ZÁPASY - KOMENTÁŘE

Starší přípravka 2009 a 2010

Sezona 2019/2020

6. kolo - neděle 13.10.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Třeboň

Sestava 1. hřiště: Vrhel, Fuka, Morava, Svoboda, Řezáč, Baker, Dominik Novák, Jirků

Sestava 2. hřiště: Švadlena, Hejný, Silverthorn, Malík, Filip Novák, Donát, Urban, Boček

Junior Strakonice - FK METEOR TÁBOR 17:6 (11:3)

Hodnocení trenéra:

TJ Jiskra Třeboň - FK METEOR TÁBOR 25:4 (11:2)

Hodnocení trenéra:

5. kolo - neděle 06.10.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Čekanice

Sestava 1. hřiště: Vrhel, Fuka, Morava, Svoboda, Řezáč, Hák, Baker, Dominik Novák

Sestava 2. hřiště: Švadlena, Silverthorn, Malík, Filip Novák, Donát, Urban, Boček

FK METEOR TÁBOR - FK Jindřichův Hradec 1910 6:18 (4:11)

Hodnocení trenéra:

FK METEOR TÁBOR - SK Dynamo České Budějovice 6:8 (2:7)

Hodnocení trenéra: 

4. kolo - neděle 29.09.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště SKP České Budějovice

Sestava 1. hřiště: Vrhel, Řezáč, Hák, Baker, Svoboda, Dominik Novák

Sestava 2. hřiště: Švadlena, Silverthorn, Hejný, Malík, Filip Novák, Donát, Urban, Boček

FK Tatran Prachatice - FK METEOR TÁBOR 7:10 (5:4)

Hodnocení trenéra (Jirků) 1. hřiště: Od začátku jsme zápas kontrolovali a po hezkých akcích vyhráli 8:2.

SKP České Budějovice - FK METEOR TÁBOR 17:3 (11:2)

Hodnocení trenéra (Jirků) 1. hřiště: Do zápasu jsme vstoupili ustrašeně a lépe hrajícího soupeře se doslova báli. Poločas dopadl hrozivě, 7:0 pro SKP. O půli jsme si řekli, že SKP se nemusíme bát a soustředili se sami na sebe. Hráli jsme výborně a výsledkem byl vyrovnaný druhý poločas.

3. kolo - neděle 22.09.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Milevsko

Sestava 1. hřiště: Vrhel, Nedvěd, Fuka, Řezáč, Hák, Baker, Svoboda, Dominik Novák

Sestava 2. hřiště: Švadlena, Silverthorn, Hejný, Malík, Filip Novák, Donát, Urban, Boček

FK METEOR TÁBOR - FC Písek 1:26 (1:11)

Góly: Silverthorn

FK METEOR TÁBOR - FC MAS Táborsko 2:32 (0:18)

Góly: Svoboda 2

2. kolo - neděle 15.09.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Čekanice

Sestava 1. hřiště: Vrhel, Nedvěd, Fuka, Řezáč, Hák, Baker, Svoboda, Dominik Novák

Sestava 2. hřiště: Švadlena, Silverthorn, Malík, Filip Novák, Donát, Urban, Boček

FK METEOR TÁBOR - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 7:4 (4:2)

Hodnocení trenéra: Proti Veselí se nám zápas povedl. Na obou hřištích jsme podali dobrý výkon a zaslouženě vyhráli.

FK METEOR TÁBOR - FC ZVVZ Milevsko 6:7 (1:6)

Hodnocení trenéra: Ve vyrovnaném dvojzápase, když jsme na jednom hřišti vyhráli a naopak na druhém prohráli, byl soupeř o gól šťastnější a mohl slavit výhru.

