7. kolo - sobota 03. 10.2020 09:30 hod Mistrovské utkání KP starší žáci

Sestava: Sestava: Padrtka, Naď, Kratochvíl, Kunc, Berka,  Karas, Čapek, Schlehofer, Štengl, Kášek, Kučera, Zápotocký, Filip, Bican, Hejtmánek, Včelák,

FK Meteor Tábor - Český Krumlov 2:0 ( 1:0 )

5. kolo - sobota 19. 09.2020 09:30 hod Mistrovské utkání KP starší žáci

Sestava: Sestava: Padrtka, Klečacký, Kratochvíl, Kunc, Kazda, Berka, Čapek, Schlehofer, Štengl, Kášek, Kučera, Zápotocký, Filip, Vokoun, Hejtmánek, Včelák,

FK Meteor Tábor - Loko Č. Budějovice 1:2 ( 1:0

Góly:  Vokoun

4. kolo - neděle 13. 09.2020 10:00 hod Mistrovské utkání KP starší žáci

hřiště Strakonice

Sestava: Sestava: Padrtka, Klečacký, Kratochvíl, Kunc, Běhoun, Berka, Čapek, Schlehofer, Štengl, Kášek, Kučera, Filip, Bican, Hejtmánek, Včelák,

Junior Strakonice - FK Meteor Tábor 8:0 ( 1:0 )

Góly:

3. kolo - sobota 05. 09.2020 09:30 hod Mistrovské utkání KP starší žáci

hřiště Viktorka

Sestava: Sestava: Padrtka, Schlehofer, Kratochvíl, Kunc, Berka, Karas, Štengl, Kášek, Kučera, Zápotocký, Filip, Bican, Hejtmánek, Včelák, Vokoun

FK Meteor Tábor - Čtyři Dvory 4:1 ( 2:1 )

Góly: Vokoun, Včelák, Hejtmánek, Štengl

2. kolo - neděle 30. 08.2020 10:00 hod Mistrovské utkání KP starší žáci

hřiště Třeboň

Sestava: Sestava: Padrtka, Klečacký, Kazda, Kratochvíl, Berka, Běhoun, Karas, Chvátal, Štengl, Kášek, Kučera, Zápotocký,  Schlehofer, Bican, Hejtmánek, Včelák,

Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor 2:2 ( 1:1 ) pen. 3-1

Góly: Včelák, Bican,

6. kolo - středa 28. 08.2020 16:30 hod Mistrovské utkání KP starší žáci

hřiště Prachatice

Sestava: Sestava: Padrtka, Klečacký, Kunc, Kazda, Běhoun, Berka, Karas, Schlehofer, Štengl, Kášek, Kučera, Zápotocký, Bican, Hejtmánek, Včelák, Vokoun,

Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor 10:2 ( 3:2 )

Góly: Včelák, Schlehofer,

1. kolo - sobota 22. 08.2020 09:30 hod Mistrovské utkání KP starší žáci

Sestava: Sestava: Padrtka, Klečacký, Kunc, Kazda, Běhoun, Černý, Schlehofer, Štengl, Kášek, Kučera, Hejtmánek, Chvátal, Včelák, Vokoun,

FK Meteor Tábor - Volyně / Češtice 6:0 ( 4:0 )

10. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 13.10. 2019
FK Jindřichův Hradec - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 15:1 ( 7:1 )
Góly:
7., 43. a 50. Gráf, 8., 16., 19., 20., 30., a 51. Petr, 22. Dvořák, 45. Jílek, 53. Hanzal, 59., 62. a 64. Truhlář - 14. Vaněk
Sestava: Paulík - Brož, Feik, Doucha, Brandejs - Tomášek ( Schlehofer ), Vaněk ( C ), Silverthorn, Táfl - Vokoun, Pravda ( Karas )

Komentář ( trenér Pekárek ):

Těžko komentovat zápas, který skončí takovým rozdílem. Soupeř nás jednoznačně předčil ve všech herních činnostech a ani dílčí úkol zlepšit hru do druhého poločasu, nevyšel. Jednoznačně ostuda, protože si myslím, že už bysme ve starších žácích neměli prohrát takovým rozdílem, ať je soupeř v KP sebelepší.

9. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 5.10. 2019
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - TJ Hradiště/FC Písek B 1:2 ( 1:0 )
Góly: 11. Vokoun
Sestava: Doucha - Brož, Jašek, Silverthorn, Brandejs - Tomášek ( Kazda ), Vaněk, Smrž ( C ), Táfl ( Kunc ) - Vokoun, Pravda

8. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 28.9. 2019
TJ Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 13:1 ( 7:1 )
Góly: 1., 20., 32., 63. a 69. Benda, 7., 16., 25. a 56. Paletář, 28. Chvosta, 38. a 68. Kecskés, 58. Pineau - 8. Pravda
Sestava: Paulík - Brož, Vaněk, Doucha, Brandejs - Tomášek, Smrž ( C ), Táfl, Kunc ( Kazda ) - Vokoun, Pravda

7. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 21.9. 2019
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - TJ Slavoj Český Krumlov 7:0 ( 1:0 )
Góly: 21. Brandejs, 38. Smrž, 55. a 60. Vaněk, 56. a 64. Pravda, 64. Karas
Sestava: Medek - Brož, Feik, Doucha, Brandejs - Karas ( Jamrich ), Smrž ( C ), Táfl, Schlehofer - Vaněk, Pravda

Hodnocení ( trenér Pekárek ):

Utkání s Krumlovem bylo přesným opakem toho v Prachaticích. Ačkoliv soupeř na tom nebyl po fotbalové stránce špatně, tak naši kluci byli aktivnější, hráli více na míči a vše rozhodl 3. vstřelený gól, kdy soupeř naprosto rezignoval ( tak jako my před týdnem ) a proto se zrodila tak vysoká výhra. Důležité bylo v tomto utkání zachytávat brejky hostů, ze kterých Krumlov hrozil nejvíce, což se povedlo.

6. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 15.9. 2019
FK Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 7:0 ( 2:0 )
Góly:
5. Pokorný, 35. a 65. Košina, 49.,52. a 54. Zenkl, 51. Krejza
Sestava: Paulík - Brož, Feik, Doucha, Brandejs - Tomášek, Smrž, Vaněk, Táfl ( Kratochvíl ) - Pravda ( Schlehofer ), Kazda ( Král )

První těžší zkouška pro naše barvy nedopadla dobře. Ačkoliv byl na tom soupeř kvalitou podobně jako my, jen měl v útoku velkou individualitu v podobě Petra Zenkla, tak v prvním poločase méně chyboval a proto zaslouženě vedl. My jsme kazili hodně rozehrávek od zadních řad. V druhém poločase jsme poslali do útoku Smrže, který měl vyvíjet větší tlak na domácí stopery, kteří byli fyzicky zdatní. Prvních 10. minut druhé části jsme byli jasně lepším týmem a hráli jsme dobrý fotbal. Bohužel jsme 3 velké šance neproměnili. Smrž nastřelil tyčku, poté Pravdovi vytáhl střelu brankář domácích a při další situaci jsme jen těsně v malém vápně z náběhu nedosáhli na míč. Soupeř po této pasáži začal hrát aktivněji a vstřelil nám 3. gól. Od tohoto momentu náš tým nebyl na hřišti. Kluci sklopili hlavy a měli poraženeckou náladu. Proto jsme inkasovali v rozmezí 5. minut celkem 4x. Tohle je těžko pochopitelné, protože místo toho abychom se snažili dál a hráli důstojnou partii, tak naprosto nesmyslně prohrajeme takovým rozdílem a hlavně už se v naší hře neobjevily jakékoliv prvky herních činností. Kluci se přestali nabízet, zbavovali se brzy míče a zřejmě i vinou frustrace ztráceli jednoduché míče. Z toho se musíme poučit do dalších zápasů.

5. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 7.9. 2019
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - FK Loko ČB 6:5 ( 2:4 )
Góly: 11. A 41. Pravda, 35. a 37. Táfl, 36. Vokoun, 54. Brandejs - 4. Tomáš, 7. a 40. Lovčík, 9. Kes, 21. Dudy
Sestava: Paulík - Brož, Feik, Silverthorn, Brandejs - Doucha ( Kunc ), Smrž ( C ), Táfl, Vokoun ( Tomášek ) - Pravda, Vaněk

Hodnocení ( trenér Gura ):

Dnes nemá cenu hodnotit náš fotbal, protože prostě nebyl! Osobní souboje, nahrávka, nějaké fotbalové myšlení? Něco si před zápasem řekneme a se slabým soupeřem prohráváme po 10. minutách 0:3. Ve hře nás udržel náš gól do šatny na 2:4. Po důraznější promluvě o přestávce jsme zápas otočili alespoň díky tomu, že jsme prostě chtěli víc než soupeř.

4. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 31.8. 2019
FK Junior Strakonice - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 1:6 ( 1:3 )
Góly: 26. Zvonek - 2., 7. a 40. Vokoun, 23. a 43. Vaněk, 68. Smrž
Sestava: Medek - Brož, Silverthorn, Doucha, Brandejs - Kazda ( Kunc ), Smrž ( C ), Táfl, Vokoun - Pravda ( Černý ), Vaněk

Na půdě Strakonic jsme narazili na zatím nejfotbalovějšího soupeře, který nám dělal problémy  kombinační hrou. I tak jsme si došli pro poměrně klidné vítězství. V naší hře se vyskytovalo mnoho nepřesností a to zejména v rozehrávce. Představoval bych si, aby v naší hře bylo více herní odvahy, místo zbavování se míče prvním dotekem v situacích, kdy to není nutné.

2. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 28.8. 2019
TJ Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 1:10 ( 1:3 )
Góly: 23. Candra - 5. Smrž, 10., 42. a 68. Pravda, 19. Kazda, 37. Vokoun, 49. Táfl, 52. Brandejs, 62. Kunc, 64. Vaněk
Sestava: Paulík - Brož, Feik, Silverthorn ( Kazda ), Brandejs - Doucha, Smrž ( C ), Táfl, Vokoun ( Kunc ) - Pravda ( Král ), Vaněk

3. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 24.8. 2019
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - SK Čtyři Dvory 7:0 ( 4:0 )
Góly: 2. a 25. Vokoun, 12. a 35. Pravda, 53. Smrž, 63. Král, 65. Kubal ( vlastní )
Sestava: Paulík - Brož, Silverthorn, Doucha, Brandejs - Tomášek, Smrž ( C ), Táfl, Vokoun ( Kunc ) - Pravda ( Král ), Vaněk

Vstup do nové sezony nám vyšel. Se soupeřem, v jehož řadách bylo mnoho mladších kluků r. 2007, jsme neměli nejmenší problém a zaslouženě vyhráli. I tak by náš výkon měl být lepší, jelikož jsme měli pasáže zápasu, kdy jsme se těžko dostávali do hry. Nejvíce mi chyběl celotýmový pohyb a aktivní styl hry.

V týmu jsme uvítali nové posily a to Tomáše Pravdu z Černovic, který se hned střelecky prosadil a navrátivšího se z Dynama ČB Jakuba Vaňka.

Konečná tabulka - sezona 2018/2019

1. Loko ČB                            74 ( 142:20 )
2. Prachatice                        59 ( 95:34 )
3. Kaplice                             55 ( 68:30 )
4. Roudné                             49 ( 101:48 )
5. Třeboň/D.Voda                 46 ( 73:54 )
6. Hradiště/Písek                 42 ( 81:66 )
7. Vimperk                            39 ( 77:68 )
8. Č.Krumlov                         39 ( 70:81 )
9. Milevsko                           33 ( 54:71 )
10. J. Hradec                         32 ( 73:94 )
11. Meteor/Větrovy              24 ( 39:96 )
12. Čt. Dvory                         22 ( 21:83 )
13. Strakonice                       17 ( 24:61 )
14. Blatná                              15 ( 37:149 )

21. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 12.5. 2019
TJ Blatná - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 4:3 po pen.
Góly: 3. Bláha, 32. Fous, 46. Fejtl - 6.,17. a 18. Lachout

20. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 5.5. 2019
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - FK J.Hradec 1910 4:8 ( 2:3 )
Góly:
5.,27. a 47. Lachout, 38. Silverthorn - 16. Lachout vlastní, 18. a 46. Šiman, 21.,42.53. a 57. Petr, 63. Loukota
Sestava: Dvořáček - Schneedörfler,  Jašek, Brandejs, Silverthorn - Vokoun, Smrž ( C ), Táfl, Doucha - Feik, Lachout
Střídali: Medek, Král, Tomášek, Kášek

