ZÁPASY - KOMENTÁŘE

Mladší dorost

Sezona 2020/2021

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 20.9.2020 - 5.kolo
FK Meteor Tábor - SK Slavia ČB/Borovany 5:4 ( 0:1 )
Góly:
43. Silverthorn, 64. z pen. a 76. Gantogtokh, 80. Vokoun, 80.+3 Dvořák - 12., 44. a 62. Černý, 70.Strnad
Sestava: Kukla - Musil, Dvořák, Němeček, Matoušek - Tomášek, Gantogtokh, Svatek, Vokoun ( C ) - Bartoň, Pravda
Střídali: Mlsna, Silverthorn, Burian, Kazda

Komentář ( trenér Pekárek ):

Neskutečný zápas, neskutečný obrat, emoce, vypjaté situace. Asi tak bych shrnul toto utkání. První poločas byl z naší strany velice špatný. Místo abychom při vší úctě k soupeři dostali zápas brzy pod kontrolu, tak nám hosté po špatné práci v defenzivní činnosti utečou a prohráváme 0:1.

V kabině jsme si museli ujasnit, že se musíme vrátit k naší poctivé kombinační hře v pohybu namísto toho, aby se každý z hráčů snažil rozhodnout utkání sám a snažil se prokličkovat přes celé hřiště až do branky. Po pěkném centru Matouška z levé strany dokázal vyrovnat Silverthorn. Bohužel naše radost netrvala dlouho a soupeř hned v zápětí po nedostoupení útočníka opět skóroval. Brzy nám soupeř utekl na rozdíl 2.branek, kterou jsme soupeři opět umožnili po sérii chyb. Snížit se po odpískané ruce podařilo z penalty Gantogtokhovi. Poté, kdy soupeře tlačíme, tak opět brzy inkasujeme a opět po sérii triviálních chyb.

76. minuta 2:4, 4. minuty do konce. Řeklo by se konec. Ne tak pro nás. Gantogtokh po své onemenshow ve vápně snižuje na 3:4. V poslední minutě Vokoun skvěle předskakuje hráče a uklízí míč na přední tyč - vyrovnáno. Poslední situace zápasu - roh. Ten zahrává Matoušek a míč propadá vápnem až k nabíhajícímu Dvořákovi, který ho v pádu uklízí do branky. 5:4 pro nás a konec.

Jak jsem říkal na začátku, utkání mělo zajímavý vývoj. My jsme dělali mnoho chyb a nehráli jsme v 1.poločase jako tým. Soupeř hodně zdržoval a neměl ke konci zájem hrát fotbal, spíš formou odkopů dovést utkání ke svému vítězství. Naštěstí zvítězil fotbal. Během utkání došlo i k momentům, které do fotbalu nepatří a proto mohly padnout červené karty na obou stranách. To se nám nesmí stávat.

Jinak si cením vůle kluků hrát až do posledních minut. Skvělé.


Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 13.9.2020 - 4.kolo
TJ Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor 5:3 ( 2:2 )
Góly: 14. Sýs, 28. a 53. Pineau, 45. Potůček, 69. Juřík z pen. - 37. Pravda, 39. Mlsna, 66. Bartoň
Sestava: Kukla - Kazda, Dvořák, Němeček, Smetana - Lazar - Tomášek, Gantogtokh, Svatek, Vokoun ( C ) - Bartoň
Střídali: Pravda, Matoušek, Silverthorn, Mlsna

Komentář ( trenér Pekárek ):

 Vimperk patří mezi nejfotbalovější týmy v soutěži co se techniky týče. Jejich hráči mají velmi dobrou individuální činnost s míčem a zároveň jsou velmi pohyblivý. Proto jsme v tomto utkání chtěli být důrazní v soubojích, chtěli jsme udržet krátké hřiště a brzy domácí dostupovat. To se nám moc nedařilo a proto soupeř brzy a zaslouženě vedl 2:0. Po přeskupení několika postů a zejména zařazení Gantogtokha na post útočníka jsme hru zlepšili a ještě do poločasu dokázali vyrovnat.

V druhém poločase nás soupeř už jednoznačně přehrál. Nám nefungovala činnost záložní řady i vinou dlouhých míčů od obrany a proto jsme těžko mohli podnikat rychlé protiútoky na naše 2 útočníky. Je třeba si přiznat, že soupeř byl nad naše síly.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 6.9.2020 - 3.kolo 
FK Meteor Tábor - 1.FC Netolice/TJ Vitějovice 9:1 ( 6:1 )
Góly: 11. Gantogtokh, 14., 47. a 69. Vokoun, 18. Dvořák, 25. Mlsna, 30. Svatek, 36. Bartoň, 54. Pravda - 4. Baloušek
Sestava: Kukla - Musil, Němeček, Dvořák, Syrovátka - Silverthorn - Bartoň, Gantogtokh, Svatek, Vokoun ( C ) - Pravda
Střídali: Mlsna, Sova, Lazar, Kazda, Smetana

Komentář ( trenér Pekárek ):

V dnešním utkání jsme postrádali z různých důvodů a to zejména ze zdravotních 5 hráčů. Někteří kluci budou nějaký čas chybět a tak je třeba jim popřát brzký návrat do hry. Za dnešní výkon musím kluky pochválit. Neřeším ani tak výsledek jako takový, ale předvedenou hru, kdy jsme až na prvních 10.minut byli na hřišti dominantní. Výstavba hry byla dnes na vysoké úrovni, kluci dobře kombinovali, hráli aktivně a dokázali po pěkných akcích, které měly hlavu a patu proměňovat šance.

Ale protože je vždy na čem pracovat, tak vidíme jisté nedostatky v rozehrávce odzadu ve 2. pol., kdy jsme se nedokázali plně vypořádat se změnou rozestavení a opět nás trápí spolupráce řad a hlavně ochota být aktivní ve zkracování hřiště. Ale jinak musím kluky ještě jednou pochválit.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 30.8.2020  - 2.kolo
FK Jindřichův Hradec 1910 - FK Meteor Tábor 4:3 ( 4:2 )
Góly: 2. a 10. Šiman, 18. Truhlář, 22. Petr - 12. a 44. Bartoň, 16. Matoušek
Sestava: Kukla - Chvátal, Němeček, Feik ( C ), Smetana - Silverthorn - Matoušek, Vokoun, Gantogtokh, Tomášek - Bartoň
Střídali: Burian, Pravda, Mlsna, Svatek

Komentář ( trenér Pekárek ):

I v 2. kole nás čekal velice silný soupeř. Byli jsme si vědomi toho, že opět se bude jednat o tým, který bude silný na míči a proto jsme chtěli hrát aktivně, být pořád v pohybu, být důrazní v osobních soubojích a zkracovat vertikálně a horizonzálně hřiště. Bohužel úvod zápasu jsme nezachytili tak, jak jsme chtěli a v těch činnostech ve kterých jsme chtěli být silní, tak jsme propadali. Cením si však kluků, že zásluhou aktivní hry Bartoně a skvěle zahraného rohu Matouška který zapadl až do branky, jsme dokázali vyrovnat. JH s námi musel opět počítat a to i přes fakt, že přidal další 2 branky do poločasu.

