ZÁPASY A KOMENTÁŘE - OP

Starší přípravka 2009 a 2010

Sezona 2019/2020

8. kolo OP - 16.10.2019

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - FK Meteor Tábor 7:1 (2:1)

Góly: Silverthorn

Sestava: Hejný, Fuka, Morava, Svoboda, Baker, Malík, Silverthorn


6. kolo OP - 05.10.2019

Sokol Želeč - FK Meteor Tábor 0:15

Sestava: Vrhel, Fuka, Morava, Silverthorn, Filip Novák, Svoboda, Švadlena, Baker, Malík

5. kolo OP - 30.9.2019

FK Meteor Tábor - TJ Spartak Choustník 33:0 (15:0)

Góly: Svoboda 12, Baker 6, Novák 4, Fuka 3, Morava 3, Řezáč 2, Hák 2, Švadlena

Sestava: Vrhel, Fuka, Morava, Řezáč, Svoboda, Filip Novák, Švadlena,  Baker, Hák

4. kolo OP - 16.9.2019

TJ Sokol Sezimovo Ústí - FK Meteor Tábor 5:11 (4:7)

Góly: Baker 4, Hák 3, Svoboda 3, Fuka

Sestava: Vrhel, Fuka, Morava, Svoboda, Dominik Novák, Baker, Řezáč, Hák

3. kolo OP - 11.9.2019

FK Meteor Tábor - TJ Sokol Planá nad Lužnicí 5:8 (2:5)

Góly: Baker 3, Fuka 2

Sestava: Hák, Nedvěd, Řezáč, Vrhel, Morava, Novák, Svoboda, Baker, Fuka, Jirků,

1. kolo OP - 04.9.2019
TJ Sokol Černovice - FK Meteor Tábor 5:19 (1:12)
Góly: Baker 11, Svoboda 3, Fuka 2, Morava 2, Jirků
Sestava: Vrhel, Fuka, Nedvěd, Řezáč, Novák, Svoboda, Baker, Morava, Hák, Jirků,

Sezona 2018/2019

Starší přípravky o 1. - 9. místo

9. kolo nadstavba o 1.-9.místo

čtvrtek 30.05.2019 v 17.00 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky

hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Vyhnánek, Kačírek, Beneš, Nezbeda, Mišustin,  A. Svoboda, Bican

FK Meteor Tábor - TJ Chotoviny  2 : 4 ( 1:2 )

Góly : 

8. kolo nadstavba o 1.-9.místo

pondělí 20.05.2019 v 17.00 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky

hřiště Sokol Sezimovo Ústí
Sestava: Sestava: Vyhnánek, Kačírek, Sadloň, Beneš, Nezbeda, Mišustin, Tichý, Hudík

Sokol Sezimov ÚStí - FK Meteor Tábor 6:5 ( 4:4 )

Góly : Tichý 3*, Sadloň, Kačírek

6. kolo nadstavba o 1.-9.místo

čtvrtek 16.05.2019 v 16.30 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky

hřiště Soběslav
Sestava: Sestava: Vyhnánek, Bican, Kačírek, Sadloň, Beneš, Nezbeda, Mišustin, Tichý

Soběslav A - FK Meteor Tábor 8:6 ( 3:6 )

Góly : Bican 2*, Vyhnánek, Mišustin, Sadloň 2*,

4. kolo nadstavba o 1.-9.místo

čtvrtek 02.05.2019 v 17.00 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky

hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Vyhnánek, Bican, Kačírek, Sadloň, Hudík , Beneš, Nezbeda, Mišustin, A. Svoboda, Tichý

FK Meteor Tábor - Bechyně 1:2 ( 1:2 )

Góly : A. Svoboda

3. kolo nadstavba o 1.-9.místo

čtvrtek 25.04.2019 v 16.30 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky

hřiště Veselí nad Lužnicí
Sestava: Sestava: Tichý , Vyhnánek, Bican, Kačírek, Sadloň, Klečacký J., Hudík , Beneš, Nezbeda.

