ZÁPASY - KOMENTÁŘE  - KP

Mladší žáci - 2007 a 2008

Sezona 2019/2020

1. kolo - sobota 09. 11.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka

Sestava: Sestava: Padrtka, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Filip, Štengl, Včelák, Bican, Kučera, Klečacký, Kášek, Naď, Zápotocký

FK Meteor Tábor - Volyně / Češtice  8:0 ( 3:0 )

Góly: Bican, Hejtmánek 2*, Filip 2*, Včelák, Klečacký, Kášek

13. kolo - sobota 02. 11.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka 

Sestava: Sestava: Padrtka, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Filip, Štengl, Včelák, Bican, Berka, Kučera, Klečacký, Karas.

FK Meteor Tábor  - Kaplice 7:0 ( 3:0 )

Góly: Bican 3*, Hejtmánek, Štengl, Filip, Včelák

12. kolo - sobota 26. 10.2019 10:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Malše Roudné 

Sestava: Sestava: Padrtka, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Filip, Štengl, Včelák, Bican, Berka, Kučera, Klečacký, Kášek, Karas.

Malše Roudné - FK Meteor Tábor 4:5 ( 3:3 ) 

Góly: Hejtmánek 3*, Štengl, Filip

11. kolo - neděle 20.10.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka 

Sestava: Sestava: Padrtka, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Filip, Zápotocký, Štengl, Naď, Karas, Včelák, Bican, Berka, Kučera, Klečacký, Kášek

FK Meteor Tábor - FC ZVVZ Milevsko 4:1 ( 1:0 )

Góly:  Kášek, Včelák, Hejtmánek, Klečacký

10. kolo - neděle 13.10.2019 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Tyršův stadión Jindřichův Hradec 

Sestava: Sestava: Padrtka, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Filip, Zápotocký, Štengl, Naď, Kratochvíl, Včelák, Bican, Berka, Kučera, Klečacký, Kášek

Jindřichův Hradec - FK Meteor Tábor 5:5 ( 1:2 ) penalty 3:4

Góly: Hejtmánek 2*, Filip 2*, Včelák

9. kolo - sobota 05.10.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka 

Sestava: Sestava: Padrtka, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Karas, Filip, Zápotocký, Štengl, Naď, Kratochvíl, Včelák, Bican, Berka

FK Meteor Tábor - Hradiště / Písek B  7:1 ( 4:0 )

Góly: Hejtmánek 5*, Štengl, Včelák, 

8. kolo - sobota 28.09.2019 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Vimperk

Sestava: Sestava: Padrtka, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Kášek, Karas, Filip, Zápotocký, Štengl, Naď, Kratochvíl, Kučera

TJ Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor 5:3 ( 4:0 )

Góly: Hejtmánek, Štengl 2*, 

7. kolo - sobota 21.09.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka

Sestava: Sestava: Padrtka, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Kášek, Bican, Karas, Sadloň, Filip, Zápotocký, Štengl

FK Meteor Tábor - Slavoj Český Krumlov 14:0 ( 7:0 )

Góly: Hejtmánek 8*, Štengl 3*, Kášek 2*, Sadloň, 

6. kolo - neděle 15.09.2019 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Prachatice

Sestava: Sestava: Padrtka, Naď, Kučera, Schlehofer, Hejtmánek, Kášek, Bican, Karas, Berka, Filip, Kratochvíl, Zápotocký

Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor 4:9 ( 2:2 )

Góly: Hejtmánek 3*, Kášek 2*, Bican 2*, Schlehofer, Filip

5. kolo - sobota 31.08.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka

Sestava: Sestava: Padrtka, Naď, Kučera, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Kášek, Bican, Karas, Kačírek, Berka, Filip, Kratochvíl

FK Meteor Tábor - LOKO České Budějovice 9:3 ( 7:1 )

Góly: Bican 3*, Filip 2* Hejtmánek, Kučera, Schlehofer, Kášek, 

4. kolo - sobota 31.08.2019 18:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště sídliště Strakonice

Sestava: Sestava: Padrtka, Naď, Kučera, Štengl, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Kášek, Včelák, Bican, Karas, Kačírek, Berka,

Junior Strakonice - FK Meteor Tábor 7:4 ( 5:2 )

Góly: Štengl, Hejtmánek, Karas, Bican

2. kolo - středa 28.08.2019 18:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Břilice
Sestava: Sestava: Padrtka, Naď, Kučera, Kratochvíl, Klečacký, Filip, Štengl, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Kášek, Včelák, Bican, Karas

Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor 4:5 ( 3:2 )

