ZÁPASY - KOMENTÁŘE KP

Mladší přípravka

Sezona 2017/2018

14. kolo KP, (10.6.2018) Odehráno v Čekanicích

FK Meteor Tábor - FC ZVVZ Milevsko 9:4 (7:3)
Góly: Nedvěd 2, Malík 2, Fuka 2, Baker, Vrhel, Bartáček, Řezáč

Hodnocení trenéra:

Ve dvojzápase jsme dominovali a zaslouženě vyhráli. Na jednom hřišti jsme uhráli remízu, když jsme dostali nešťastný gól v poslední minutě. Na druhém hřišti jsme vyhráli 6:1.

FK Meteor Tábor - FK Slavoj Český Krumlov 15:14 (7:8)
Malík 9, Fuka 3, Hejný, Hák, Baker

Hodnocení trenéra:

Dvojzápas s Českým Krumlovem byl velmi vyrovnaný. Na jednom hřišti vyhrál šikovně hrající soupeř, na druhém hřišti jsme zase byli lepší my a celkově o gól vyhráli.

Sestava: Svoboda, Silverthorn, Morava, Nedvěd, Baker, Bartáček, Hák, Martinkovič, Vrhel, Řezáč, Hejný, Fuka, Malík, Novák, Boček
13. kolo KP, (3.6.2018) Odehráno ve Veselí nad Lužnicí

FK Meteor Tábor - TJ Lokomotiva České Budějovice 5:7 (3:3)
Góly: Malík 2, Fuka, Baker, Vrhel

Hodnocení trenéra:

Ve dvojzápase s Lokomotivou jsme doplatili na množství nevyužitých šancí a prohráli jsme o dva góly. Kluci bojovali, až do poslední chvíle jsme sahali po vítězství.

FK Meteor Tábor - FK Vodňany 17:6 (10:1)
Malík 7, Silverthorn 4, Fuka 3, Hák, Novák, Vrhel

Hodnocení trenéra:

Dvojzápas s Vodňany jsme zvládli na výbornou a snaživě hrajícího soupeře jsme jednoznačně porazili. Tentokrát jsme naše šance využili.

Sestava: Svoboda, Vrhel, Morava, Nedvěd, Mišustin, Jirků, Baker, Bartáček, Kupka, Martinkovič, Silverthorn, Řezáč, Hejný, Fuka, Malík, Novák, Hák

12. kolo KP, (27.5.2018) Odehráno na SKP České Budějovice

FK Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor 5:9 (3:6)
Góly: Malík 3, Fuka 2, Řezáč, Silverthorn, Morava, Baker

Hodnocení trenéra:

Zápas s Prachaticemi jsme zaslouženě vyhráli. Celý zápas jsme měli převahu a diváci mohli vidět pěkné akce.

SKP České Budějovice - FK Meteor Tábor 22:2 (11:0)
Fuka, Malík

Hodnocení trenéra:

Po zápasu s Prachaticemi přišlo vystřízlivění!! Proti skvěle kombinačně hrajícímu soupeři SKP jsme neměli šanci a prohráli. Musím uznat kvality soupeře a poblahopřát k vysokému vítězství.

Sestava: Svoboda, Vrhel, Morava, Nedvěd, Jirků, Baker, Bartáček, Martinkovič, Silverthorn, Řezáč, Hejný, Fuka, Malík, Novák

11. kolo KP, (20.5.2018) Odehráno ve Veselí nad Lužnicí

FK Meteor Tábor - FC MAS Táborsko 9:10 (2:4)
Góly: Baker 3, Fuka 3, Morava, Malík, Svoboda

Hodnocení trenéra:

Dvojzápas s Táborskem byl velice vyrovnaný a přes množství krásných akcí, ale i chyb jsme prohráli jen o gól. Pozitivní je, že dokážeme držet krok i s velkými mužstvy. Na hřišti A jsme vyhráli 5-3!

FK Meteor Tábor - FC Písek 4:28 (1:12)
Malík 2, Silverthorn, Fuka

Hodnocení trenéra:

Zápas s Pískem ukázal náš přehnaný respekt z větších kluků. Zároveň se dostavila únava. Kluci odehráli třetí zápas ve dvou dnech. Vysokou prohru s lepším soupeřem v přípravce zažil každý světový hráč, takže nevadí a jedeme dál!