1. kolo - neděle 01.09.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Milevsko

Sestava 1. hřiště: Vrhel, Nedvěd, Fuka, Řezáč, Hák, Jirků, Baker, Svoboda,

Sestava 2. hřiště: Švadlena, Silverthorn, Malík, Novák, Hejný, Boček, Donát, Urban

FK METEOR TÁBOR - TJ BLATNÁ 5:15 (1:7)                                             Hodnocení trenéra (Jirků): V zápase jsme zaspali začátek a i přes světlejší momenty se nám nedařilo držet krok a proto jsme prohráli. Musíme poblahopřát lépe hrající Blatné.

FK METEOR TÁBOR - TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE 8:11 (3:6) Hodnocení trenéra (Jirků): Zápas byl zcela vyrovnaný, ale rozhodla produktivita Lokotky, a proto nás porazila. Radost nám udělala rezerva st. přípravky, která svůj zápas kontrolovala a zaslouženě vyhrála. Nezbývá než koukat dopředu, trénovat a výsledky se zlepší.

Sezona 2018/2019

14. kolo - neděle 02.06.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Tichý , Kačírek, Bican, Vyhnánek, Beneš, Mišustin, Nezbeda, Baker, Donát, Fuka, Jirků, Morava, Nedvěd, Malík, Vrhel, Svoboda, Silverthon, Ŕezáč, Novák, 

FK Meteor Tábor - FC ZVVZ Milevsko  6 : 14 ( 2:6 ) 

Góly:  Bican

FK Meteor Tábor - SKP České Budějovice 0 : 15 ( 0:12 )

Góly: 

13. kolo - neděle 26.05.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Vimperk
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Klečacký J., Bican, Vyhnánek, Beneš, Baker, Donát, Fuka, Jirků, Morava, Nedvěd, Malík, Vrhel, Svoboda, Silverthon, Ŕezáč, Novák,

Loko České Budějovice - FK Meteor Tábor 20 : 4 ( 6:3 )

Góly: Bican 2*, Sadloň 2*,

TJ Blatná - FK Meteor Tábor 23 : 10 ( 9:3 )

Góly: Tichý, Bican 4*, Klečacký, Sadloň 2*

12. kolo - neděle 19.05.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště SKP České Budějovice
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Hudík, Klečacký J., Bican., Mišustin, Nezbeda, Beneš, Baker, Donát, Fuka, Jirků, Morava, Nedvěd, Malík, Vrhel, Svoboda, Silverthon, Ŕezáč, Novák,

Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor 27 : 3 ( 16:2 )

Góly:  Bican 2*, Sadloň

SKP České Budějovice A - FK Meteor Tábor 12 : 7 ( 9:4 )

Góly:  Sadloň, Klečacký J., Bican

11. kolo - neděle 09.06.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Vimperk
Sestava: Sestava: Tichý , Kačírek, Klečacký J., Bican., Beneš, Baker, Donát, Fuka, Jirků, Morava, Nedvěd, Malík, Vrhel, Svoboda, Silverthon, Ŕezáč, Novák,

FK Meteor Tábor - FC MAS Táborsko  4 : 28 ( 1:13 )

Góly: Bican 3*

FK Meteor Tábor - FC Písek 4 : 37 ( 1:19 )

Góly: Bican 2*

10. kolo - neděle 05.05.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Hudík, Klečacký J., Bican., Mišustin, Nezbeda, Beneš, Baker, Donát, Fuka, Jirků, Morava, Nedvěd, Malík, Vrhel, Svoboda, Silverthon, Ŕezáč, Novák,

FK Meteor Tábor - Veselí nad Lužnicí 2 : 5 ( 1:3 )

Góly:  Bican

FK Meteor Tábor - Šumavan Vimperk 1 : 11 ( 0:5 )

Góly:  Klečacký

9. kolo - neděle 28.04.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Třeboň 
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Hudík, Klečacký J., Bican., Nezbeda, Beneš, Baker, Donát, Fuka, Jirků, Morava, Nedvěd, Malík, Vrhel, Svoboda, Silverthon, Ŕezáč, Novák,

Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor 21 : 3 ( 11:2 )

Góly: Tichý 2*, Sadloň

Junior Strakonice - FK Meteor Tábor 9 : 21 ( 1:12 )