V úvodu 2.pol. jsme byli jasně lepším týmem, ale vyvinutý tlak jsme nedokázali zúročit v branku. Od zhruba 55. minuty byli domácí lepší a jen díky střelecké nemohoucnosti a zákrokům brankáře Kukly jsme neprohráli vyšším rozdílem.

S kluky jsme ihned na tréninku zápas rozebírali. JH byl sice lepším týmem ale my jsme mu hru 3 faktory ulehčili. Byli jsme málo důrazní v soubojích 1 na 1, chyběla nám herní odvaha a výstavba hry od zadních řad, kdy jsme se báli dojít si pro přihrávku a vůbec jsme nepokrývali střed hřiště. Je na čem pracovat.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 23.8.2020 - 1.kolo
FK Meteor Tábor - ZVVZ Milevsko 3:2 ( 1:0 )
Góly: 26. Matoušek, 43. a 50. Bartoň - 62. Mácha, 80. Buriánek
Sestava: Kukla - Musil, Němeček, Feik ( C ), Smetana - Silverthorn - Matoušek, Gantogtokh, Dvořák, Syrovátka - Bartoň
Střídali: Vokoun, Pravda, Chvátal, Burian, Tomášek

Komentář ( trenér Pekárek ):

1. kolo nové sezóny pro nás dopadlo výborně. Před sezonou jsme v týmu uvítali spoustu nových hráčů a tak nás čekalo spoustu práce, aby se kluci vzájemně poznali a utvořili fungující partu. Proto jsme přípravu zahájili již na konci července, kdy jsme hned první týden trénovali každý den formou soustředění v domácích podmínkách. Cíl byl dát kluky dohromady po stránce teambuldingové a také, aby všichni v tréninkovém procesu pochopili, co po nich chceme.

Na začátek nás hned čekal velice kvalitní soupeř, se kterým bývají zápasy vždy vyhecované, což se ostatně potvrdilo i v tomto zápase. Přihlížející diváci mohli vidět kvalitní fotbal z obou stran. Nám se povedlo jít do kabiny s těsným náskokem jednoho gólu a věděli jsme, že bude klíčové, jak se nám povede prvních 15. minut 2. poločasu. Vzhledem k tomu, že se nám podařilo vstřelit další 2 góly, tak to kluky ohromně nabudilo a šli si za vítězstvím. Je ale třeba říci, že soupeř byl silnější na míči, dotáhl se na rozdíl jediné branky a my jsme hrozili už pouze z rychlých protiútoků. Nicméně po hektickém závěru jsme vedení udrželi a hned na úvod si připsali vítězství.

Utkání mělo náboj, emoce, spoustu diváků a drama až do konce. Cením si kolektivního výkonu z naší strany umocněný kvalitními individuálními výkony. Jsem přesvědčen o tom, že nám pomohla letní příprava, kdy jsme odehráli celkem 4 PU a vždy proti kombinovaným týmům ml. a st. dorostu.


Sezona 2019/2020

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 9.11.2019 - 12.kolo
ZVVZ Milevsko - FK Meteor Tábor 2:3 na p.k.(2:0)
Góly:
5. Mácha Matěj, 9. Pich Tomáš - 60. Benedikt Jan, 78. Benedikt Jan
Sestava: Dvořáček (C) - Benedikt, Urban, Cetlovský - Sova (58´Včelák), Štrincl (48´Pravda), Široký (41´Lazar), Gura - Hera - Dmejchal, Vaněk (41´Vokoun)

V utkáních mladších jsme po celý zápas tahali za kratší konec. Soupeř šel brzce do vedení a to hned o dvě branky, kdy si bohužel vybral slabší chvilku brankář Dvořáček. V poločase jsme pozměnili sestavu a snažili jsme se s výsledkem něco udělat. Soupeř byl i nadále lepším týmem na hřišti. Nám se podařilo snížit a v závěrečných minutách vyrovnat. V nesmyslném penaltovém rozstřelu se na nás usmálo štěstí a získali jsme druhý bod. Velká pochvala mladíkům za bojovný výkon.

Hráči utkání: Benedikt, Dmejchal.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 2.11.2019 - 11.kolo
TJ Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor 1:9 (0:1)
Góly:
62. Ježek Adam - 26. Dmejchal Jiří, 47. Lachout Petr, 51. Lachout Petr, 52. Dmejchal Jiří, 58. Pravda Tomáš, 60. Pravda Tomáš, 64. Benedikt Jan, 67. Pravda Tomáš, 73. Lachout Petr
Sestava:

Do utkání mladších jsme vstoupili lépe než u starších. Dobře jsme hráli v obranné fázi, kdy soupeř měl pár šancí. My také měli dobré střelecké možnosti a poločas skončil jen rozdílem jedné branky. Druhou půlku, jsme naši produktivitu zlepšili a náskok zvyšovali. Velmi potěšující je hattrick žáka Pravdy. Samozřejmě soupeř přestal klást odpor a hodně nám to usnadnil.

Hráči utkání: Celý tým

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 27.10.2019 - 10.kolo
FK Meteor Tábor - FK Slavoj ČK 2:4 (0:1)
Góly:
44. Vaněk Patrik, 61. Trapl Lukáš (vl.) - 15. Vnuk Jakub, 55. Pavelka Jakub, 59. Trapl Marcel (pen.), 70. Šindelář Tadeáš
Sestava:
Včelák (C) - Benedikt, Urban, Cetlovský - Sova (41´Pravda, 67´Hera), Široký (25´Vaněk), Štrincl (70´Široký), Lazar (48´Sova, 65´Lazar) - Hera (41´Lachout) - Dvořáček, Gura

Do utkáních mladších jsme vstoupili špatně. Soupeř nás od úvodní minuty přehrával a zaslouženě vedl. O přestávce jsme si udělili pokyny, abychom s výsledkem něco udělali, Podařilo se nám vyrovnat o pár minut déle šel soupeř do vedení z laciné střely a náskok navýšil z pokutového kopu. My jsme snížili pomocí vlastního gólu soupeře. Závěrečný tlak jsme nezužitkovali a body tak odvezl soupeř. Jsem nespokojený s nasazením a výkonem hráčů, kteří by měli být oporou a tahouni mladších, bohužel není tomu tak. Nelze přece stavět hru na hráčích, kteří mají vysokou minutáž ve starších.

Hráči utkání: Cetlovský


Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 20.10.2019 - 9.kolo
FK Protivín - FK Meteor Tábor 3:7 (1:5)
Góly:
33. Jirášek Adam, 41. Král Štěpán, 70. Urban Michal - 7. Dvořáček Vojtěch, 15. Dvořáček Vojtěch, 21. Široký Filip, 25. Gura Antonín, 40. Dvořáček Vojtěch, 44. Sova Vlastimil, 60. Lachout Petr
Sestava:
Včelák (C) - Benedikt (41' Lachout), Urban, Cetlovský - Lazar, Štrincl (41' Vaněk), Široký (41' Sova), Gura - Hera (68' Štrincl) - Pravda (58' Dvořáček), Dvořáček (41' Dmejchal, 75' Pravda)

Do utkání mladších jsme nastoupili v pozměněné sestavě oproti minulým utkání. Soupeř hrál na brejky a bohužel nám vstřelil 3 branky po našem hloupém zaváhání. První poločas jsme předváděli pěkné kombinace obdobně jako v utkání starších. Druhý poločas se spíše dohrával tudíž i kvalita hry značně uvadla.

