ZÁPASY - KOMENTÁŘE OP

1.FC Jistebnice - FK Meteor Tábor/SK Větrovy
Sestava:

3. kolo - Mistrovské utkání OP starších žáků 16.9. 2019, hráno 8+1
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - Sokol Sezimovo Ústí 7:4 ( 4:3 )
4. a 40. Král, 18. a 49. Feik, 38.,73., a 74. Smrž
Sestava: Medek - Mlsna, Kazda ( C ), Musil - Gura, Černý ( Smrž ), Feik ( Doucha ) - Král, Paulík

Hodnocení ( trenér Pekárek ):

V hodnocení budu stručný. Z obou stran se hrál fotbal odpovídající úrovni soutěže, kde je třeba přiznat, že bez pomoci kluků z KP bysme těžko dnes vyhráli. Z hostujícího týmu chytal fantasticky Pavel Novák, díky kterému hosté nedostali ještě více gólů. Atmosféře utkání nepřispělo chování hostujících trenérů, které do fotbalu mládeže nepatří.

2. kolo - Mistrovské utkání OP starších žáků 5.9. 2019
FC Bechyně - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 7:1 ( 3:0 )
G
óly: 20., 23., 41., 49., a 53. Breit, 28. Zíka, 61. Tupý - 58. Vaněk
Sestava: Medek - Mlsna, Feik, Kazda ( C ), Černý ( Minichthaler ) - Kunc ( Paulík ), Táfl, Musil ( Vaněk ), Král ( Gura ) - Tomášek, Jamrich

Hodnocení ( trenér Pekárek ):

Druhý zápas byl pro nás na jednu stranu velkým zklamáním a na stranu druhou vidíme reálné možnosti kluků hrající OP. Soupeř byl na hrbolatém terénu jasně lepší ve všech činnostech a v prvním poločase nás vůbec nepouštěl přes půlku. V poločase druhém jsme přeskupili řady a opticky už jsme se dostávali na soupeřovu polovinu více, ale bez jakékoliv efektivity.

Nemohu být vůbec spokojený, jelikož když už se nedaří herně, tak musí být na hřišti vidět chuť hrát, být v pohybu, nevypustit jediný souboj. Takových hráčů bylo na hřišti jen minimum. Nepochopitelné pro mě je, že si něco řekneme v kabině a už od 1. minuty zápasu děláme něco jiného. O tom, že si před zápasem řekneme o šikovném útočníkovi domácích a ten nám dá 5 gólů, kdy se chováme, jako by na hřišti vůbec nebyl, ani nehovořím. Do dalších zápasů musíme zaujmout úplně jiný přístup.

1. kolo - Mistrovské utkání OP starších žáků 2.9. 2019, hráno 8:1
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - SK Tučapy 9:1 ( 5:1 )
Góly: 5. Fric ( vlastní ), 30. Táfl, 32., 34. a 70. Tomášek, 39. Chvátal ( vlastní ), 65. a 68. Kunc, 67. Mlsna
Sestava: Medek - Mlsna, Kazda ( C ), Musil - Kunc ( Gura ), Černý ( Táfl ), Tomášek ( Minichthaler ) - Jamrich, Král

Hodnocení ( trenér Pekárek ):

I vstup do soutěže okresního přeboru se nám povedl. Hrálo se systémem 8+1 od vápna k vápnu a na malé branky, jelikož ne všechny týmy v OP mají dostatek hráčů. V utkání jsme si v poklidném tempu došli pro vítězství, což je ale samozřejmost, když vezmu v potaz, že proti nám nastoupili i mladší kluci. Nemohu být spokojený s koncovkou a s tím, že jsme prvních 15. minut vůbec nevystřelili na branku.

Nicméně je dobré, že máme i druhou soutěž, takže jsou všichni kluci herně zatíženi. Navíc je na každém z kluků, jak k utkáním v OP bude přistupovat a jestli si svými výkony řeknou o pozvánku do KP. Pěkný gól dnes z pozice obránce vsítil Kuba Mlsna, přesně takto by se měl ofenzivní obránce chovat :)