TURNAJE A PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

Přátelské utkání (hráno na umt ve Staré Hlíně)
FK Meteor Tábor : TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 1:0 ( 1:0)
Góly: Svatek
Asistence: Dařena
Sestava: Šedivý - J. Bartáček, R. Ševčík, J. Svatek, Svorad - Maštalíř, Štumfol - Schmied (46.Hořejší), Dařena, Jak. Pípal - Švejda.

Ačkoliv se jednalo o generálku, tak jsme k utkání odjížděli v poslepované sestavě. Takové absence jsme nezaznamenali za celou zimní přípravu, a to včetně tréninkových jednotek. O to více si cením výsledku s kvalitním soupeřem. Krom výsledku je na místě vyzdvihnout velmi dobrý kolektivní výkon celého mužstva, kdy se podařilo skloubit zkušené hráče s nadějným mládím. Za vše hovoří jediná branka utkání, kdy se prosadil utěšenou střelou z 22 metrů 37-letý Svatek, kterému přihrával teprve 14-letý Dařena!!! Soupeř byl více na míči a utkání by slušela remíza, ale soupeř se trápil ve finální fázi. Byli k vidění velmi dobré individuální výkony, ale přesto bych pochválil zejména mladé hráče, kteří si se zápasem poradili nad očekávání dobře.

Přátelské utkání
FC Chýnov : FK Meteor Tábor 1:2 (0:1)
Góly: Kollárik, Janošík
Asistence: Lorenc, Jak.Pípal
Sestava: Rybák - J. Bartáček, R. Ševčík, Janošík, Jak. Pípal - Jíra, Švejda - Scheufler, Lorenc, Kollárik - Kromka.

V předposledním přípravném utkání jsme těsně dokázali výsledkově přehrát Chýnov. Kaňkou na utkání je nezaviněné zranění Jana Pípala z úvodu zápasu.