Hodnocení podzimní části sezóna 2021/2022 Mini přípravka

29.11.2021

Na začátek by bylo dobré uvést, že je veliký zájem o to hrát a být součástí týmu Meteor Tábor, neboť při konfrontaci v zápasových utkáních s jinými týmy jsme vždy disponovali vždy 15-18 hráči oproti soupeřům, kteří byli schopni zajistit 5 maximálně 10 hráčů.

Od léta se trénuje dvakrát týdně s tím, že účast je vždy okolo 15 dětí. Na všech hráčích a hráčkách je vidět (v případě pravidelné účasti na trénincích) progres na koordinacích pohybů a na práci s míčem.

Ve srovnání s jinými týmy byla znát kvalita celého našeho týmu neboť z 5-ti utkání jsme jen jedno prohráli, a to v Bechyni. Dokázali jsme porazit i výběr FC Táborska!

Na většině dětí je vidět, že se těší na každý trénink nebo zápas a jsou na tým Meterou patřičně hrdí. Drží týmového ducha a utvářejí jednu partu, což je v tomto věku velmi důležitý aspekt k budoucímu rozvoji každého hráče, jak morálně tak i sportovně.

Závěrem bychom chtěli všem našim hráčům i rodičům poděkovat a popřát mnoho úspěchů a zdraví v následujícím roce.

Josef Svatek a David Chvosta