Hráči utkání: Dvořáček, Urban

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 13.10.2019 - 8.kolo
FK Meteor Tábor - FK Vodňany 3:0 (-:-) kontumace
Góly:

Sestava:
Jako již v několika předešlých případech soupeř nenastoupil k utkání mladších.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 5.10.2019 - 7.kolo
SK Slavia ČB - FK Meteor Tábor 4:6 (2:3)
Góly:
8. Dzietonický Tomáš, 29. Dzietonický Tomáš, 77. Uhlárik Lukáš, 78. Procházka David - 4. Štrincl Filip, 5. Vaněk Patrik, 18. Hera Nick, 43. Vaněk Patrik, 58. Štrincl Filip, 76. Hera Nick
Sestava:
Včelák (C) - Lachout (57´Benedikt), Urban, Cetlovský - Benedikt (50´Lazar), Hera, Štrincl, Gura - Vaněk (55´Pravda) - Dmejchal (70´Vaněk), Dvořáček

Od úvodního hvizdu jsme na soupeře vlétli a brzo jsme šli do vedení o 2 branky. I s náročným terénem jsme se dokázali vypořádat a soupeře jsme jasně přehrávali. Předváděli pěkné kombinace, pro oko diváka s atraktivním gólovým úspěchem. Situaci jsme si zbytečně zdramatizovali, po hloupých chybách v komunikaci při obranné fázi, kdy jsme si ke konci utkání nechali dát 2 branky. Snad už jsme dokázali prolomit smůlu v zakončení a dokážeme to potvrdit v následujícím utkání.

Hráči utkání: Štrincl, Vaněk, Hera, Benedikt.


Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 29.9.2019 - 6.kolo
FK Meteor Tábor - SK Čtyři Dvory 0:1 (0:1)
Góly:
6. Bláha Jakub
Sestava:
Včelák (C) - Lachout (54´Benedikt), Urban, Cetlovský - Benedikt (50´Široký, 70´Hera), Široký (22´Pravda, 60´Lachout), Hera (64´Pravda), Gura - Štrincl - Dmejchal, Vaněk

V dnešním utkání nemám hráčů v předvedené hře co vytknout. Bohužel soupeřova svatyně byla snad zakletá, Nebyli jsme se trefit mezi tyče. Soupeře jsme válcovali a nepouštěli je do jakékoliv šance. Ukázalo se jak fotbal nemá logiku, opět jsme prohráli po hloupém gólu v úvodu utkání, kdy soupeř přeloboval brankáře téměř z půlky. Bohužel postavení v tabulce neodpovídá našim kvalitám jak v případě starších musíme ze sebe shodit pomyslnou deku.

Hráči utkání: Urban, Benedikt, Štrincl, Vaněk

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 22.9.2019 - 5.kolo
FK Meteor Tábor - FK Tatran Prachatice 3:4 (0:1)
Góly:
  55. Štrincl Filip (pen.), 56. Dmejchal Jiří, 67. Dmejchal Jiří - 5. Toušek Filip, 61. Růžička Jiří (pen.), 68. Růžička Jiří, 80. Břicháček Adam
Sestava:
Včelák (C) - Urban, Štrincl, Cetlovský - Dmejchal, Benedikt, Hera (55´Široký, 72´Vaněk), Gura - Vaněk (66´Hera) - Lachout, Pravda (41´Feik)

Utkání mladších nezačalo dle představ, soupeř šel do vedení opět po nedůrazu v pokutovém území. My jsme poté soupeře zamáčkli a drželi je v šachu, ale nebyli jsme schopni vyrovnávací branku. Druhou půli jsme naše úsilí ještě zvýšili. Vyrovnali jsme z pokutového kopu vzápětí jsme šli do vedení. Soupeř dokázal vyrovnat. Opět jsme šli do vedení a minutu poté soupeř opět vyrovnal po naší chybě. V poslední minutě potažmo vteřině utkání soupeř otočil utkání v jejich prospěch. Fotbal nám ukázal jak nemá logiku.

Hráči utkání: Cetlovský, Lachout

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 16.9.2019. - 4. kolo
TJ Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor 8:2 (4:1)
Góly: 1., 10., 15., 56. Potůček Filip, 20. Chvosta Václav, 61. Benda Petr, 64. Benda Petr, 78. Kubačka Pavel  - 36. Vaněk Patrik, 75. Benedikt Jan
Sestava: Včelák - Cetlovský, Mládek, Urban - Sova (66´Pravda), Benedikt, Široký (41´Štrincl), Gura - Hera - Dvořáček (41´Pravda, 54´Dvořáček), Vaněk

Utkání mladších se neslo v podobném duchu. S narušenou psychikou jsme do zápasu vstoupili také špatně. Soupeř brzy vedl o 4 branky, kdy jsme udělali ty samé chyby v obranné fázi. Do poločasu jsme jen snížili po krásné střele Vaňka. Druhý poločas jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale opět ta samá písnička. Soupeř svůj náskok navyšoval a my už jsme si jen přáli závěrečný hvizd.

Hráči utkání: nikdo

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 8.9.2019 - 3.kolo
FK Meteor Tábor - 1.FC Netolice 7:1 (4:0)
Góly:
13. Štrincl Filip (pen.), 33. Dvořáček Vojtěch, 35. Dvořáček Vojtěch, 38. Dvořáček Vojtěch, 49. Dmejchal Jiří, 54. Dmejchal Jiří, 76. Dmejchal Jiří - 26. Kováč Denis
Sestava:
Včelák (C) - Cetlovský (41´Mládek, 72´Cetlovský), Urban, Benedikt - Gura (53´Sova), Široký (41´Dmejchal), Hera, Lazar (50´Feik) - Štrincl (41´Vokoun) - Lachout, Dvořáček (41´Pravda)

Úvod utkání mladších bylo rozporuplné, chybovali jsme v obranné fázi. Šli jsme do vedení až po pokutovém kopu, soupeř vyrovnal po naši hrubce v obraně. Poté jsme se srovnali, začali lépe kombinovat a přineslo to tížené gólové okamžiky. Soupeř druhý poločas nebyl schopen nám konkurovat. Proto jsme využili možnosti postavit naše mladíky, kteří nezklamali. Chválu si zaslouží žák Vokoun, který byl blízko prvnímu gólu.