Sestava: Martinkovič, Silverthorn, Řezáč, Malík, Fuka, Hák, Novák, Svoboda, Nedvěd, Morava, Jirků, Kupka, Vrhel, Baker
10. kolo KP, (6.5.2018) Odehráno v Čekanicích

FK Meteor Tábor - TJ Šumavan Vimperk 6:5 (3:1)
Góly: Malík 3, Fuka 3

Hodnocení trenéra:

Fanoušci mohli vidět velmi vyrovnané zápasy. Štěstí se tentokrát přiklonilo na naši stranu a v součtu dvou hřišť jsme na jaře poprvé vyhráli. Za bojovnost si kluci zaslouží pochvalu.

FK Meteor Tábor - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 4:12 (1:3)
Baker, Silverthorn, Fuka, Malík

Hodnocení trenéra:

Zápas s Veselím nám nevyšel podle našich představ. Zejména ve druhém poločase jsme po několika chybách dovolili soupeři odskočit.

Sestava: Svoboda, Martinkovič, Vrhel, Silverthorn, Řezáč, Hejný, Mišustin, Nedvěd, Fuka, Malík, Bartáček, Morava, Kupka, Baker, Novák, Hák

9. kolo KP, (29.4.2018) Odehráno v Třeboni

TJ Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor 20:8 (10:4)
Góly: Malík 3, Nedvěd 2, Fuka 2, Silverthorn

Hodnocení trenéra:

Zápas s Třeboní jsme od začátku tahali za kratší konec. Individuálně jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale týmové pojetí soupeře bylo lepší a proto jsme prohráli.

FK Junior Strakonice - FK Meteor Tábor 9:6 (5:3)
Malík 3, Nedvěd, Hejný, Řezáč

Hodnocení trenéra:

Zápas se Strakonicemi byl vyrovnaný. Na obou stranách bylo k vidění spousta hezkých akcí a gólů. Na jednom hřišti jsme vyhráli 5:2 a kluci hráli velice dobře. Naopak druhý zápas nám nevyšel a i přes bojovnost jsme v celkovém součtu prohráli.

Sestava: Svoboda, Martinkovič, Vrhel, Silverthorn, Řezáč, Hejný, Nedvěd, Fuka, Malík, Bartáček, Morava, Jirků, Kupka, Novák, Baker

8. kolo KP, (15.4.2018) Odehráno v Jindřichově Hradci

Dynamo České Budějovice - FK Meteor Tábor 3:4 (2:4)
Góly: Silverthorn, Nedvěd, Malík, Baker

Hodnocení trenéra: Hřiště A. Zápas s Dynamem jsme začali výborně a brzy jsme vedli 3:0. Avšak naší nekoncentrovaností jsme soupeři dovolili snížit na 3:2.  Do přestávky se nám podařilo dát ještě jeden gól. Ve druhém poločase jsme nevyužili spoustu slibných příležitostí, a tak nás soupeř potrestal. Do konce utkání to byl boj o každý balon. Jsem rád, že jsme na začátku sezóny porazili soupeře se zvučným jménem 4:3.

Sokol Jindřichův Hradec - FK Meteor Tábor 1:3 (1:3)
Silverthorn 3

Hodnocení trenéra: Hřiště A. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po 10 minutách vedli 3:0. Šikovně hrající hradecký tým snížil na 3:1. Zápas se hrál v obrovském     tempu. I když už gól nepadl, viděli diváci krásný a napínavý zápas.

Sestava: Svoboda, Silverthorn, Nedvěd, Morava, Malík, Vrhel, Martinkovič, Bartáček, Jelínek, Řezáč, Kupka, Baker, Hejný, Jirků

Hodnocení trenéra: Hřiště B. Náš rezervní tým prohrál oba dva zápasy dvouciferným výsledkem. Kluci tak mají v rámci tréninků spoustu příležitostí na zlepšení. To je také pozitivní :-) Jsme jeden tým, a proto brzy vše doženeme.