Góly: Filip 2*, Štengl 2*, Kučera 

3. kolo - neděle 25.08.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Naď, Kučera, Kačírek, Filip, Zápotocký, Štengl, Schlehofer, Hejtmánek, Běhoun, Kášek, Včelák

FK Meteor Tábor - Čtyři Dvory 10:2 ( 6:1 )

Góly: Hejtmánek 5*, Filip 2*, Včelák 2*, Kačírek

Mladší žáci - sezona 2018/2019  

26. kolo - neděle 16.06..2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Paulík, Kratochvíl, Kučera, Karas, Filip, Zápotocký, Štengl, Schlehofer, Brandejs, Vokoun, Minichtaler, 

FK Meteor Tábor - Šumavan Vimperk  6:4 ( 4:3 )

Góly: Brandej 2*,. Vokoun 2*, Zápotocký

25. kolo - sobota 08.06..2019 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Kaplice
Sestava: Sestava: Gura, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Kášek, Karas, Filip, Zápotocký, Štengl, Schlehofer, Bican

Kaplice - FK Meteor Tábor 0:2 ( 0:1 )

Góly: Kášek, Včelák

24. kolo - neděle 02.06..2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Kášek, Karas, Filip, Zápotocký, Štengl, Schlehofer

FK Meteor Tábor - Malše Roudné 9:1 ( 4:1 )

Góly: Filip 4*, Kášek 3*, Štengl, Zápotocký

23. kolo - sobota 25.05.2019 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Loko České Budějovice
Sestava: Sestava: Padrtka, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Kášek, Karas, Filip, Zápotocký, Berka,  Štengl

Loko České Budějovice - FK Meteor Tábor 3:0 ( 2:0 )

Góly: 

22 kolo - neděle 19.05.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Kášek, Karas, Filip, Zápotocký, Berka, Vokoun, Brandejs

FK Meteor Tábor - FC ZVVZ Milevsko 2:4 ( 1:2 )

Góly: Kášek, Vokoun

21 kolo - neděle 12.05.2019 10:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Blatná
Sestava: Sestava: Padrtka, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Schlehofer, Kášek, Karas, Filip, Zápotocký, Berka

Blatná - FK Meteor Tábor 5:3 ( 2:1 )

Góly: Schlehofer 2*, Filip

20 kolo - neděle 05.05.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Brandejs, Schlehofer, Kášek, Karas, Filip, Vokoun, Berka

FK Meteor Tábor - Jindřichův Hradec 3:1 ( 1:0 )

Góly: Brandejs 2*, Štengl (pen. )

19 kolo - sobota 27.04.2019 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Strakonice
Sestava: Sestava: Padrtka, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Zápotocký, Schlehofer, Kášek, Karas, Filip, Vokoun, Bican

Junior Strakonice - FK Meteor Tábor 3:2 ( 1:2 )

Góly: Bican 2*,

18. kolo - sobota 20.04.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Zápotocký, Schlehofer, Kášek, Karas, Filip, Brandejs, Bican

FK Meteor Tábor - Tatran Prachatice 1:3 ( 0:1 )

Góly: Filip ,

17. kolo - sobota 13.04.2019 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Čtyři Dvory
Sestava: Sestava: Padrtka, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Schlehofer, Kášek, Karas, Filip, Brandejs

SK Čtyři Dvory - FK Meteor Tábor 1:8 ( 0:3 )

Góly: Filip 2*, Schlehofer, Včelák, Kášek, Brandejs, Štengl, vlastní,  

16. kolo - sobota 06.04.2019 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Schlehofer, Vokoun, Kášek, Bican, Zápotocký, Karas, Filip, Brandejs

FK Meteor Tábor - Hradiště+Písek"B  0:1 ( 0:1 )

Góly: 

15. kolo - neděle 31.3.2019 14:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Třeboň
Sestava: Sestava: Padrtka, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Schlehofer, Vokoun, Kášek, Bican, Zápotocký, Karas, Filip


Třeboň"B+D.Voda - FK Meteor Tábor 6:4 ( 4:3 )

Góly: Kášek, Štengl 2* (obě z pen.), Bican

14. kolo - neděle 24.3.2019 15:00 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Větrovy
Sestava: Sestava: Padrtka, Brandejs, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Kučera, Schlehofer, Vokoun, Kášek, Bican, Zápotocký, Klečacký, Filip

FK Meteor Tábor - Slavoj Český Krumlov 4:3 ( 2:2 )

Góly: Kášek, Vokoun, Bican, Brandejs,

1. kolo - sobota 10.11.2018 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Český Krumlov
Sestava: Sestava: Padrtka, Karas, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Schlehofer, Vokoun, Kášek, Bican, Zápotocký, Berka