Hráči utkání: Celý tým.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 31.8.2019 - 2.kolo
TJ Hradiště - FK Meteor Tábor 4:0 (3:0)
Góly: 
10. Šuba Daniel, 34. Filaus Dominik, 40. Filaus Dominik, 77. Kovanda Patrik
Sestava:
Včelák - Benedikt, Urban (41´Pravda, 53´Vokoun), Lachout - Dmejchal (65´Pravda), Široký (3´Vokoun, 41´Silverthorn), Hera, Gura - Štrincl - Vaněk, Dvořáček

Utkání bylo poznamenáno předchozím náročným utkáním starších. Od úvodního hvizdu jsme tahali za kratší konec. Bohužel jsme to soupeři usnadnili, kdy jsme mu po hrubých chybách darovali 2 branky. Úvod druhého poločasu jsme zkusili utkání zvrátit na naši stranu. Bohužel neúspěšně. Pozitivní z utkání je výkon mladíčka Vokouna.

Hráči utkání: Vokoun, Lachout, Benedikt.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 25.8.2019 - 1.kolo
FK Meteor Tábor - ZVVZ Milevsko 4:2 (2:0)
Góly:
24. Dmejchal Jiří, 30. Dmejchal Jiří, 51. Dvořáček Vojtěch (pen.), 63. Dmejchal Jiří - 45. Král Šimon, 62. Král Šimon
Sestava:
Včelák (C) - Lachout, Štrincl, Cetlovský - Gura (66´Lazar), Benedikt (66´Hera), Hera (45´Široký), Lazar (45´Silverthorn) - Vaněk - Dmejchal, Pravda (45´Dvořáček)

Do utkáních mladších jsme vstoupili ne zrovna aktivně, podřídili jsme se hře slabého soupeře a celkově utkání postrádalo dynamiku, kvalitu a smysl o něco hrát. Vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. Bohužel utkání jsme neudrželi s nulou a soupeři jsme díky vlastním chybám darovali dvě branky.

Hráči utkání: Dmejchal, Vaněk, Štrincl


Sezóna 2018/2019


# Klub                 Z V R P            S          B 
1. Loko ČB        24 20 0 4     128:31    62 
2. SKP ČB        24 21 0 3      130:27    61 
3. Milevsko       24 19 0 5       105:37   56
4. Metor Tábor 24 17 0 7        91:30    52 
5. Vimperk        24 16 0 8        98:44   50
6. Čt. Dvory     24 12 0 12       68:64   35 
7. Slavia ČB      24 12 0 12       63:54   33 
8. Prachatice     24 9 0 15        70:76   29 
9. Hradiště         24 9 0 15        72:92   29 
10. Lomnice       24 9 0 15        55:79  24 
11. Č. Krumlov    24 7 0 17       48:70   21 
12. Blatná          24 4 0 20      28:199   12 
13. Vodňany      24 1 0 23       20:173    4

Statistiky

# Jméno Klub                                     G ŽK ČK
1. Vojtěch Pavel TJ Loko ČB               28 3 0
2. Kryštof Krátký SKP ČB                    25 0 0
3. Patrik Vaněk TJ Loko ČB                22 3 0
4. Martin Mladý FC ZVVZ                   22 0 0
5. Václav Chvosta TJ Šum.Vimperk   20 1 0
6. Jakub Martinec TJ Loko ČB           20 2 0
7. Dominik Filaus TJ Hradiště z. s.       17 1 0
8. Miroslav Dvořák FC ZVVZ               17 1 0
9. Denis Hebký SK Čtyři Dvory, z.s.    16 4 0
10. Marek Glomb FK Tat. Prachatice   16 1 0
11. Lukáš Gutwirth TJ Loko ČB             16 2 1
12. Martin Pytlík SKP ČB                       16 1 0
13. Dominik Pečený SKP ČB                15 2 0
14. Jakub Tóth TJ Šum. Vimperk          14 1 0
15. Lukáš Sýs TJ Šum. Vimperk           13 1 0
16. Martin Makovec FK Meteor            13 3 0
17. Dominik Štěch SKP ČB                    13 2 0
18. Jakub Vrána TJ Lomnice nad Luž. 12 2 0
19. Jindřich Kordík FK Slavoj ČK.         12 0 0
20. Radek Kunc FK Tatran Prachatice  12 1 0


Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 15.6.2019. - 26. kolo
SK Slavia ČB - FK Meteor Tábor 1:2 (1:1)
Góly: 10´Hera, 50´Makovec
Sestava: Včelák - Štrouf, Mládek, Benedikt - Kopnický, Hera, Široký (41´Mrzena), Gura - Silverthorn (41´Feik) - Makovec (C), Kolář (56´Silverthorn)

Utkání mladších pro naše barvy přinesly zasloužené 3 body. Utkání jsme měli od úvodní minuty ve svých rukách.
V úmorném vedru jsme předvedli dobrý výkon a rozloučili jsme se vítězně se sezonou.

Hráči utkání: celý tým.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 8.6.2019. - 25. kolo
FK Meteor Tábor - SK Čtyři Dvory 2:3 (1:2) p.k.5:6
Góly:  39. Široký Filip, 52. Široký Filip - 2. Ruider Matyáš, 8. Strnad Marek
Sestava: Včelák - Štrouf, Mrzena (41´Sedláček), Benedikt - Klestil (60´Gura), Hera, Široký, Gura (41´Kopnický) - Makovec - Dmejchal (41´Kolář), Vaněk (47´Dmejchal)

Do utkání jsme vstoupili katastrofálně soupeř již v 7 minutě vedl o dvě branky. Soupeř potrestal naší rozhozenost obrany a stejně jak u starších stereotypní hrou na brejky šel do vedení. Poté soupeř se zatáhl a jen bránil, my jsme se snažili překonat hráz bránicích hráčů, ale branku jsme do konce poločasu nevstřelili. Druhý poločas jsme aktivitu ještě zvýšili, soupeř zahrozil 2x z brejku, kdy nás podržel brankář Včelák. Nám se podařilo korigovat a po sléze vyrovnat. S remízovým stavem jsme se nechtěli spokojit a snažili jsme se za každou cenu vytěžit maximum bodů v základní hrací době. Bohužel se šlo do penaltového rozstřelu, který pro naše barvy nedopadl dobře.

