Hodnocení podzimní části sezóna 2021/2022 Starší dorost

21.11.2021

Hodnocení velmi těžkého půlroku, kdy jsme naskočili do mistrovské části po dlouhé Covidové pauze, je rozporuplné. Došlo k obměně kádru, kdy se nám zapojilo větší množství hráčů jak do A, tak i do B mužstva mužů. Tudíž jejich herní vytížení nebylo malé. V prvních kolech nám trošku vázla sehranost týmu a kvalita předváděné hry. Náš výkon srážely především hloupé chyby a laciné branky. Hra byla ovlivněna i tím, že každý zápas hrála téměř jiná sestava. Některé zápasy jsme museli zvládnout bez hráčů, kteří nám souběžně hráli za muže. Potěšujícím faktem je zapojení mladších dorostenců, kteří pro nás byli obrovským přínosem. Mrzí mě ztráta bodu se Čtyřmi Dvory, kde jsme dominovali celé utkání. Další zbytečná ztráta byla s Českým Krumlovem. Překvapivá, ale zasloužená výhra naopak přišla po výborném výkonu ve Vimperku. Celková ambice týmu je držet se v horní polovině tabulky. To se nám zatím daří, ale 21 bodů není mnoho. Doufám, že jarní část sezony bude pro naše barvy více veselá a snad poskytneme naším fanouškům pěkné zážitky.

Jiří Smetana