhovor s bývalým hráčem A týmu a trenérem ročníku 2012 Tomášem Novákem. Tomáš se vyjádří k tomu jak je spokojený s podzimní částí sezony u kategorií, které trénuje a povypráví o tom, jak probíhala jeho fotbalová kariéra.

Přinášíme vám další rozhovor, tentokrát s trenérem mládeže Janem Jirků, který trénuje starší přípravku a mladší žáky. V rozhovoru se vyjádří k situaci ohledně Covidu, zhodnotí uplynulou část sezony a povypráví o své fotbalové kariéře.