Góly: Sadloň 4*, Kačirek 2*, Bican 5*, Tichý 3*, Klečacký 2*, Nezbeda, Hudík

8. kolo - neděle 14.04.2019 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Jindřichův hradec 
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican. , Baker, Donát, Fuka, Jirků, Morava, Nedvěd, Malík, Vrhel, Svoboda, Silverthon, Ŕezáč, Novák,

DYNAMO České Budějovice - FK Meteor Tábor 15 : 6 ( 9:3 )

Góly: Bican 3*, Kačírek

Jindřichův Hradec - FK Meteor Tábor 13 : 5 ( 6:2 )

Góly: Bican 3*, Vyhnánek

7. kolo - neděle 21. 10.2018 15.00 hod Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Vimperk
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Klečacký J., Bican.

FK Meteor Tábor - FC ZVVZ Milevsko 8 : 13 ( 5:5 )

Góly: 

FK Meteor Tábor - SKP Č.Budějovice B  7 : 12 ( 5:8 )

Góly: 

6. kolo - neděle 14. 10.2018 10.00 hod Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican.

FK Meteor Tábor - Loko České Budějovice 6 : 11 ( 2:6 )

Góly: 

FK Meteor Tábor - TJ Blatná 6 : 18 ( 2:8)

Góly: 

5. kolo - neděle 07. 10.2018 15.00 hod Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Prachatice
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican.

Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor 21 : 6 ( 12:3 )

Góly: Sadloň 2*, Klečacký J. 3*, Kačírek

SKP České Budějovice A - FK Meteor Tábor 23 : 7 ( 12:1 )

Góly: Sadloň 5*, Bican 2*

4. kolo - neděle 30.09.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican. 

FK Meteor Tábor - FC MAS Táborsko 4 : 14 ( 2:8 )

Góly: Bican, Sadloň

FK Meteor Tábor - FC Písek 9 : 28 ( 1:11 )

Góly: 

3. kolo - neděle 23.09.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Veselí
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican.

Veselí nad Lužnicí - FK Meteor Tábor 11 : 9 ( 7:4 )

Góly: Bican 2*, Klečacký

Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor 27 : 5 ( 13:4 )

Góly: Sadloň, Bican

2. kolo - neděle 16.09.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Strakonice
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican.

Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor 20 : 4 ( 7:3 )

Góly: Sadloň 3*, Kačírek

Junior Strakonice - FK Meteor Tábor 16 : 15 ( 9:7 )

Góly:  Sadloň 4*, Bican 4*, Klečacký J., Kačírek

1. kolo - neděle 02.09.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Složiště
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican.

DYNAMO České Budějovice - FK Meteor Tábor 11 : 13 ( 5:6 )

Góly: Sadloň 5*, Kačírek 3, Vyhnánek 2*

Jindřichův Hradec - FK Meteor Tábor 13 : 9 ( 5:6 )

Góly: Bican, Tichý 2*, Kačírek, Sadloň 

SEZÓNA 2017 /2018

14. kolo - neděle 10.6.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Padrtka, Tichý , Kášek, Kučera, Kratochvíl, Sadloň, Štengl, Schlehofer, Zápotocký, Kačírek, Grecman, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican.

FK Meteor Tábor - FC ZVVZ Milevsko 17:4 ( 7:3 )

Góly: Kášek 4*, Štengl , Zápotocký 2*, Grecman 4*, Sadloň 2, Tichý, Bican, Kačírek 2*

FK Meteor Tábor - Slavoj Český Krumlov  15:8 ( 6:6 )

Góly: Kášek 3*, Štengl 3 , Kratochvíl , Kučera 2* Grecman 2*, 

13. kolo - neděle 03.6.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Veselí nad Lužnicí
Sestava: Sestava: Padrtka, Berka,Tichý , Kášek, Kučera, Kratochvíl, Sadloň, Štengl, Schlehofer,  Zápotocký, Kačírek, Grecman, Vyhnánek, Hudík

