Sestava: Švadlena, Novák, Silverthorn, Urban, Hejný, Malík, Boček, Donát

8. kolo nadstavbové části OP o 1. - 10. místo - 27.5.2019

4. kolo nadstavbové části OP o 1. - 10. místo - 20.5.2019

Góly:
Sestava:

7. kolo nadstavbové části OP o 1. - 10. místo - 16.5.2019

FC MAS Táborsko (dívky) - FK Meteor Tábor 0:16
Góly: Silverthorn 8, Novák 5, Urban, Hejný, Malík                                                  Sestava: Švadlena, Novák, Silverthorn, Urban, Hejný, Malík

6. kolo nadstavbové části OP o 1. - 10. místo - 13.5.2019

FK Meteor Tábor - FC Chýnov 2:5 (2:2)                                                        Góly: Malík, Novák                                                                                     Sestava: Švadlena, Novák, Donát, Silverthorn, Boček, Urban, Hejný, Malík

5. kolo nadstavbové části OP o 1. - 10. místo - 6.5.2019

FK Meteor Tábor - TJ Spartak Soběslav 1:10 (1:4)                                         Góly:                                                                                                            Sestava: Švadlena, Novák Filip, Donát, Silverthorn, Boček, Urban, Hejný, Malík

3. kolo nadstavbové části OP o 1. - 10. místo - 22.4.2019

FK Meteor Tábor - TJ Sokol Planá nad Lužnicí 3:4 (2:3)                                   Góly:                                                                                                                        Sestava: Švadlena, Novák Filip, Donát, Silverthorn, Boček, Urban, Hejný, Malík

2. kolo nadstavbové části OP o 1. - 10. místo - 12.4.2019

SK Větrovy A - FK Meteor Tábor 8:1 (5:0)                                                     Góly: Silverthorn                                                                                        Sestava: Švadlena, Novák Filip, Donát, Silverthorn, Boček, Urban, Malík

1. kolo nadstavbové části OP o 1. - 10. místo - 8.4.2019

FK Meteor Tábor - TJ Dražice 6:5 (4:3)                                                           Góly: Silverthorn 4, Novák, Malík                                                                Sestava: Švadlena, Novák Filip, Donát, Silverthorn, Boček, Urban, Malík

6. kolo OP - 10.10.2018
TJ Sokol Mladá Vožice - FK Meteor Tábor 0:17 (0:8)
5. kolo OP - 8.10.2018
FC MAS Táborsko B - FK Meteor Tábor 4:4 (1:4)

4. kolo OP - 3.10.2018
FK Meteor Tábor - Sokol Planá nad Lužnicí 4:10 (1:4)

3. kolo OP - 19.9.2018
FK Meteor Tábor - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 5:5
Góly: Janura 2, Novák Filip, Donát, Silverthorn
Sestava: Janura, Novák Filip, Donát, Silverthorn, Hejný, Švadlena, Boček, Plechata

2. kolo OP - 8.9.2018
Sokol Chotoviny - FK Meteor Tábor 3:12 (2:7)

9. kolo OP, o 1. - 10. místo (1.6.2018)
Spartak Soběslav "A" - FK Meteor Tábor 5:7 (3:1)

Góly: Baker 3, Malík 2, Silverthorn, vlastní

Sestava: Svoboda, Silverthorn, Nedvěd, Vrhel, Řezáč, Morava, Baker, Malík

Hodnocení trenéra: Zápas se Soběslaví byl přímý souboj o druhé místo. Chtěli jsme ukázat vše, co jsme se naučili. Od začátku byl zápas vyrovnaný, avšak domácí na rozdíl od nás využívali šance a poločas vyhráli 3:1. O přestávce jsem kluky povzbudil. Bohužel domácí přidali další gól na 4:1. Následně jsme ale ukázali svojí sílu a hlavně touhu po vítězství a zápas otočili na konečných 7:5. Všem hráčům musím poděkovat za zvlášť bojovný a kvalitní výkon.

