TURNAJE A PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

23.06.2018 - starší přípravka - Turnaj Kovářov

4. místo ( z 8 týmů)

TURNAJ Kovářov - starší přípravka U11

turnaj pro ročník 2007 a mladší, 5+1, 12. min 2x10min skupina

Sestava: Hudík, Kučera, Zápotocký, Kačírek, Sadloň, Kratochvíl, Schlehofer, Štengl, Bican, Berka

Celkové 4. místo,

Střelci branek: Berka 3*, Sadloň 1*, Kratochvíl 4*, Štengl 3*, Kučera 1*, Bican 1*,  

naše utkání stav

  1. FK METEOR TÁBOR - TJ Dražejov 6 : 0
  2. FK METEOR TÁBOR - TJ ZD Kovářov  0 : 4
  3. FK METEOR TÁBOR - SK Spartek Příbram  5 : 1
  4. semi - FK METEOR TÁBOR - TJ Tatran Sedlčany  2 : 3
  5. o 3.místo - FK METEOR TÁBOR - SK Slavoj Volyně      0 : 4

Celkové pořadí:

  1. TJ Tatran Sedlčany  
  2. TJ ZD Kovářov
  3. SK Slavoj Volyně
  4. FK METEOR TÁBOR
  5. TJ Dražejov 
  6. SK Spartak Příbram
  7. FK Junior Strakonice 
  8. TJ Malšice

17.06.2018 - starší přípravka - Turnaj Praha Střešovice

5. místo ( z 7 týmů)

TURNAJ SK Střešovice 1911 Praha - starší přípravka U11

turnaj pro ročník 2007, 4+1, 13. min skupina A

Sestava: Padrtka, Kučera, Zápotocký, Kratochvíl, Schlehofer, Kášek, Štengl, Bican, Berka

Celkové 5. místo,

Střelci branek: Kášek 5*, Kučera 2*, Berka 1*, Kratochvíl 2*, Štengl 3*, Schlehofer 2*, Bican, 

naše utkání stav

  1. FK METEOR TÁBOR - TJ  Sokol Nebušice            1 : 2
  2. FK METEOR TÁBOR - TJ Sokol Tuchoměřice      6 : 0
  3. FK METEOR TÁBOR - SK Kladno modrá              2 : 2
  4. FK METEOR TÁBOR - SK Střešovice 1911             7 : 0

Celkové pořadí:

  1. SK Kladno modrá 
  2. TJ Sokol Nebušice
  3. FC Přední Kopanina
  4. SK Kladno bílá
  5. FK METEOR TÁBOR
  6. SK Střešovice 1911
  7. TJ Sokol Tuchoměřice

16.06.2018 - starší přípravka - Turnaj Kamenný Újezd

1. místo ( z 12 týmů)

TURNAJ Kamenný Újezd - starší přípravka U11

turnaj pro ročník 2007, 2008 a mladší, 5+1, 12. min skupina A

Sestava: Hudík, Kučera, Zápotocký, Kačírek, Grecman, Kratochvíl, Schlehofer, Kášek, Štengl, Bican

Celkové 1. místo,

Střelci branek: Kášek  3*, Grecman 5*, Kačírek 7*, Zápotocký 2*, Kratochvíl 1*, Štengl 1*,

naše utkání stav

  1. FK METEOR TÁBOR - TJ Hluboká nad Vltavou  3 : 0
  2. FK METEOR TÁBOR - Lomnice nad Lužnicí        3 : 2
  3. FK METEOR TÁBOR - TJ Lišov                            6 : 0
  4. FK METEOR TÁBOR - TJ Kamenný Újezd          4 : 0
  5. semi - FK METEOR TÁBOR - TJ Borovany         2 : 1
  6. FK METEOR TÁBOR - Veselí nad Lužnicí            1 : 1  - pen:  4 : 3 ( penalty Kášek, Štengl, Kačírek, Kratochvíl )
Celkové pořadí :
  1. FK METEOR TÁBOR 
  2. Veselí nad Lužnicí
  3. Křemže 
  4. TJ Borovany 
  5. SKP České Budějovice
  6. Lišov
  7. Lomnice nad Lužnicí
  8. Včelná
  9. Suchodl nad Lužnicí
  10. Kamenný Újezd
  11. Hrdějovice¨
  12. Hluboká nad Vltavou

02.06.2018 - starší přípravka - Turnaj Jistebnice

3. místo

TURNAJ Jistebnice - starší přípravka U11

turnaj pro ročník 2007, 2008 a mladší, 5+1, 20. min každý s každým

Sestava: Hudík, Kučera, Zápotocký, Kačírek, Nezbeda, Tichý, Grecman, Klečacký J., Sadloň., Vyhnánek

