Hodnocení podzimní části sezóna 2021/2022 Mladší přípravka

20.11.2021

Podzimní část sezóny bych hodnotil kladně. S mladší přípravkou hrajeme dvě soutěže, Okresní přebor a Krajský přebor. V okresním přeboru jsme se snažili dát příležitost co největšímu počtu hráčů, kdy jsme ovšem museli brát na zřetel kvalitu soupeře. Takže některá utkání odehráli převážně hráči ročníku 2013. Někdy to byla kombinována sestava a některá utkání odehrál jenom ročník 2014. V okrese jsme odehráli deset zápasů, kdy jsme 6x zvítězili, 3x prohráli a uhráli jednu remízu. V krajském přeboru jsme odehráli 18 zápasů, kde jsme po sečtení výsledků starších 2013 a mladších 2014 celkově zvítězili v 8 zápasech a v 11 prohráli. V této věkové kategorii se neevidují žádné tabulky, a to z toho důvodu, že u těchto malých kluků nejsou body tím nejdůležitějším. Každý chce samozřejmě vyhrávat, takže jsem rád, že se nám podařilo několik zápasů vyhrát. Jsem moc rád za to, že jsme v žádném zápase nepropadli a s každým jsme dokázali držet krok. Jediné co mě trošku mrzí, že jsme na venkovní zápasy odjížděli s menším počtem hráčů, což se poté projevilo na výsledcích. Ale jinak musím kluky za přístup k tréninkům a k zápasům pochválit. Také mám radost z toho, jak se kluci trénink od tréninku a zápas od zápasu zlepšují a je na nich vidět, že mají fotbal rádi a chtějí se zlepšovat.

Za podzimní část sezóny bych chtěl klukům a rodičům poděkovat, popřát hodně zdraví a úspěchů do nového roku.

Petr Převrátil