8. kolo OP, o 1. - 10. místo (21.5.2018)
FK Meteor Tábor - SK Větrovy / Lom "A" 8:2 (4:1)

Góly: Fuka 3, Malík 2, Morava, Baker, Silverthorn

Sestava: Svoboda, Silverthorn, Nedvěd, Vrhel, Baker, Malík, Fuka, Morava

Hodnocení trenéra: V soutěži se nám velice daří, a proto jsme chtěli vyhrát. Na začátku zápasu jsme byli nervózní a chyběla nám finální přihrávka. Pak jsme se uklidnili a šikovně hrajícího soupeře jsme jednoznačně porazili 8:2.

7. kolo OP, o 1. - 10. místo (19.5.2018)
TJ Malšice - FK Meteor Tábor 1:2 (1:2)

Góly: Baker, Morava

Sestava: Svoboda, Silverthorn, Nedvěd, Vrhel, Řezáč, Baker, Hák, Morava,

Hodnocení trenéra: V Malšicích jsme si vypracovali velké množství šancí. V koncovce jsme byli ale bezzubí, a proto jsme vyhráli jen o gól.

6. kolo OP, o 1. - 10. místo (9.5.2018)
FK Meteor Tábor - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí "C" 5:3 (4:3)

Góly: Silverthorn 2, Morava 2, Baker
Sestava: Martinkovič, Silverthorn, Svoboda, Vrhel, Hejný, Novák, Morava, Baker, Malík

5. kolo OP, o 1. - 10. místo (4.5.2018)
FC Bechyně - FK Meteor Tábor 6:4 (4:3)

Góly: Malík 3, Hák
Sestava: Svoboda, Silverthorn, Nedvěd, Vrhel, Mišustin, Morava, Hák, Malík, Baker, Jirků

Hodnocení trenéra: V Bechyni jsme od začátku tahali za kratší konec a pořád jen výsledek dotahovali. Prohra 6:4 však ukázala, spoustu kladů a výborných individuálních výkonů na obou stranách.

4. kolo OP, o 1. - 10. místo (2.5.2018)
FK Meteor Tábor - FC MAS Táborsko B 4:4 (3:2)

Góly: Nedvěd 2, Hák, vlastní
Sestava: Fuka, Nedvěd, Silverthorn, Vrhel, Mišustin, Baker, Hák, Morava, Malík

Hodnocení trenéra: Zápas s dívčím týmem Táborska jsme začali výborně. Tvrdě hrající holky jsme zaskočili a brzy vedli 3:0. Do konce poločasu jsme již nebyli tak aktivní a dívky snížili na 3:2. Ve druhé půli jsme bohužel proměnili jen jednu z mnoha šancí. Táborský tým šťastně vyrovnal a zápas skončil remízou 4:4.

3. kolo OP, o 1. - 10. místo (20.4.2018)
TJ Dražice - FK Meteor Tábor  10:5 (6:3)

Góly: Nedvěd 2, Silverthorn 2, Řezáč
Sestava: Svoboda, Silverthorn, Nedvěd, Vrhel, Řezáč, Fuka, Malík, Jirků, Hejný, Hák

2. kolo OP, o 1. - 10. místo (9.4.2018)
FK Meteor Tábor - Spartak Soběslav B 4:2 (2:1)

Góly: Malík 2, Backer, Nedvěd
Sestava: Svoboda, Fuka, Silverthorn, Nedvěd, Vrhel, Malík, Backer, Jirků, Kupka

Hodnocení trenéra: První domácí zápas na domácím hřišti jsme zvládli a vyhráli 4:2. Na hráčích je vidět přechod z haly na trávník. Jsem rád za vítězství, ale musíme hodně zabrat v tréninku.

1. kolo OP, o 1. - 10. místo (2.4.2018)
TJ Sokol Planá nad Lužnicí - FK Meteor Tábor 7:9 (5:4)

Góly: Malík 5, Silverthorn, Fuka, Nedvěd, Řezáč
Sestava: Fuka, Silverthorn, Vrhel, Nedvěd, Řezáč, Malík, Jirků, Jelínek, Kupka, Hejný, Hák

Hodnocení trenéra: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a brzy jsme si vytvořili dvoubrankové vedení. Bohužel dobré tempo jsme neudrželi a poločas o gól prohráli. Díky trpělivému výkonu jsme zápas ve druhém poločase otočili a zaslouženě vyhráli 9:7. Klukům musím poděkovat za velmi bojovný výkon.