ZÁPASY - KOMENTÁŘE OP

3. kolo OP, o 1. - 10. místo (20.4.2018)
TJ Dražice - FK Meteor Tábor  10:5 (6:3)

Góly: Nedvěd 2, Silverthorn 2, Řezáč
Sestava: Svoboda, Silverthorn, Nedvěd, Vrhel, Řezáč, Fuka, Malík, Jirků, Hejný, Hák

Hodnocení trenéra:

2. kolo OP, o 1. - 10. místo (9.4.2018)
FK Meteor Tábor - Spartak Soběslav B 4:2 (2:1)

Góly: Malík 2, Backer, Nedvěd
Sestava: Svoboda, Fuka, Silverthorn, Nedvěd, Vrhel, Malík, Backer, Jirků, Kupka

Hodnocení trenéra: První domácí zápas na domácím hřišti jsme zvládli a vyhráli 4:2. Na hráčích je vidět přechod z haly na trávník. Jsem rád za vítězství, ale musíme hodně zabrat v tréninku.

1. kolo OP, o 1. - 10. místo (2.4.2018)
TJ Sokol Planá nad Lužnicí - FK Meteor Tábor 7:9 (5:4)

Góly: Malík 5, Silverthorn, Fuka, Nedvěd, Řezáč
Sestava: Fuka, Silverthorn, Vrhel, Nedvěd, Řezáč, Malík, Jirků, Jelínek, Kupka, Hejný, Hák

Hodnocení trenéra: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a brzy jsme si vytvořili dvoubrankové vedení. Bohužel dobré tempo jsme neudrželi a poločas o gól prohráli. Díky trpělivému výkonu jsme zápas ve druhém poločase otočili a zaslouženě vyhráli 9:7. Klukům musím poděkovat za velmi bojovný výkon.