ZÁPASY - KOMENTÁŘE KP

8. kolo KP, (15.4.2018) Odehráno v Jinřichově Hradci

Dynamo České Budějovice - FK Meteor Tábor 3:4 (2:4)
Góly: Silverthorn, Nedvěd, Malík, Baker

Hodnocení trenéra: Hřiště A. Zápas s Dynamem jsme začali výborně a brzy jsme vedli 3:0. Avšak naší nekoncentrovaností jsme soupeři dovolili snížit na 3:2.  Do přestávky se nám podařilo dát ještě jeden gól. Ve druhém poločase jsme nevyužili spoustu slibných příležitostí, a tak nás soupeř potrestal. Do konce utkání to byl boj o každý balon. Jsem rád, že jsme na začátku sezóny porazili soupeře se zvučným jménem 4:3.

Sokol Jindřichův Hradec - FK Meteor Tábor 1:3 (1:3)
Silverthorn 3

Hodnocení trenéra: Hřiště A. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po 10 minutách vedli 3:0. Šikovně hrající hradecký tým snížil na 3:1. Zápas se hrál v obrovském     tempu. I když už gól nepadl, viděli diváci krásný a napínavý zápas.

Sestava: Svoboda, Silverthorn, Nedvěd, Morava, Malík, Vrhel, Martinkovič, Bartáček, Jelínek, Řezáč, Kupka, Baker, Hejný, Jirků

Hodnocení trenéra: Hřiště B. Náš rezervní tým prohrál oba dva zápasy dvouciferným výsledkem. Kluci tak mají v rámci tréninků spoustu příležitostí na zlepšení. To je také pozitivní :-) Jsme jeden tým, a proto brzy vše doženeme.