Slavoj Český Krumlov - FK Meteor Tábor 1:6 ( 0:4 )

Góly: Kášek 4*, Schlehofer, vlastní

13. kolo - sobota 03.11.2018 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Vimperk
Sestava: Sestava: Padrtka, Karas, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Schlehofer, Vokoun, Kášek, Kučera, Bican, Filip

Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor 5:1 ( 4:1 )

Góly: Kášek 

12. kolo - neděle 28.10.2018 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Brandejs, Karas, Štengl, Včelák, Kratochvíl, Schlehofer, Vokoun, Kášek, Zápotocký, Berka, Bican

FK Meteor Tábor - Spartak Kaplice 6:0 ( 2:0 )

Góly: Vokoun 2*, Kášek 2*, Schlehofer, Brandejs

11. kolo - neděle 21.10.2018 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště TJ Malše Roudné
Sestava: Sestava: Padrtka, Brandejs, Karas, Filip, Štengl, Včelák, Kučera, Kratochvíl, Schlehofer, Vokoun, Kášek

TJ Malše Roudné - FK Meteor Tábor 3:6 ( 2:3 )

Góly: Vokoun 2*, Filip 2*, Schlehofer, Brandejs

10. kolo - neděle 14.10.2018 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka 
Sestava: Sestava: Padrtka, Berka, Karas, Filip, Štengl, Včelák, Kučera, Kratochvíl, Schlehofer, Zápotocký, Vokoun, Kášek

FK Meteor Tábor - Loko České Budějovice 6:0 ( 5:0 )

Góly: Vokoun 3*, Štengl, Kášek, 1* vlastní

9. kolo - neděle 07.10.2018 14:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Milevsko 
Sestava: Sestava: Padrtka, Berka, Karas, Filip, Štengl, Včelák, Kučera, Kratochvíl, Schlehofer, Zápotocký, Vokoun, Kášek

FC ZVVZ Milevsko FK Meteor Tábor 4:1 ( 4:0 ) 

Góly: Kášek,

8. kolo - neděle 30.09.2018 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Berka, Karas, Filip, Štengl, Včelák, Kučera, Kratochvíl, Schlehofer, Zápotocký, Vokoun

FK Meteor Tábor - Blatná  1:1 ( 0:1 ) - 2-1 penalty

Góly: Filip,

7. kolo - neděle 23.09.2018 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci

hřiště Jindřichův Hradec
Sestava: Sestava: Padrtka, Berka, Kášek, Karas, Filip, Štengl, Včelák, Kučera, Kratochvíl, Schlehofer, Gura

FK Jindřichův Hradec - FK Meteor Tábor 3:1 ( 1:0 )

Góly: Štengl

6. kolo - neděle 16.09.2018 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci
hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Berka, Kášek, Karas, Filip, Štengl, Zápotocký, Včelák, Kučera, Kratochvíl, Schlehofer, Vokoun

FK Meteor Tábor - Junior Strakonice 2:4 ( 0:1 )

Góly: Kratochvíl, Kášek

5. kolo - neděle 09.09.2018 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci
hřiště Prachatice
Sestava: Sestava: Padrtka, Berka, Kášek, Karas, Filip, Štengl, Zápotocký, Včelák, Kučera, Kratochvíl, Schlehofer

Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor 4:0 ( 1:0 )

Góly: ..

4. kolo - neděle 02.09.2018 11:15 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci
hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Paulík, Kášek, Karas, Filip, Štengl, Zápotocký, Včelák, Vokoun, Gura, Schlehofer

FK Meteor Tábor - SK Čtyři Dvory 5:1 ( 0:1 )

Góly: Kášek, Vokoun, Zápotocký, Gura, Štengl

3. kolo - neděle 26.8.2018 11:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci
hřiště Hradiště
Sestava: Sestava: Padrtka, Kášek, Karas, Filip, Štengl, Zápotocký, Kučera, Bican, Klečacký J., Včelák, Vokoun, Minichthaler

Hradiště / FC Písek B  - FK Meteor Tábor 5:2 ( 3:0 )

Góly: Klečacký J., Vokoun 

2. kolo - neděle 19.8.2018 15:45 hod Mistrovské utkání KP mladší žáci
hřiště Viktorka
Sestava: Sestava: Padrtka, Kášek, Kratochvíl, Karas, Filip, Štengl, Schlehofer, Zápotocký, Klečacký J., Kazda, Včelák

FK Meteor Tábor - Třeboň B / Dobrá Voda 1:5 ( 0:3 )

Góly: Kášek