Celkové 3. místo,

Střelci branek: Grecman 9*, Hudík 3*, Kačírek 5*,  Klečacký J. 4*, Nezbeda 2*, Kučera, Tichý, Sadloň

naše utkání stav

  1. FK METEOR TÁBOR - TJ Jistebnice  4 : 1 
  2. FK METEOR TÁBOR - Veselí nad Lužnicí 3 : 5 
  3. FK METEOR TÁBOR - FC ZVVZ Milevsko 1 : 2
  4. FK METEOR TÁBOR - Petrovice modří 6 : 0
  5. FK METEOR TÁBOR - Petrovice zelení 10 : 2

25.05.2018 - starší přípravka - Mezinárodní turnaj Vodňany

9. místo

Mezinárodní TURNAJ Vodňany - starší přípravka U11

turnaj pro ročník 2007, 2008 a mladší, 5+1, 14. min

Sestava: Tomáš Padrtka, Kratochvíl Jakub, Štengl Vítek, Kučera Jakub, Kášek Vladimír, Včelák Martin, Berka Tomáš, Zápotocký  Tomáš, Schlehofer Stanislav,

Celkové 9. místo, ( z 21 mužstev) 

Střelci branek: Štengl 8*, Kratochvíl 5*, Kášek 5*, Bican 2*, Včelák, Klečacký J. 4*, Berka,

naše utkání stav

  1. FK METEOR TÁBOR - TJ Hradiště 3 : 0 
  2. FK METEOR TÁBOR - FK Protivín  5 : 2 
  3. FK METEOR TÁBOR - FC ZVVZ Milevsko 5 : 2 
  4. FK METEOR TÁBOR - SK  Dynamo Č. B. 0 : 4
  5. FK METEOR TÁBOR - SK Slavoj Volyně 2 : 3
  6. FK METEOR TÁBOR - FK Netolice  0 : 1
  7. FK METEOR TÁBOR - TJ Dobrá Voda 3 : 1
  8. FK METEOR TÁBOR - Slavoj Č. Krumlov 5 : 1
  9. FK METEOR TÁBOR - Loko České Budějovice 5 : 0

Celkové pořadí:

  1. Veselí nad Lužnicí 
  2. FC Písek
  3. SK Dynamo České Budějovice
  4. Podzámok (SK)
  5. FK METEOR TÁBOR 

01.05.2018 - starší přípravka - Turnaj KAVAS Větrovy

TURNAJ Kavas Větrovy - starší přípravka U11 

turnaj pro ročník 2007, 2008 a mladší, 5+1, 15. min

Sestava 2007:  Padrtka, Kratochvíl, Štengl,  Kučera, Kášek,  Včelák, Schlehofer, Berka, Zápotocký

Sestava 2008:  Kačírek, Hudík, Bican, Vyhnánek, Grecman, Sadloň, Klečacký J.,

Celkově tým 2008 - 4. místo,  15 bodů, skóre  14 : 14

Střelci branek: Bican 2*, Grecman 8* , Kačírek, Sadloň 3*

Celkově tým 2007 - 5. místo, 15 bodů, skóre 21 : 6

Střelci branek: Štengl 4*, Kratochvíl 3*, Kášek 5*, Včelák 3*, Berka 2*, Schlehofer, Kučera, Zápotocký

naše utkání stav

  1. FK METEOR TÁBOR 2008 - Soběslav 4 : 0
  2. FK METEOR TÁBOR 2007 - FK Strakonice  1 : 1 
  3. FK METEOR TÁBOR 2008 - Větrovy "zelení "  3 : 0 
  4. FK METEOR TÁBOR 2007 - Větrovy "modří".  10 : 0
  5. FK METEOR TÁBOR 2008 - FC MAS Táborsko 0 : 3
  6. FK METEOR TÁBOR 2007 - SKP České Budějovice 0: 1
  7. FK METEOR TÁBOR 2008 - LOKO České Budějovice 2 : 1
  8. FK METEOR TÁBOR  2008 - TJ Dražice  4 : 0
  9. FK METEOR TÁBOR 2007 - Suchdol nad Lužnicí 1 : 1
  10. FK METEOR TÁBOR 2007 - FC MAS Táborsko 6 : 1
  11. FK METEOR TÁBOR 2008 - FK Strakonice 0 : 6 - semifinále
  12. FK METEOR TÁBOR 2007 - Suchdol nad Lužnicí 3 : 1 - o 5.místo
  13. FK METEOR TÁBOR 2008 - Větrovy "zelení " 0 : 3 - o 3.místo

    CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ  

  1. SKP České Budějovice 
  2. FK Strakonice 
  3. SK Kavas Větrovy "zelení"
  4. FK METEOR TÁBOR 2008
  5. FK METEOR TÁBOR 2007

18.02.2018 - starší přípravka - Turnaj TJ Želeč

1. místo

TURNAJ TJ Sokol Želeč tělocvična Malšice - starší přípravka U11

turnaj pro ročník 2007, 2008 a mladší, 4+1, 15. min

Sestava: Tomáš Padrtka, Kratochvíl Jakub, Štengl Vítek, Kučera Jakub, Kášek Vladimír, Nezbeda Jakub, Tichý Marek, Kačírek Tadeáš, Vyhnánek Štěpán, Grecman Petr

Celkové 1. místo, 12 bodů, skóre 23 : 2

Střelci branek: Štengl 9*, Grecman 7*, Kačírek 3*, Kratochvíl 2*, Kášek 2*

            naše utkání                                                                  stav

  1. FK METEOR TÁBOR - Sudoměřice u Bechyně          5 : 1 
  2. FK METEOR TÁBOR - SK Tučapy                                7 : 1 
  3. FK METEOR TÁBOR - TJ Dražice                                6 : 0 
  4. FK METEOR TÁBOR - FC Chýnov                               5 : 0

Celkové pořadí:

  1. FK METEOR TÁBOR 
  2. TJ Dražice
  3. SK Tučapy
  4. Sudoměřice u Bechyně
  5. FC Chýnov

Turnaj o pohár města Milevska 10.2.2018
1.místo

pořadatel: ZVVZ Milevsko

Systém turnaje: 5+1, 1x 12 minut, dvě skupiny, kategorie U-11 ( r.2007 a mladší )

Sestava: Padrtka - Včelák, Schlehofer, Bican, Zápotocký, Kučera, Štengl, Filip

Utkání - základní skupina

Meteor - ZD Kovářov 2 : 0 Kučera, Štengl

Meteor - Sokol Křemže 1 : 2 Filip

Meteor - FC Písek II 1 : 1 Štengl

Meteor - Čimelice 1 : 0 Štengl

Semifinále:

Meteor - FC Písek I 1 : 1 Filip

Finále:

Meteor - Sokol Křemže 1:1 pen. 2 : 1 Śtengl, penalty Štengl, Schlehofer

Konečné pořadí: 1. FK Meteor Tábor, 2. Sokol Křemže, 3. FC Písek I, 4. TJ Králova Lhota, 5. FC ZVVZ Milevsko, 6. FC Písek II, 7. 1.FC Jistebnice, 8. SK Siko Čimelice, 9. TJ ZD Kovářov, 10. SK Mirovice.

Nejlepší hráč turnaje: Štengl Vítek

27.12.2017 - starší přípravka - Turnaj Třeboň

Memoriál JUDr.A.Straky Třeboň 27.12.2017

7.místo

pořadatel: halový turnaj KFS České Budějovice

Systém turnaje: 5+1, 1x 14 minut, dvě skupiny, kategorie U-11 ( r.2007 a mladší )

Sestava: Padrtka - Schlehofer, Včelák, Zápotocký, Štengl, Filip, Kratochvíl, Kučera, Bican, Klečacký Jan,

Utkání - základní skupina

FK METEOR TÁBOR - FC Písek 1 : 3 Kratochvíl

FK METEOR TÁBOR - SKP ČB 0 : 4

FK METEOR TÁBOR - Junior Strakonice 0 : 1

o 7.-8.místo

FK METEOR TÁBOR - Loko ČB 1 : 1 pen. 3:2 Filip

Konečné pořadí:

1. TJ Šumavan Vimperk

2. TJ Jiskra Třeboň

3. SKP Č.Budějovice

4. FC Písek

5. FK Junior Strakonice

6. FK Vodňany

7. FK METEOR TÁBOR

8. TJ Loko Č.B.

zima - 2017/18 - starší přípravka 2007 - Zimní liga Soběslav

1. místo Jihočeská zimní halová liga Soběslav (sportovní hala)

Systém turnaje:
5+1, 1x 25 min. (nadstavba 1x 25 minut)

ročník 2007 a ml.