Hráči utkání: Široký, Makovec.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 1.6.2019. - 24. kolo
TJ Blatná - FK Meteor Tábor 0:8 (0:8) nedohráno
Góly: 10´,22´,34´ Dmejchal, 18´,35´,37´ Makovec, 20´ Kolář, 40´Klestil
Sestava: Včelák - Štrouf, Mládek, Benedikt - Kopnický, Hera (C), Mrzena, Klestil - Makovec - Dmejchal, Kolář
Utkání nemá cenu ani hodnotit. Soupeř do utkání nasadil 9 hráču, kteří se nezmohli ani na nejmenší odpor, odevzdaný a doslova trapný výkon, který se odehrával po 3tí v řadě. Zcela nepochopitelné jednání oddílu. Naši hráči neměli žádnou motivaci hrát v tempu. Hráči utkání: nikdo

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 26.5.2019. - 23. kolo
FK Meteor Tábor - FK Vodňany 3:0 (-:-)
Góly:
Sestava:
Utkání nesehráno, dle sdělení STK oznámilo mužstvo hostů, že se k utkání nedostaví.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 12.5.2019. - 21. kolo
FK Meteor Tábor - ZVVZ Milevsko 0:2 (0:2)
Góly:  25. Pich Tomáš, 40. Král Šimon
Sestava: Kolář - Štrouf, Štrincl (C), Mrzena - Klestil, Hera, Široký (61´Sedláček), Gura - Vaněk - Makovec, Dmejchal
Mladší utkání dnes zcela nepochopitelně nedovedli do vítězného konce. Soupeř od prvních minut tahal za kratší konec, ve všech aspektech jsme byli lepším týmem. I kdybychom dnes hráli celý den tak gól by z našich kopaček nepadl. Předváděli jsme nádherné kombinace, ale pouze jen po úroveň penalty. Opět jsme se podobně jako u starších potýkali s přesnou koncovkou. S předvedenou hrou nemám co klukům vytknout i přes vysokou marodku bojovali statečně do poslední minuty.
Hráči utkání: Štrincl, Mrzena

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 4.5.2019. - 20. kolo
Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor  1:5 (0:2)
Góly: 32. Růžička Jiří - 9. Makovec Martin, 11. Makovec Martin, 51. Gura Antonín, 55. Dmejchal Jiří, 78. Gura Antonín
Sestava: Kolář Vojtěch  - Štrouf Michal , Hořejší Petr [K] , Sedláček Vojtěch, Klestil Lukáš, Hera Nick, Štrincl Filip, Gura Antonín, Vaněk Patrik, Dmejchal Jiří, Makovec Martin,  Široký Filip, Mrzena Matěj
Utkání mladších se podobalo výkonu starších, trpělivě a zodpovědně jsme kombinovali a předváděli sympatický výkon. Soupeře jsme nepustili k výraznější situaci. Neštastně jsme inkasovali branku po chybné rozehrávce brankáře, kdy soupeř snížil na rozdíl jedné branky. Náš výkon to nijak nepoznamenalo a dotáhli jsme ho do vítězného konce.
Hráči utkání: Makovec, Štrincl, Štrouf.

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 28.4.2019. - 19. kolo
FK Meteor Tábor - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 3:1 (2:1)
Góly: 7. Klestil Lukáš, 65. Hera Nick, 69. Dmejchal Jiří - 14. Vrána Jakub
Sestava: Kolář - Štrouf, Štrincl (C), Lachout (7´Hořejší, 28´Feik, 58´Široký) - Kopnický, Široký (41´Vaněk), Mrzena (72´Feik), Klestil - Hera - Gura, Dmejchal
I u mladších jsme vstoupili aktivně, po krásné akci jsme šli do vedení. Vytvořili jsme si mnoho šancí, které naši útočníci neproměnili. Soupeř využil naše zaváhání a srovnal stav. V závěru první půle brankář Kolář vychytal pokutový kop. Do vedení jsme opět po další pohledné akci. Soupeř se už nezmohl na větší odpor. Bohužel pro oko diváka se nekonala pohledná hra.
Hráči utkání: Kolář, Hera, Mrzena, Štrincl

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 21.4.2019. - 18. kolo
TJ Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor 3:2 (3:0)
Góly:  13. Sýs Lukáš, 35. Hamburg Lukáš, 36. Potůček Filip - 73. Dmejchal Jiří, 75. Štrouf Michal
Sestava: Kolář - Štrouf, Hořejší (C), Kopnický - Makovec, Široký, Štrincl, Sedláček (32´Lachout) - Hera - Gura, Dmejchal
Do utkání jsme vstoupili špatně, chyběl nám pohyb a to především u hráčů, kteří neměli zápas v nohách za starší. Po individuálních chybách šel soupeř do vedení a svůj náskok zvýšil do poločasu o 3 branky. Druhý poločas jsme začali ovládat hru, vytvářeli jsme si mnoho šancí a trochu štěstí nám ke vstřelení kontaktního gólu chybělo. V závěru utkání jsme se dokázali prosadit, ale už bylo příliš pozdě.
Hráči utkání: Hořejší, Široký, Štrincl, Lachout

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 13.4.2019. - 17. kolo
TJ Hradiště - FK Meteor Tábor  1:3 (1:1)
Góly: 15. Černý Martin - 8. Gura Antonín, 66. Lachout Petr, 76. Štrouf Michal
Sestava: Kolář - Štrouf, Hořejší (C), Štrincl (16´Lachout) - Kopnický (41´Štrincl), Mrzena, Široký (71´Dmejchal), Klestil - Hera - Gura, Dmejchal (58´Kopnický)
Do zápasu mladších jsme vstoupili dobře, brzo jsme šli do vedení, jenže potom začal na hřišti dominovat soupeř. Do polčasu jsme inkasovali a úplně se vytratila kombinace a přesnost přihrávek. Druhý poločas jsme hru srovnali a potom jsme udělali větší změny v sestavě a podařilo se nám jít do vedení, kdy se opět prosadil v poslední době fantastický Lachout. Náskok jsme zvýšili opět v závěrečných minutách po excelentním přímém volném kopu Štroufa.
Hráči utkání: Mrzena, Štrouf, Lachout. Hořejší

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 7.4.2019. - 16. kolo
FK Meteor Tábor - Slavoj Český Krumlov 6:0 (4:0)
Góly:8. Gura Antonín, 29. Lachout Petr, 37. Štrouf Michal, 39. Dmejchal Jiří, 51. Dmejchal Jiří, 70. Makovec Martin

Sestava: Kolář - Štrouf, Mládek, Lachout (41´Hořejší) - Kopnický, Mrzena (C) (63´Makovec), Benedikt (4´Široký, 57´Štrincl), Klestil - Hera - Gura, Dmejchal
Od úvodního hvizdu jsme soupeře jasně přehrávali. Vytvořili jsme si spoustu šancí, soupeř nebyl schopen klást odpor. Druhý poločas se utkání už jen dohrávalo.
Hráči utkání: Hera, Štrouf

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 30.3.2019. - 15. kolo
SKP ČB - FK Meteor Tábor 2:0 (1:0)
Góly: 6. Vrážek Tomáš, 16. Krátký Kryštof
Sestava: Kolář -Štrouf, Mládek, Lachout - Sedláček,  Mrzena, Široký, Klestil, Hořejší - Gura, Makovec Náhradníci Kopnický, Dmejchal, Štrincl, Hera
I do utkání mladších jsme vstoupili velmi špatně. Soupeř šel brzy do vedení a po pár minutách svůj náskok zvýšil. Naše hra se poté srovnala a začali jsme si vytvářet tlak na soupeře. Tlak vydržel zhruba 50 minut. Potom se začala projevovat únava hráčů, kteří nastoupili i za starší, nebyli jsme schopni se prosadit, trápila nás koncovka, podobně jako u starších.
Hráči utkání: Klestil, Široký

