ZÁPASY - KOMENTÁŘE OP

Mladší žáci - sezona 2018/2019

2. kolo - Mistrovské utkání OP ( 2.9. 2018 )
SK Tučapy - FK Meteor Tábor 3:4 ( 1:1 )
Góly: 10. a 37. Bušta, 49. Škrletová - 3. Vokoun, 35. Gura, 48. a 52. Kunc
Sestava: Paulík - Gura, Minichtaler - Kunc ( Zápotocký ), Černý, Kazda ( Včelák ) - Vokoun ( C ), Svyryda ( Schlehofer )

Hodnocení ( trenér Pekárek ):
Průběh zápasu byl podobný jako s Jistebnicí.  Opět jsme více drželi míč, ale naše hra byla až příliš pomalá, chybělo přenášení hry a v naší hře bylo tentokrát až mnoho nepřesností. Soupeř vyrovnával vždy po brejcích, na které jsme nestačili reagovat. I přesto, že se nám nakonec podařilo vyhrát, tak je na čem pracovat.

1. kolo - Mistrovské utkání OP ( 27.8. 2018 )
FK Meteor Tábor - 1.FC Jistebnice 5:1 ( 1:1 )
Góly: 26. Kazda, 32. a 60. Vokoun, 35. Gura, 58. Černý - 29. Fara
Sestava: Paulík - Gura, Minichtaler - Kunc ( Novák ), Kášek, Kazda ( Vokoun ) - Černý ( Svyryda ), Štengl

Hodnocení ( trenér Pekárek ):
1. kolo OP pro nás přineslo vítězství. Soupeře jsme od začátku po kombinační stránce přehrávali a prakticky nepouštěli za půlku, ale trápila nás koncovka, kterou protrhnul až Luky Kazda po přihrávce Vokyho ( Ondra Vokoun ). Nicméně soupeř po ojedinělém úniku srovnal a tak se šlo do kabina za stavu 1:1.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako první. Opět jsme byli více na míči, soupeře přehrávali a vsítili i potřebné branky. Kluky musím pochválit za předvedenou hru, kde se objevovaly některé aspekty hry, které kluky učíme. Je ale třeba hru zrychlit, být více přímočařejší místo obehrávání soupeře zprava doleva a nebýt špatné koncovky, tak jsme mohli dalších 5 gólů přidat minimálně.

Před sezónou jsme do týmu ( st. + ml.žáci ) přivítali několik nových tváří. Jedná se o Filipa Kasala, Adama Feika ( ze Sokola SÚ ), Matouše Nováka ( z Táborska ) a 2 tréninky v týdnu by s námi měla absolvovat i Lucie Lázničková hrající za Dynamo ČB.