AKTUALITY-ZÁPASY-KOMENTÁŘE

Mini přípravka

Turnaj minipřípravek 2012 a mladší

Minipřípravka Meteoru Tábor ročník 2012, byla pozvána na zajímavý turnaj do házenkářské haly v Sezimově Ústí. Tento turnaj pořádalo FC MAS Táborsko, které do turnaje nominovalo své dva týmy pod názvem FCT bílá a FCT modrá.Dalšími našimi soupeři byla mužstva: Malšic, Veselí nad Lužnicí a Soběslavi.

Naše mužstvo se hned na úvod střetlo s pozdějším vítězem turnaje a to s družstvem Malšic. Kluci podali bojovný výkon, nicméně gól se jim vstřelit nepodařilo a prohráli 1:0. Nutno také podotknout, že mužstvo Malšic mělo jako jediné družstvo výjimku, že za něj mohli startovat i hráči ročníku 2011 a to bylo znát.

Dalším naším soupeřem bylo mužstvo Veselí nad Lužnicí. V tomto zápase měli naši kluci velkou převahu, nicméně smůla se jim lepila na sálovky a vše vyvrcholilo gólem, který jsme dostali téměř přes celé hřiště 20 vteřin před koncem, když jsme zkoušeli i hru s brankářem v poli.

Chuť si kluci zpravili a ž v zápase z FCT bílá. Soupeře jednoznačně přehráli a radovali se z vítězství 4:1.

FCT Modrá pak svůj druhý tým pomstili a porazili naše kluky stejným poměrem branek, tudíž 4:1

Poslední zápas museli kluci vyhrát, pokud by chtěli pomýšlet na bramborové medaile. Začátek vypadal slibně, protože jsme se v 10 minutě ujali vedení, ale družstvo Soběslavi bylo rovnocenným soupeřem a ještě před závěrečným hvizdem se mu podařilo vyrovnat na konečných 1:1.

Kluci si tedy ze svého prvního turnaje odvezli medaile za páté místo. Herně jsme asi měli na lepší umístění, ale všichni se těšíme, až si to své štěstíčko vyberou při dalších zápasech.

Naši benjamínci r. 2013 a r. 2014 si odbyli svou fotbalovou premiéru

Sestava:
Petr Kofroň, Martin Kůta, Filip Dvořák, Johan Rybák, Kvido Kučera, Adam Duspiva, Jan Sluka, Ondřej Vacula, Matyáš Toral, Vít Řehák

Kluci se poprvé oblékli do dresů a mohli reprezentovat meteorské barvy.

Na turnaj benjamínků jsme přijeli v nejmladší sestavě ze všech zúčastněných týmů, a tak byl náš cíl vstřelit alespoň jeden gól. Tento cíl byl splněn a radost, která po něm propukla byla nefalšovaná.

Na konci turnaje dostal každý na krk medaili a jejich očka se opět rozzářila. Tím bylo naplněno i motto turnaje "Není důležitý výsledek, ale cesta která k němu vede".

Všem velký dík za přístup a účast.

Foto z turnaje:

1. přátelské utkání r. 2012 - 3. 10. 2018

1. hřiště
FK Meteor Tábor - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 5:2 (4:0)
Góly:
Šustr 4, Pistulka
Sestava: Brada Hugo, Šustr Hynek, Färber Jakub, Pistulka Štěpán, Hruška Jan, Foit Benjamin

2. hřiště
FK Meteor Tábor - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 1:3 (1:0)
Góly: Novák Jakub
Sestava: Rybák Johan, Jastrow Lukas Jan, Čapek David, Metelec Vojtěch, Bednář Jakub, Novák Jakub, Mrázik Marek

Na Čekanický vršek zavítal k přátelskému utkání mini přípravek tým z Veselí nad Lužnicí. Po úvodním seznámení se ze soupeřem ztratil tým Meteoru ostych, čehož využil povedeným průnikem Jakub Novák a nekompromisně zakončil. Hra se poté přelévala ze strany na stranu, ale s přibývajícími minutami začal mít navrch tým z Veselí nad Lužnicí, který třemi góly ve druhém poločase otočil skóre na svoji stranu.