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 24.3. 2019 - 14.kolo
FK Meteor Tábor  - Lokomotiva ČB 0:1 (0:1) 
Góly: 1. Wenzl Martin
Sestava: Kolář - Štrouf, Mládek, Lachout (58´Dmejchal) - Klestil, Široký (58´Gura), Hořejší (C) (41´Štrincl), Sedláček (41´Makovec) - Hera - Gura (51´Hořejší), Dmejchal (51´Kopnický)
Do utkání jsme vstoupili velmi špatně. Hned v první minutě jsme udělali chybu při standartní situaci a soupeř šel do vedení. Poté hra byla téměř na jednu bránu, dařila se kombinace, ve všech ohledech jsme byli lepším týmem, ale nebyli schopni proměnit žádnou vyloženou šanci. Vstřelení branky potažmo vítězství nám nebylo přáno.
Hráči utkání: Mládek

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 11.11. - 13.kolo
Lokomotiva ČB - FK Meteor Tábor 2:3 (2:2) p.k.0:3
Góly: 5. Martinec Jakub, 13. Vaněk Patrik - 17. Široký Filip, 40. Štrincl Filip
Sestava: Kolář - Lachout, Hořejší (C), Benedikt - Široký, Hera (55´Klestil), Štrincl, Sedláček (55´Kopnický) - Vaněk - Makovec, Kyncl (67´Cetlovský)
Utkání pro nás nezačalo vůbec slibně. Soupeř potrestal naši nekoncentrovatnost a během 13-ti minut vedl o 2 branky. Pak jsme na hřišti začali úřadovat my. Srovnali jme tempo hry a lépe jsme se vypořádali s náročným terénem. Do poločasu jsme dokázali po pohledných kombinacích vyrovnat. Druhou půli jsme hráli téměř na jednu branku. Zaváhali jsme v koncovce, kdy i soupeř měl notnou dávku štěstí. Utkání také směřovalo do penalt, kde kraloval brankář Kolář. Děkuji klůkum za nasazení a přístup. Cíl pro jarní část je naprosto jasný.
Hráči utkání: celý tým

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 3.11. - 12.kolo
FK Meteor Tábor - SK Slavia ČB 4:2 (1:1)
Góly: 23. Štrincl Filip, 45. Makovec Martin, 68. Kolář Vojtěch, 75. Kolář Vojtěch - 8. Kubát Samuel, 77. Mrzena Pavel
Sestava: Včelák - Benedikt, Hořejší (C), Sedláček (16´Cetlovský) - Široký, Mrzena (41´Hera), Štrincl, Kopnický - Kyncl (46´Klestil, 63´Kolář) - Vaněk, Klestil (41´Makovec)
Oproti starším jsme do utkání vstoupili velmi špatně, soupeř nás jasně přehrával a zaslouženě i když se štěstím šel do vedení. Nedokázali jsme se vyrovnat těžkému terénu, do poločasu jsme dokázali vyrovnat, Druhý poločas jsme převzali otěže a tempo hry my. Soupeři postupně docházeli síly a my toho využili a nakonec jsme utkání dovedli do vítězného konce.
Hráči utkání: Vaněk, Štrincl, Benedikt, Makovec, Kolář

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 27.10. - 11.kolo
SK Čtyři Dvory - FK Meteor Tábor 1:2 (1:1)
Góly:  8. Strnad Marek - 30. Štrincl Filip, 54. Kyncl Andreas
Sestava: Včelák - Lachout (64´Cetlovský), Hořejší (C), Benedikt - Široký, Mrzena, Štrincl, Sedláček (48´ Kopnický) - Kyncl - Gura (41´Makovec), Vaněk (54´Hera)
Do utkání jsme nevstoupili dle našich představ. Soupeř využil našeho zaváhání a šel do vedení. My jsme dokázali oklepat a dařila se nám kombinace. Paradoxně jsme se oproti starším dokázali lépe vypořádat s terénem. Dokázali jsme vyrovnat po pohledné akci. Druhý poločas jsme soupeře dostali pod tlak, bohužel jsme z toho nedokázali vytěžit víc než jen jeden gól. Důležité pro nás bylo odvézt 3 body a to se nám podařilo.
Hráči utkání: Makovec, Benedikt, Mrzena, Štrincl, Kyncl

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 20.10. - 10.kolo
FK Meteor Tábor - TJ Blatná 8:0 (4:0)
Góly: 5. Klestil Lukáš, 8. Široký Filip, 20. Vaněk Patrik, 33. Klestil Lukáš, 47. Kopnický Martin, 60. Gura Antonín, 63. Klestil Lukáš, 75. Gura Antonín
Sestava: Kolář - Štrouf (2´Mládek), Hořejší (C) (41´Cetlovský), Lachout - Široký (41´Kopnický), Hera, Štrincl (41´Benedikt), Sedláček (68´Široký) - Kyncl - Klestil (41´Gura), Vaněk (52´Klestil, 68´Hořejší)
Do utkání jsme vstoupili aktivně ihned jsme na hřišti dominovali ve všech ohledech. Utkání pro nás ztratilo význam již po 20-ti minutách a bylo téměř zbytečné. Soupeř nám vůbec nestačil. Díky mnoha neproměněných šancí jsme soupeře ještě ušetřili před nepopulární "desítkou".
Hráči utkání: Klestil, Kopnický, Mládek


Mistovské utkání KP mladšího dorostu 14.10. - 9.kolo
FK Vodňany - FK Meteor Tábor 1:11 (1:5)
Góly: 17. Bečvář Daniel - 8. Makovec Martin, 13. Makovec Martin, 21. Sedláček Vojtěch, 37. Sedláček Vojtěch, 38. Sedláček Vojtěch, 54. Cetlovský Adam, 60. Hera Nick, 62. Cetlovský Adam, 69. Kopnický Martin, 74. Hořejší Petr, 79. Vaněk Patrik
Sestava: Včelák (41´Kolář) - Štrouf, Hořejší (C), Lachout (41´Benedikt) - Široký, Mrzena (41´Vaněk), Štrincl (41´Hera), Sedláček (41´Kopnický) - Kyncl - Klestil (41´Gura), Makovec (41´Cetlovský)
Do utkání jsme vstoupili dobře. Soupeř nám nestačil ve všech ohledech a my jsme celé utkání měli pod kontrolou. Druhou půli bylo znát, že jsme nehráli na plno, pozitivní je, že jsme mohli protočit všechny kluky a každý dostal velkou porci minut. Po celé utkání nás bohužel zlobil první dotyk. Kaňkou na výsledku je zbytečně inkasovaný gól.
Hráči utkání: Celý tým.