FK Meteor Tábor  - Loko České Budějovice 18: ( 11:2 )

Góly: Kášek 2*, Štengl 4*, Grecman 4*, Sadloň 2,  Kučera 2*, Zápotocký 3* , Kratochvíl

FK Meteor Tábor -  FK Vodňany 27:5 ( 15:1 )

Góly: Kášek 7*, Štengl 5*, Kučera, Berka, Grecman 2*, Sadloň, Kačírek

8 kolo - 24.5.2018 Mistrovské utkání OP starší přípravky o 1. - 9. místo
hřiště Dražice.

TJ Dražice - FK Meteor Tábor 7:5 ( 4:2 )
Góly: Schlehofer 3*, Kačírek 2*
Sestava: Hudík, Berka, Tichý, Kohout, Kačírek, Sadloň, Vyhnánek, Zápotocký, Schlehofer, Nezbeda

12. kolo - neděle 27.5.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště SKP ČB
Sestava:  Sestava: Padrtka, Berka, Klečacký J. , Kášek, Kučera, Kratochvíl, Sadloň, Štengl, Schlehofer, Včelák, Zápotocký, Bican, Kačírek, Grecman, Vyhnánek 

SKP České Budějovice - FK Meteor Tábor 9:10 ( 3:4 )

Góly: Kášek, Štengl 4*, Grecman 2*, Sadloň, Bican

FK Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor 6:9 ( 4:4 )

Góly: Kačírek 3*, Klečacký J., Bican, Kášek 2*, Kučera 2*, Štengl

7. kolo - 21.5.2018 Mistrovské utkání OP starší přípravky o 1. - 9. místo
hřiště Čekanice.

FK Meteor Tábor - Sokol Sezimovo Ústí 6:4 ( 3:2 )
Góly: Kratochvíl, Berka, Kačírek 2*, Sadloň, Bican
Sestava: Padrtka, Kratochvíl, Berka, Tichý, Kohout, Kačírek, Bican, Sadloň, Vyhnánek, Zápotocký

11. kolo - neděle 20.5.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Veselí nad Lužnicí.
Sestava: Padrtka, Berka, Klečacký J. , Kášek, Kučera, Kratochvíl, Sadloň, Štengl, Schlehofer, Včelák, Zápotocký, Bican, Kačírek, Grecman, Vyhnánek 

FK Meteor Tábor - FC MAS Táborsko 9:3 ( 4:3 )

Góly: Zápotocký 2*, Štengl, Kášek, Bican 2*, Kučera, Kačírek,  Sadloň

FK Meteor Tábor - FC Písek 12:5 ( 5:3 )

Góly: Štengl 2*, Kášek 2*, Schlehofer, Bican, Sadloň 2*, Kačírek, Grecman

6. kolo - 7.5.2018 Mistrovské utkání OP starší přípravky o 1. - 9. místo
hřiště Planá nad Lužnicí.

Planá nad Lužnicí - FK Meteor Tábor 5:14 ( 3:8 )
Góly: Včelák 4*, Kášek 3*, Kratochvíl 3*, Štengl 3*, Kučera  
Sestava: Hudík, Kučera, Kratochvíl, Kášek, Berka, Schlehofer, Štengl, Nezbeda, Včelák 

10. kolo - neděle 6.5.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Čekanice.
Sestava: Padrtka, Hudík, Berka, Klečacký J. , Kášek, Kučera, Kratochvíl, Sadloň, Štengl, Schlehofer, Včelák, Zápotocký, Bican, Kačírek, Grecman, Vyhnánek

FK Meteor Tábor - Šumavan Vimperk 10:10 ( 4:4 )

Góly: Štengl 6, Kášek 2, Bican, Sadloň, Grecman

FK Meteor Tábor - Veselí nad Lužnicí A 18:2 ( 10:0 )

Góly: Štengl 4, Zápotocký 4, Kratochvíl 2, Berka 2, Kášek 2, Včelák, Sadloň, Grecman 2

5. kolo - 3.5.2018 Mistrovské utkání OP starší přípravky o 1. - 9. místo
hřiště Čekanice.

