TURNAJE A PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

Přátelské utkání 10.3.2019 hřiště UMT Votice
1.FC Jistebnice - Meteor Tábor 1 - 0
Nominace: Kolář, Hořejší, Štrouf, Mládek, Lachout, Mrzena, Hera, Sedláček, Široký, Klestil, Michalec, Matějček, Novák, Kopnický ?, Dmejchal ?, Gura ?

Přátelské utkání 2.3.2019 hřiště UMT Kamenice
Soběslav - Meteor 1:4 (0:1)
Góly: 28´Gura, 52´Lachout, 67´Hera, 72´Štrincl
sestava: Včelák - Hořejší, Mládek, Lachout - Kopnický, Široký, Benedikt, Sedláček - Hera - Klestil, Gura
střídali: Dmejchal, Štrincl.

Přátelské utkání - 23.2. 2019 hřiště UMT Votice.
Sedlec-Prčice (dorost + muži B ) - Meteor 2:8 (0:2)
Góly:
3x Gura, Štrincl, Klestil, Hera, Lachout, Makovec
sestava: Včelák - Štrouf, Mládek, Lachout - Kopnický, Hera, Benedikt, Sedláček - Široký - Klestil, Gura
střídali: Kolář, Cetlovský, Makovec, Štrincl.

Přátelské utkání - 16.2. 2019 hřiště UMT Soukeník
FCT U16 - Meteor 4:2 (2:0)
Góly:
Makovec, Mikulčák
sestava: Kolář - Štrouf, Hořejší, Lachout - Makovec, Štrincl, Benedikt, Sedláček - Hera - Mikulčák, Klestil

Přátelské utkání - 10.2. 2019 hřiště UMT Třeboň
TJ Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor 4:8 (1:4)
Góly: 2x Dmejchal, 2x Kolář, Štrincl, Hera, Štrouf, Sedláček
Asistence:
Sestava: Včelák - Štrouf, Lachout, Benedikt - Dmejchal, Hera, Široký, Sedláček - Štrincl - Klestil, Gura
střídali: Makovec, Kolář


Memoriál JUDr.A.Straky Třeboň 30.12.2018

                                                                                                                                                        1.místo

pořadatel: halový turnaj KFS České Budějovice
Systém turnaje: 4+1, 1 x 12 minut dvoukolově, kategorie U-17 ( r.2002 a mladší )
Sestava: Kolář, Včelák - Hořejší, Benedikt, Štrincl, Makovec, Lachout, Široký, Sedláček, Kopnický, Gura, Hera.
Výsledky:
Meteor Tábor - Dynamo ČB r.04  2:1 a 4:1
Meteor Tábor- Malše Roudné     4:2 a 3:2
Meteor Tábor- Jiskra Třeboň      3:0 a 2:0
Meteor Tábor- SKP ČB                2:3 a 3:1

Střelci: Lachout 9, Gura 4, Široký 3, Štrincl 3, Makovec, Benedikt,Kopnický
Nejlepší střelec turnaje Petr Lachout.
Konečné pořadí: 1.FK Meteor Tábor 2.Dynamo ČB 3.Jiskra Třeboň 4.TJ Malše Roudné 5.SKP ČB


Přátelské utkání - 8.8. 2018 18.30 hod hřiště ČZ Strakonice
FK Meteor Tábor - 1.FK Příbram 1:8 (0:3)
Góly: Štrincl - Pech 2, Kudelňák 2, Vykysalý, Kynkor, Dařena, vlastní
Sestava: Kolář - Mládek, Hořejší, Lachout, Cetlovský (Kopnický) - Makovec, Dvořák, Mrzena, Sedláček - Štrincl, Klestil (Hera)

Přátelské utkání - 6.8. 2018 16.30 hod hřiště Křemelka
FK Junior Strakonice - FK Meteor Tábor 3:5 (2:0)
Góly: Makovec 2, Štrincl, Dvořák, vlastní
Sestava: Kolář - Sedláček, Hořejší, Lachout, Benedikt (Mládek) - Makovec, Dvořák, Mrzena, Vaněk (Kopnický) - Štrincl, Klestil (Hera)