Veselí nad Lužnicí - FK Meteor Tábor 2:0 ( 1:0 )

Góly :

2. kolo nadstavba o 1.-9.místo

čtvrtek 11.04.2019 v 17.00 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky

hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Tichý , Vyhnánek, Bican, Kačírek, Mišustin, Sadloň, Klečacký J., Hudík , Beneš, Nezbeda.

.

FK Meteor Tábor - TJ Sokol Dražice 5:11 ( 3:5 )

Góly : Sadloň 3*, Klečacký 2*,

1. kolo nadstavba o 1.-9.místo 

čtvrtek 04.04.2019 v 17.00 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky

hřiště Svépomoc
Sestava: Sestava: Tichý , Vyhnánek, Bican, Kačírek,  A. Svoboda, Sadloň, Klečacký J., Hudík , Beneš, Nezbeda.

FC MAS Táborsko dívky - FK Meteor Tábor 4 : 10 ( 2:5 )

Góly : Sadloň 3*, Bican 2*, Klečacký 2*, Vyhnánek, Tichý, Svoboda

9. kolo - pátek 26.10.2018 v 16.00 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky
hřiště Bechyně
Sestava: Sestava: Tichý , Vyhnánek, Bican, Kačírek, Svoboda, Klečacký J, Hudík 

FC Bechyně - FK Meteor Tábor 6 : 3 ( 2:3 )

Góly : Bican 3*

8. kolo - čtvrtek 18.10.2018 v 16.30 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky
hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Tichý , Vyhnánek, Nezbeda, Bican, Kačírek, Sadloň. Svoboda, Mišustin, Beneš

FK Meteor Tábor - TJ Malšice 12 : 3 ( 5:1 )

Góly : 

6. kolo - čtvrtek 04.10.2018 v 17.00 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky
hřiště Dražice
Sestava: Sestava: Tichý , Vyhnánek, Hudík, Kohout, Nezbeda, Bican, Kačírek, Sadloň

TJ Dražice - FK Meteor Tábor 14 : 5 ( 8:3 )

Góly : Tichý 2*, Kačírek, Sadloň, Kohout

5. kolo - čtvrtek 27.09.2018 v 17.00 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky
hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Tichý , Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Kohout, Nezbeda, Bican, Kačírek

FK Meteor Tábor - Soběslav A 10 : 3 ( 6:2 )

Góly : Klečacký 3*, Sadloň 3*, Tichý 2*, Bican 2*

4. kolo - čtvrtek 20.09.2018 v 16.30 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky
hřiště Veselí nad Lužnicí
Sestava: Sestava: Tichý , Vyhnánek, Hudík, Nedvěd, Svoboda, Kohout, Nezbeda, Bican

Veselí nad Lužnicí A - FK Meteor Tábor 5 : 2 ( 3:0 )

Góly : ...  

3. kolo - čtvrtek 13.09.2018 v 17.00 hod Mistrovské utkání OP starší přípravky
hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Vyhnánek, Hudík, Beran, Mišustin, Kohout, Nezbeda

FK Meteor Tábor - Sokol Želeč 7 : 4 ( 4:2 )

Góly : Sadloň 5*,  Tichý, Vyhnánek 

2. kolo - neděle 09.09.2018 v 11.30hod Mistrovské utkání OP starší přípravky
hřiště Jistebnice
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican, Kohout, Nezbeda 

FC Jistebnice - FK Meteor Tábor 0 : 12 ( 0:6 )

Góly : Sadloň 6*, Bican 2*, Kohout, Klečacký, Kačírek, Tichý

1. kolo - čtvrtek 31.08.2018 v 17.00hod Mistrovské utkání OP starší přípravky
hřiště Čekanice
Sestava: Sestava: Tichý , Sadloň, Kačírek, Vyhnánek, Hudík, Klečacký J., Bican, Kohout 

FK Meteor Tábor - Stádlec 14 : 1 ( 6:1 )

Góly : Sadloň 3*, Bican 3*, Kačírek 2*, Tichý, Klečacký J. 3*,  Vyhnánek