FK Meteor Tábor - Veselí nad Lužnicí B 3:8 ( 1:3 )
Góly: Bican 2*, Nezbeda
Sestava: Padrtka, Hudík, Vyhnánek, Tichý, Kohout, Kučera, Grecman, Zápotocký, Kačírek, Bican, Nezbeda, Sadloň,

.

9. kolo - neděle 28.4.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Třeboň.
Sestava: Padrtka, Hudík, Berka, Klečacký J. , Kášek, Kučera, Kratochvíl, Sadloň, Štengl, Schlehofer, Včelák, Zápotocký, Bican, Kačírek, Grecman, Vyhnánek

Jiskra Třeboň : FK Meteor Tábor 8:5 ( 3:2 )

Góly: Štengl, Kášek, Bican, Sadloň, Grecman 

Junior Strakonice : FK Meteor Tábor 5:15 ( 2:5 )

Góly: Štengl 2*, Kášek 2*, Kučera, Bican 3*, Sadloň, Grecman 2*, Kačírek, Klečacký J. 2*,

4. kolo - 27.4.2018 Mistrovské utkání OP starší přípravky o 1. - 9. místo
hřiště Tučapy.
SK Tučapy - FK Meteor Tábor 5:4 (2:2)
Góly: Schlehofer 3*,  Klečacký Jan 
Sestava: Hudík, Vyhnánek, Tichý, Kučera, Kratochvíl, Zápotocký, Včelák, Schlehofer, Klečacký J., Klečacký V., Kačírek

3. kolo - 19.4.2018 Mistrovské utkání OP starší přípravky o 1. - 9. místo
hřiště Čekanice.
FK Meteor Tábor - SK KAVAS Větrovy 6:6 (3:3)
Góly: Grecman 3*, Bican 2*, Vyhnánek 
Sestava: Padrtka, Hudík, Berka, Grecman, Vyhnánek, Nezbeda, Kučera, Kratochvíl, Kohout, Sadloň, Štengl, Zápotocký, Bican, 

8. kolo - neděle 15.4.2018 Mistrovské utkání KP starší přípravky
hřiště Jindřichův Hradec.
Sestava: Padrtka, Hudík, Berka, Klečacký J. , Kášek, Kučera, Kratochvíl, Sadloň, Štengl, Schlehofer, Včelák, Zápotocký, Bican, Kačírek, Grecman, Vyhnánek

Dynamo České Budějovice : FK Meteor Tábor 6:5 ( 2:4 )

Góly: Štengl, Kášek 2*, Bican, Klečacký J. ,

FK Meteor Tábor : FK Jindřichův Hradec 15:9 ( 9:6 )
Góly: Štengl 2*, Kášek 2*, Bican 4*, Klečacký J., Včelák, Sadloň, Grecman 2*,  Schlehofer  

2. kolo - 11.4.2018 Mistrovské utkání OP starší přípravky o 1. - 9. místo
hřiště Chotoviny.
Sokol Chotoviny : FK Meteor Tábor 9:10 (4:7)
Góly: Štengl 4*, Kášek 2*,  Sadloň 2*, Kratochvíl, Berka 
Sestava: Padrtka, Hudík, Berka, Klečacký, Kášek, Nezbeda, Kučera, Kratochvíl,  Kohout, Sadloň, Štengl,  

1. kolo 5.4.2018 Mistrovské utkání OP starší přípravky o 1. - 9. místo
hřiště UMT Zborovská
FK Meteor Tábor : FC MAS Táborsko 6:4 (2:1)
Góly: Bican 2*, Schlehofer, Kačírek, Kratochvíl, Kášek
Sestava: Hudík - Berka, Zápotocký, Kášek, Nezbeda, Kučera, Kratochvíl, Schlehofer, Bican, Vyhnánek Kačírek,