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 30.9. - 7.kolo
ZVVZ Milevsko - FK Meteor Tábor 2:2 (1:1) p.k. 5-3
Góly: 40. Blažek Adam, 48. Imbr David - 30. Hera Nick, 79. Štrincl Filip
Sestava: Kolář - Štrouf, Hořejší (C), Lachout - Široký, Mrzena (41´Benedikt), Štrincl (56´Kopnický), Kyncl (71´Štrincl) - Hera (41´Gura) - Vaněk (62´Klestil), Makovec
První poločas utkání, byl ještě vyrovnaný. Dostali jsme zbytečný gól do šatny. Druhý poločas jsme soupeře drželi pod tlakem, bohužel jsme vyrovnali až v samotném závěru a pokutové kopy jsme nezvládli. Pro nás zbytečná ztráta 2 bodů, soupeř paradoxně herně patřil k těm slabším.
Hráči utkání: Hořejší, Makovec, Široký,

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 22.9. - 6.kolo
FK Meteor Tábor - FK Tatran Prachatice 4:2 (0:1)
Góly: 42´Lachout, 48´Štrincl, 63´Štrouf, 70´Kyncl
Sestava: Včelák - Štrouf, Hořejší (C), Lachout - Kopnický (56´Kolář), Štrincl (61´Hera), Kyncl, Široký (68´Gura) - Hera (24´Benedikt) - Gura (41´Mládek), Makovec (10´Cetlovský)
I vstup do utkání mladších nebyl dle představ, nedařila se kombinace a soupeř nás pozlobil. My jsme neproměnili vytvořené šance. Druhou půlku jsme už začali plnit stanovené úkoly a dokázali jsme utkání otočit. Zlepšili jsme přihrávky a finální fázi.
Hráči utkání: Lachout, Hořejší, Štrincl

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 16.9. - 5.kolo
Tatran Lomnice nad Lužnicí - FK Meteor Tábor 2:3 (2:1)
Góly: 29´Vaněk, 47´Cetlovský, 49´Hera
Sestava: Včelák - Štrouf (56´Mládek), Hořejší (C), Lachout - Široký, Mrzena (41´Štrincl), Hera, Sedláček (23´Benedikt, 65´Gura) - Vaněk (72´Klestil) - Gura (41´Cetlovský), Klestil (41´Kopnický)
Do utkání jsme vstoupili velmi špatně. Soupeř využil našeho zaváhání a vedl  2:0. My jsme do poločasu stačili jen snížit z přímého volného kopu. Druhý poločas jsme srovnali hru začali jsme kombinovat a soupeře jasně přehrávat. Také jsme si přenesli střeleckou smůlu ze starších, ale naštěstí jsme utkání dokázali otočit a dovést do vítězného konce.
Hráči utkání: Hořejší, Lachout

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 8.9. - 4.kolo
FK Meteor Tábor - TJ Šumavan Vimperk 5:3 (3:2)
Góly: 7´Gura, 10´Široký, 25´75´Štrincl, 63´Makovec
Sestava: Včelák (41´Kolář) - Lachout, Hořejší (C), Mládek (41´Cetlovský) - Široký, Kyncl (54´Hera), Mrzena (25´Makovec), Benedikt (41´Kopnický) - Štrincl (41´Vaněk) - Gura (60´Klesil, 72´Štrincl), Klestil (41´Štrouf)
Do utkání jsme vstoupili lehkovážně, chyběla dynamika, nasazení a celkově chuť hrát v tempu. Únava hráčů, kteří nastoupili za starší byla zřejmá, ale o to víc se mají ukázat ostatní hráči. Šli jsme brzy do vedení, ale soupeře jsme nechali vrátit do zápasu, kdy dokázal srovnat na 3:3. Z uktání mám špatné pocity, kvalitnější soupeř by nás za tento výkon jednoznačně porazil. Předvedli jsme nejhorší hru v sezoně.Hráči utkání: Makovec, Štrincl.

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 1.9. - 3.kolo
FK Meteor Tábor - TJ Hradiště/Písek B 10:0 (7:0)
Góly: 3´,14´Štrincl, 17´, 29´, 33´ Gura, 22´ Makovec, 26´ Lachout, 49´, 61´ Klestil, 78´ Štrouf
Sestava: Včelák - Lachout, Hořejší (C) (41´Benedikt), Mládek - Široký, Mrzena (29´Hera), Kyncl, Sedláček (45´Kopnický, 52´Štrouf) - Štrincl (41´Klestil) - Gura (63´Černý), Makovec (56´Kopnický)
Od úvodních minut jsme na hřišti jasně dominovali, soupeře jsme přehrávali ve všech ohledech. Dařila se nám krásná kombinace a prosadili jsme se po pohledných akcí. Opět jsme mohli protočit všechny hráče, chválím kluky za nasazení a pěknou hru. Stále máme na čem pracovat a zdokonalit přechodovou fázi. Hráči utkání: celý tým


Mistovské utkání MP staršího dorostu 26.8. - 2.kolo
Slavoj Český Krumlov - FK Meteor Tábor 0:6 (0:1)
Góly: 10´Široký, 50´Kyncl, 57´,59´Gura, 65´Klestil, 76´Makovec
Sestava:Včelák - Lachout, Hořejší (C) (69´Kopnický), Kopnický (41´Mládek) - Štrouf (55´Gura), Mrzena (65´Benedikt), Kyncl, Sedláček (41´Makovec) - Štrincl (55´Hera) - Široký (62´Černý), Benedikt (41´Klestil)
Utkání mladších mělo takřka podobný průběh. Dominance byla na naší straně od začátku utkání. První poločas se nám nedařila  finální fáze a soupeře jsme stále drželi výsledkově ve hře. Druhou půli jsme dokázali zlomit smůlu v koncovce a začalo nám to tam padat.
Hráči utkání: Celý tým.

Mistovské utkání KP mladšího dorostu 18.8. - 1.kolo
FK Meteor Tábor - SKP České Budějovice 0:1 (0:1)
Góly:
Sestava: Kolář - Štrouf, Lachout, Hořejší (C), Sedláček - Kopnický (41´Štrincl, 60´Černý), Mrzena (60´Hera), Kyncl (70´Kopnický), Makovec - Klestil (47´Široký), Štrincl (30´ Benedikt)

První utkání našich mladších pro nás také neskončilo bodově. Nasazení kluků bylo vysoké, dařila se nám kombinace a vytvořili jsme si dostatek šancí. Bohužel jsme nebyli schopni se trefit mezi tyče. Soupeř, nás porazil díky jediné proměněné šanci z rohového kopu. I přesto jsem byl s výkonem spokojený.Hráči utkání: Hořejší, Štrouf, Sedláček

     sezóna 2017-2018


Tabulka 2017 - 2018

# Klub                Z   V  R P  S B                 P+ P-
1. Milevsko          26 24 0 2 120:29 70     2 0
2. Loko ČB          26 23 0 3 144:32 68      1 0
3. Junior Str.        26 20 0 6 80:23 61       3 4
4. Met. Tábor      26 18 0 8 99:34 54       1 1
5. SKP ČB            26 16 0 10 101:32 50      1 3
6. Trh. Sviny         26 16 0 10 82:52 47      2 1
7. Roudné             26 13 0 13 76:53 40      1 2
8. Čt. Dvory          26 14 0 12 61:72 40      3 1
9. Č. Krumlov       26 10 0 16 49:96 29     1 0
10. Lomnice         26 8 0 18 40:79 24       1 1
11. Slavia ČB        26 8 0 18 50:102 24     1 1
12. Hradiště         26 5 0 21 31:141 16        1 2
13. Vodňany        26 5 0 21 34:121 15        1 1
14. Sokol SÚ.       26 2 0 24 32:133 8      0 2