1. kolo 26. listopad 2017 stav branky METEOR
1. FK METEOR TÁBOR - Soběslav 4 : 0 Schlehofer 2*, Sadloň, Klečacký J.
2. FK METEOR TÁBOR - Bechyně
3 : 1 Kratochvíl, Grecman, Schlehofer
3. FK METEOR TÁBOR - Větrovy
2 : 1 Bican, Tichý
2. kolo 16. prosinec 2017

1. FK METEOR TÁBOR - Veselí nad Lužnicí 2 : 1 Zápotocký, Sadloň 

2. FK METEOR TÁBOR - FC MAS Táborsko 2 : 0 Sadloň, Klečacký J. 

3. FK METEOR TÁBOR - Tučapy 1 : 4 Sadloň 

3. kolo 21. leden 2017
1. FK METEOR TÁBOR - Malšice 2 : 0  Grecman, Štengl

2. FK METEOR TÁBOR - Kamený Újezd 2 : 0 Grecman 2*
3. FK METEOR TÁBOR - Sokol Sezimovo Ústí 1 : 2  Klečacký J 


1. Nadstavba NE 24. února 2018 - o 1. - 5. místo
1. FK METEOR TÁBOR - Veselí nad Lužnicí 5 : 1
2. FK METEOR TÁBOR - Kavas Větrovy 1 : 1
3. FK METEOR TÁBOR - TJ Sokol Bechyně 1 : 1
4. FK METEOR TÁBOR - TJ Malšice  2 : 1

2. Nadstavba NE 10. března 2018 - o 1. - 5. místo
1. FK METEOR TÁBOR - TJ Malšice 1 : 0 Tichý

2. FK METEOR TÁBOR - TJ Sokol Bechyně 2 : 1 Grecman, Bican

3. FK METEOR TÁBOR - Kavas Větrovy 1 : 1 Štengl

4. FK METEOR TÁBOR - Veselí nad Lužnicí 4 : 2 Bican, Kášek, Štengl, Kohout

nejlepší brankář turnaje : Jiří Hudík

zima - 2017/18 - starší přípravka 2007 - Zimní liga Třeboň

7. místo - Jihočeská zimní halová liga Třeboň (sportovní hala)

Systém turnaje:
5+1, 1x 32 min. (nadstavba 1x 25 minut)

stránky soutěže: https://www.jzhl.hys.cz/2007_trebon/

ročník 2007 a ml.

1. kolo 12. listopad 2017 stav branky METEOR
1. FK METEOR TÁBOR - Šumavan Vimperk 2 : 7   ( Štengl 2* )
2. FK METEOR TÁBOR - FC Písek 3 : 3                 ( Štengl, Kášek 2* )
3. FK METEOR TÁBOR - Tatran Prachatice 5 : 0   ( Kratochvíl, Kášek, Filip, Štengl 2* )

2. kolo 10. prosinec 2017

1. FK METEOR TÁBOR - FC MAS Táborsko 4 : 6   ( Schlehofer 2*, Kášek 2, Štengl  

2. FK METEOR TÁBOR - Jiskra Třeboň 1 : 7           ( Filip ) 

3. FK METEOR TÁBOR - SKP České Budějovice 2 : 10 ( Filip 2* )

3. kolo 20. leden 2017 

1. FK METEOR TÁBOR - Sokol Křemže 4 : 6  Bican, Štengl, Kášek 2*

2. FK METEOR TÁBOR - Loko České Budějovice 9 : 3 Včelák 2*, Kratochvíl 2*, Schlehofer, Štengl 2*, Kášek 2*
3. FK METEOR TÁBOR - Junior Strakonice 3 : 10 (Kášek 2*, Hudík )


1. Nadstavba NE 11. února 2018 - o 5. - 10. místo
1.  FK METEOR TÁBOR - Šumavan Vimperk 3 : 3  ( Včelák, Schlehofer 2* )
2. FK METEOR TÁBOR - FC Písek 3 : 3  ( Včelák, Filip, Štengl )
3. FK METEOR TÁBOR - Tatran Prachatice 3 : 1  ( Filip 2*, Štengl )
4. FK METEOR TÁBOR - Loko České Budějovice 5 : 0 ( Bican, Filip, Štengl 3*)

2. Nadstavba NE 4. března 2018 - o 5. - 10. místo
1. FK METEOR TÁBOR - Loko České Budějovice 8 : 0  (Štengl 2*, Kášek 2*, Hudík 2*, Kačírek, Schlehofer)

 2. FK METEOR TÁBOR - FC Písek 6 : 0 Štengl 2*, Hudík, Kučera, Schlehofer 

3. FK METEOR TÁBOR - Tatran Prachatice 4 : 1 Kášek 2*, Kačírek, Filip

4. FK METEOR TÁBOR - Šumavan Vimperk 1 : 2 Filip

Konečné pořadí střelců po 2. nadstavbovém turnaji:
Sedláček (Vimperk) 30,

Kloud (Strakonice) 23,

Matoušek (Křemže) 21,

Štengl (Meteor Tábor) 18, Kášek (Meteor Tábor) 15, Filip (Meteor Tábor) 10.