Tabulka střelců

# Jméno             Klub                                           G ŽK ČK
1. Nikola Djurov TJ Lokomotiva  ČB                       46 2 0
2. Tomáš Dařena FK METEOR Tábor, spolek      32 0 0
3. Václav Leština TJ Lokomotiva  ČB                     24 0 0
4. Tomáš Dubský SK Čtyři Dvory, z.s.                    22 0 0
5. Dominik Štěch SKP České Budějovice, z.s.      22 0 0
6. Josef Troup TJ Spartak Trhové Sviny z.s.          22 1 0
7. Václav Šťástka FC ZVVZ Milevsko, z.s.              21 1 0
8. Patrik Vaněk TJ Lokomotiva  ČB                       21 2 0
9. Matyáš Cempírek SKP České Budějovice, z.s. 18 1 0 10. Jindřich Kordík FK Slavoj Český Krumlov z.s. 15 2 0

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 17.6.2018 - 26. kolo
FK Meteor Tábor - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 3:2 (1:1)
Góly: 34. Dařena Tomáš, 58. Dvořák Ondřej, 67. Makovec Martin - 40. Prášek Martin, 46. Prášek Martin
Sestava: Ryklík - Štrouf, Hořejší, Dvořák, Sedláček - Široký, Kotsyba, Bříza, Kyncl - Dařena, Kupka - Klestil, Makovec, Kolář, Cetlovský

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 10.6.2018 - 25. kolo
SKP České Budějovice - FK Meteor Tábor 0:3 (0:2)
Góly: 
25. Dařena Tomáš, 39. Dařena Tomáš, 66. Klestil Lukáš
Sestava: Kolář - Štrouf, Hořejší, Dvořák, Sedláček - Široký, Kotsyba, Mrzena, Kyncl - Dařena, Klestil - Lachout

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 2.6.2018 - 24. kolo
Slavoj Český Krumlov - FK Meteor Tábor 0:3 (0:1)
Góly:
26. Dařena Tomáš, 44. Štrouf Michal, 58. Kupka Daniel
Sestava:  Ryklík - Štrouf, Hořejší, Lachout, Kotsyba - Široký, Mrzena, Dvořák, Kyncl - Dařena, Kupka - Bříza, Novák, Sedláček

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 26.5.2018 - 23. kolo
FK Meteor Tábor - Lokomotiva ČB 2:3 (1:2)
Góly: 37. Dařena Tomáš, 60. Dařena Tomáš - 9. Benda Martin, 38. Djurov Nikola, 72. Djurov Nikola
Sestava: Kolář - Štrouf, Hořejší, Dvořák, Peška - Novák, Mrzena, Kotsyba, Kyncl - Dařena, Sedláček - Klestil, Cetlovský

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 19.5.2018 - 22. kolo
Slavia České Budějovice - FK Meteor Tábor 0:8 (0:4)
Góly:
11. Dvořák Ondřej, 31. Štrincl Filip, 35. Štrouf Michal, 37. Kyncl Andreas, 53. Sedláček Vojtěch, 67. Kopnický Martin, 75. Novák Jindřich, 77. Hořejší Petr
Sestava: Kolář - Štrouf, Hořejší, Dvořák, Peška - Kopnický, Mrzena, Kotsyba, Kyncl - Dařena, Sedláček - Novák, Bříza, Štrincl

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 12.5.2018 - 21. kolo

FK Meteor Tábor - SK Čtyři Dvory 14:1 (6:1)
Góly:
9. Dařena Tomáš, 14. Dařena Tomáš, 19. Kyncl Andreas, 21. Dařena Tomáš, 23. Kupka Daniel, 25. Klestil Lukáš, 45. Klestil Lukáš, 52. Kupka Daniel, 53. Bříza Dušan, 58. Bříza Dušan, 68. Hořejší Petr, 75. Dvořák Ondřej, 77. Hořejší Petr, 78. Dvořák Ondřej - 32. Mařík Pavel (pen.)
Sestava:
Kolář - Štrouf, Hořejší, Dvořák, Kotsyba - Kopnický, Mrzena, Bříza, Kyncl - Dařena, Kupka - Klestil, Benedikt

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 6.5.2018 - 20. kolo
TJ Hradiště - FK Meteor Tábor  1:5 (0:4)
Góly: 
6. Kotsyba Miroslav, 19. Štrouf Michal, 23. Bříza Dušan, 35. Kopnický Martin, 42. Kupka Daniel
Sestava: Ryklík - Štrouf, Hořejší, Kotsyba, Novák - Široký, Dvořák, Bříza, Kyncl - Dařena, Kupka - Kopnický, Klestil, Sedláček


Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 28.4. 2018 - 19. kolo
FK Meteor Tábor - FK Vodňany 6:0 (2:0)
Góly:
73 a 75. Novák Jindřich, 21. Kupka Daniel, 39. Kopnický Martin, 53.

Kyncl Andreas, 79 Klestil Lukáš
Sestava: Ryklík - Štrouf, Hořejší, Dvořák, Kotsyba - Široký, Mrzena, Bříza, Kyncl - Dařena, Kupka - Kopnický, Klestil, Sedláček

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 21.4.2018 - 18.kolo
TJ Malše Roudné - FK Meteor Tábor 2:4 (1:1)
Góly: 
27. Mareš Martin, 63. Podlaha František - 16. Kupka Daniel, 67. Dařena Tomáš, 69. Dařena Tomáš, 78. Dařena Tomáš
Sestava:
Kolář - Štrouf, Hořejší, Dvořák, Peška - Novák, Mrzena, Svorad, Kyncl - Kupka, Klestil - Bříza, Dařena, Široký, Kopnický

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 14.4. 2018 - 17. kolo
FK Meteor Tábor - ZVVZ Milevsko 0:2 (0:0)
Góly:
Sestava:
Kolář - Štrouf, Hořejší, Dvořák, Sedláček - Široký, Bříza, Mrzena, Kyncl - Dařena, Novák - Klestil, Kopnický, Štrincl


Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 8.4. 2018 - 16. kolo
Sokol Sezimovo Ústí : FK Meteor Tábor 0:2 (0:2)
Góly: 5. Dařena Tomáš, 31. Novák Jindřich
Sestava: Ryklík - Štrouf, Dvořák, Hořejší, Sedláček - Široký, Mrzena, Kyncl, Bříza - Dařena, Novák - Benedikt, Kopnický

Mistrovské utkání KP mladšího dorostu 30. 3. 2018 - 15. kolo
FK Meteor Tábor : Junior Strakonice 1:2 (0:2)
Góly: 49. Dařena Tomáš - 12. Šourek Josef, 24. Braťka Vojtěch

Sestava: Kolář - Štrouf, Mrzena, Hořejší, Sedláček - Široký, Kyncl, Bříza, Novák - Dařena, Štrincl - Dvořák, Klestil