Tento zápas se mi hodnotí těžce. My jsme museli vinou zranění udělat některé změny na postech a zejména absence Lachouta v zadních řadách byla znát. V zápase jsme předvedli absolutní propadák v obranné fázi hry, kdy jsme nedůrazní, nekomunikujeme spolu, nepomůžeme si v zajištění hráčů a hlavně se osobních soubojů vůbec neúčastníme a soupeře necháme úplně v klidu zakončovat jednou hlavou a poté třeba na 3x nohou, navíc jsme konec zápasu už jen odchodili, což je pro mě naprosto nepochopitelné a neakceptovatelné. O herní stránce se z naší strany ani mluvit nedá. Pokud něco podobného předvedeme i za týden v Blatné, tak prohrajeme rozdílem třídy...přísnější měřítko dnes předvedl pouze Lachout, Feik a Smrž a svým zaujetím pro hru zastínil spoustu starších kluků i mladší žák Kášek.

19. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 27.4. 2019
FK Junior Strakonice - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 1:0 ( 0:0 )
Góly: 60. Němejc
Sestava: Dvořáček - Schneedörfler, Jašek, Lachout, Brandejs - Doucha, Táfl, Smrž ( C ), Feik - Vokoun ( Drhovský ), Tomášek (Sova)

Přímý souboj o záchranu v soutěži jsme bohužel nezvládli. Fotbal byl špatný z obou stran, ale soupeř působil silověji a odhodlaněji. Po bezbrankovém poločase jsme v kabině klukům říkali, že kterému týmu se povede jedna vydařená akce, tak ten také zvítězí. Bohužel se to povedlo domácím. Teď musíme dát hlavy nahoru, jelikož v soutěži je každý zápas úplně jiný a hrát se dá prakticky s každým.

18. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 20.4. 2019
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - FK Tatran Prachatice 0:3 ( 0:1 )
Góly: 21. a 48. Zenkl, 58. Toušek
Sestava: Dvořáček - Sova, Jašek, Lachout, Brandejs - Doucha, Táfl, Smrž ( C ), Feik - Tomášek, Silverthorn ( Minichtaler, Gura, Medek )

17. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 13.4. 2019
SK Čtyři Dvory - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 1:3 ( 1:0 )

Góly: 26. Knietel - 52.,59. a 67. Lachout
Sestava: Dvořáček - Schneedörfler, Jašek, Lachout, Brandejs - Doucha, Táfl ( Král ), Smrž ( C ), Feik - Vokoun ( Tomášek ), Siverthorn ( Sova )

Průběh první části odpovídal úrovni obou týmů. Nehrál se příliš pohledný fotbal a oproti nám působil soupeř silovějším dojmem, kdy jsme měli velké problémy se dostávat do jejich obrany, která fyzicky silnými hráči disponovala. Navíc jsme inkasovali i branku a prohráli tak 1. poločas. Ve druhé půli jsme podali snad nejlepší výkon v celé sezóně! Byli jsme aktivnějším týmem, hráli jsme po zemi a byli schopni kombinovat. I když všechny naše branky vsítil tradičně Lachout, tak tentokrát šlo o vypracované a pohledné akce od ostatních hráčů. Hodně nám pomohlo zařazení Adama Feika do útoku, který díky svému důrazu dělal obraně domácích velké problémy, což se i ukázalo u třetího gólu, kdy skvěle odclonil Lachoutovi hráče a ten bombou vymetl šibenici. Skvělá práce :)

16. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 6.4. 2019
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - TJ Hradiště/FC Písek B 2:0 ( 2:0 )
Góly: 12. a 28. Lachout
Sestava: Dvořáček - Schneedörfler, Jašek, Silverthorn, Brandejs - Feik, Vokoun - Doucha, Lachout, Smrž ( C ) - Táfl
Střídali: Medek, Tomášek, Drhovský, Král

Po prvním poločase, kdy se nám nedařilo hrát v rozestavení jako v Třeboni a soupeř nám mohl dát několik gólů, jsme v druhém poločase přešli na rozestavení, které mají kluci více zažité a zlepšený výkon jsme podtrhli 2 góly. Od porážky nás ušetřil zejména skvělý výkon Vojty Dvořáčka v brance.

15. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 31.3. 2019
Třeboň/Dobrá Voda - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 7:1 ( 1:0 )
Góly: 25. Bicenc, 36. a 63. Kotrba, 48. Divoký, 51., 54. a 60. Koranda
Sestava: Dvořáček - Schneedörfler, Jašek, Silverthorn, Brandejs - Feik, Vokoun - Doucha, Lachout, Smrž ( C ) - Táfl
Střídali: Kášek, Král, Drhovský

Ve 2. jarním kole nás čekal fyzicky silný soupeř, kde hraje hodně kluků ročníku 04 s fyzickými parametry dorostenců. Na to jsme chtěli zareagovat a trochu pozměnit rozestavení. Ofenzivního Lachouta měli směrem dopředu doplňovat krajní záložníci s útočníkem. Defenzivnější úkoly tentokrát měli Vokoun s Feikem, kteří měli držet střed hřiště a narušovat rozehrávku Třeboně. Tyto 2 hráče jsme zvolili záměrně kvůli jejich fyzickým parametrům. První poločas se nám vedlo držet se soupeřem krok a to i přesto, že jsme jednou inkasovali. Škoda neproměněných šancí z naší strany. Druhý poločas ovlivnily 3 aspekty. Prvním bylo nucené střídání Lachouta hned v úvodních minutách na podezření z otřesu mozku, dalším byl rychle inkasovaný gól již po několika sekundách hry a tím třetím aspektem bylo, že jsme už odešli fyzicky - soupeř je v tomto zkrátka lépe, jelikož jejich hráči chodí hrát i za dorost. My jsme dnes hráli to, na co jsme měli a díky prvnímu poločasu víme, že máme i možnost rozestavení, ve kterém můžeme hrát dobře směrem do defenzívy a zároveň nebezpečně do ofenzívy, pokud ještě více doplníme hru od zadních řad.

Plusem je i zařazení mladšího žáka Káška ( r.2007 ) do hry, který se rozhodně neztratil a v některých zápasech může být velmi platným hráčem.

14. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 24.3. 2019
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - TJ Slavoj Český Krumlov 2:5 ( 0:1 )
Góly: 50. Lachout, 60. Doucha -21., 53. a 57. Kastenmajer, 43. Matějček, 55. Trapl
Sestava: Dvořáček - Sova, Lachout, Jašek, Brandejs - Feik, Smrž ( C ), Táfl, Doucha ( Tomášek ) - Vokoun ( Drhovský ), Silverthorn ( Medek )

1. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 10.11. 2018
TJ Slavoj Český Krumlov - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 3:2 na pen. ( 1:1 )
Góly:
7. a 52. Kastenmajer - 13. Smrž, 66. Trapl ( vlastní )
Sestava: Paulík - Schneedörfler, Jašek, Lachout, Sova - Feik, Smrž ( C ), Táfl, Doucha - Bárta ( Tomášek ), Drhovský ( Medek )

Z tohoto utkání proti těžkému soupeři můžeme odejít se vztyčenou hlavou. V první půli byli domácí lepší, my jsme byli zbrklí v práci s míčem a trvalo nám dostupovat hráče. Tyto činnosti jsme zlepšili v druhé části, kdy jsme byli schopni soupeře i zatlačit. Remíza odpovídá průběhu zápasu. Prohra na penalty zamrzí, ale tady je to vždy o momentálním rozpoložení a psychické stránce. Rozhodlo se ve hře, kde jsme inkasovali kvůli malému důrazu v našem vápně.

13. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 3.11. 2018
TJ Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 4:6 ( 3:1 )
Góly:
17. a 33. Benda, 22. Kecskés, 50. Paletář - 23., 43., 55., 58. a 67. Lachout, 69. Vokoun
Sestava: Krahula - Schneedörfler, Jašek, Lachout, Sova - Feik, Smrž ( C ), Táfl, Doucha - Vokoun, Bárta ( střídali: Drhovský, Tomášek, Král, Gura )

12. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 28.10. 2018
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - FK Spartak Kaplice 0:1 ( 0:0 )
Góly: 68. Muška
Sestava: Krahula - Sova, Jašek, Lachout, Brandejs - Feik, Smrž ( C ), Táfl, Doucha ( Musil ) - Vokoun, Tomášek ( Král )

Vyrovnaný zápas, kterému by odpovídala remíza. Přesto jsme spíše my byli tím nebezpečnějším týmem. Soupeř za celý zápas 2x vystřelil na branku, bohužel z toho v závěru vytěžil jediný a rozhodující gól.

11. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 21.10. 2018
FK Malše Roudné - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 3:2 ( 2:0 )
Góly:
3. a 52. Macák, 23. Hlávka - 58. a 70. z pen. Lachout
Sestava: Krahula - Schneedörfler, Lachout, Jašek, Brandejs - Král, Smrž ( C ), Táfl, Doucha - Vokoun, Sova
Střídali: Feik, Tomášek, Silverthorn, Drhovský

Další kolo a další zápas s týmem ze špičky KP ( 2.místo ). Oproti zápasu s Loko ČB byl soupeř o třídu výše a od prvních minut nás nepouštěl za půli. Skvěle za domácí hrál Macák, na kterého byli kluci před zápasem upozorněni, ale přesto nám dal 2 góly. Několik dalších situací domácí zahodili a tak jsme o poločase prohrávali o 2 branky. V šatně jsme si řekli, že nemáme co ztratit a jdeme zkusit ze zápasem něco udělat, čemuž jsme chtěli pomoci zařazením Lachouta do zálohy. I přesto, že domácí byli pořád tím lepším týmem, tak jsme se dokázali dostávat častěji na soupeřovu polovinu a být nebezpeční. Chtěli bychom moc, když bych řekl, že jsme mohli sahat po remíze, jelikož jsme klidně mohli 6:2 prohrát, ale myslím si, že se za poslední 2 zápasy nemají kluci za co stydět, přičemž nelze opomenout, že nám zásadním způsobem pomáhá Lachy, za což mu patří velký dík. V dalším zápase proti Kaplici zkusíme jít vstříc výhře.

10. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 14.10. 2018
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - FK Lokomotiva ČB 1:3 ( 1:1 )
Góly: 25. Táfl - 30. a 69. Pranevský, 37. Kryeziu
Sestava: Paulík - Sova, Lachout, Jašek, Brandejs - Feik, Smrž ( C ), Táfl, Doucha - Vokoun, Silverthorn
Střídali: Král, Musil, Dostrašil, Drhovský, Medek

Hodnocení ( ternér Pekárek ):

Tento zápas měl být jasnou záležitostí pro hosty, kteří suverénně vévodí KP bez ztráty bodu. Nicméně se stále s klukama bavíme o tom, že každý je k poražení, což jsme si v tomto utkání dokázali. Soupeř z ČB byl sice lepším týmem, ale překvapivě se nejednalo o tak markantní rozdíl. Kluci opět podali týmový výkon a soupeř si až do závěrěčných minut nemohl být jistý vítězstvím. Pochvala patří Paulíkovi, který nám jakožto mladší žák pomohl při absenci stálých brankářů.

9. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 7.10. 2018
FC ZVVZ Milevsko - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 0:1 ( 0:1 )
Góly: 33. Lachout
Sestava: Dvořáček - Schneedörfler, Lachout, Jašek, Brandejs - Feik, Smrž ( C ), Táfl, Doucha - Sova, Vokoun
Střídali: Král, Drhovský, Silverthorn, Bárta

Na tréninku jsme si s klukama řekli, že si v tomto utkání jedeme jednoznačně pro výhru. Ohledně sestavy jsme navázali na kostru 2.pol. s Blatnou a zároveň si připomněli, na jakých principech musí být naše hra založena. Z tohoto hlediska musíme před kluky smeknout, jelikož prakticky vše splnili. Soupeř se za celý zápas nedostal do vážnější situace a díky přeskupení postů jsme dokázali eliminovat jejich nejlepší hráče. Fotbalovější jsme bohužel nebyli, ale týmovější jednoznačně ano. V tomto utkání jsme fungovali jako parta a jako parta jsme také vyhráli. Pokud budeme hrát takto, tak nevidím v záchraně žádný problém. Jen tak dál!

8. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 30.9. 2018
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - TJ Blatná 5:7 ( 0:5 )
Góly: 37., 45. a 55. Lachout, 40. Vokoun, 52. Smrž - 4. Krátký, 18. a 70. Šejvar, 21. a 67. Fejtl, 32. Bláha, 34. Fous
Sestava: Dvořáček - Tomášek, Feik, Jašek, Sova - Táfl, Smrž ( C ), Lachout, Vokoun - Brandejs, Schneedörfler ( střídali: Král, Silverthorn, Drhovský, Bárta )

V tomto zápase jsme odehráli dva naprosto rozdílné poločasy. V poločase prvním jsme sice nastřelili 2x brankovou konstrukci, ale jinak si s námi soupeř dělal, co chtěl. Vůbec jsme nebyli na hřišti schopni komunikovat, přebírat hráče, zajišťovat se a tak si mezi námi chodil soupeř jak mezi kužely. Do kabin jsme šli za stavu 0:5 a v tu chvíli nikdo nevěřil, že bychom ze zápasem ještě něco mohli udělat. Ne tak my sami. O poločase v kabině jsme si řekli, že chceme minimálně 2.poločas vyhrát. Tady musím vyzdvihnout motivační řeč Lachouta, který neskutečně kluky povzbudil. Zárověň jsme totálně proházeli posty. Co jsme si řekli, to jsme splnili, 2.pol. jsme vyhráli 5:2. Je sice škoda, že jsme utkání nedotáhli alespoň do penalt a dostali 2 góly až v závěru, ale od tohoto výkonu se doufám odrazíme, jelikož kluci sami pochopili, že můžeme být konkurenceschopní!

7. kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 22.9.2018
FK Jindřichův Hradec - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 4:0 ( 2:0 )
Góly: 3., 7., 52. z pen. a 66. Petr
Sestava: Dvořáček - Tomášek, Feik, Jašek, Doucha - Brandejs, Smrž ( C ), Silverthorn, Táfl - Sova, Schneedörfler
Střídali: Medek, Bárta, Gura

6.kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 16.9.2018
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - Junior Strakonice 1:0 (1:0)
Góly:  25. Sova Vlastimil
Sestava:
Dvořášek - Tomášek, Feik, Jašek, Brandejs - Doucha, Lachout, Smrž ( C ), Táfl - Sova, Schneedörfler
Střídali: Musil, Drhovský, Vokoun

V zápase, který moc fotbalové krásy nepřinesl, jsme poprvé vyhráli. První poločas byl nepřesný z obou stran, v tom druhém hráli pouze Strakonice, které nás nepouštěly vůbec přes půlku. V naší hře chybí roztahování hřiště, náběhy po lajnách a celkově kombinace, kdy máme problém dát si 2 přihrávky po sobě. Jediný gól který jsme vstřelili, padl po ose Lachout - Vokoun ( nejmladší hráč na hřišti ) - Sova. Navíc soupeř 2. minuty před koncem nastřelil břevno. Ale i přesto, že vítězství je hodně utrápené a měla by být vidět především hra, jelikož se jedná o mládež, tak přesto si ho velice cením.

5.kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 8.9.2018.
FK Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 7:0 (3:0)
Góly:
14. Novák Daniel, 17. Vozandych Jiří, 33. Vozandych Jiří, 38. Vozandych Jiří, 39. Břicháček Adam, 40. Novák Daniel, 64. Srch Adam
Sestava:

4.kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 2.9.2018
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - SK Čtyři Dvory 1:2 po pen. ( 1:0 )
Góly: 12. Lachout - 42. Písko
Sestava:
Krahula- Brandejs, Jašek, Feik, Tomášek - Táfl, Smrž ( C ), Lachout, Sova - Bárta, Schneedörfler
Střídali: Musil, Medek, Drhovský, Silverthorn

Ve 3. kole KP jsme se dočkali prvních bodů,kdy kluci předváděli pěkný fotbal. Remíza je zasloužená, jelikož odpovídá průběhu zápasu, kdy oba týmy byly vyrovnané. Nicméně blíž k výhře jsme měli přesto my, bohužel 2x jsme nastřelili tyč. Penalty se nám už nevydařily, ale u nich je to vždy loterie, kde může hrát roli psychická stránka. Díky všem za výkon.

3.kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 26.8.2018.
Hradiště/Písek B - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 9:0 ( 4:0 )
Góly:

Sestava:

2.kolo - Mistrovské utkání KP starších žáků 19.8.2018.
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - Třeboň A/ Dobrá Voda 0:3 ( 0:1 )
Góly:
35. Divoký, 57. Koranda, 67. Hamr
Sestava: Krahula - Joštová ( Doucha ), Jašek, Lachout, Tomášek - Král ( Schneedörfler ), Feik, Táfl ( Medek ), Drhovský - Smrž ( K ), Bárta ( Vokoun )

V prvním kole KP které hrajeme společně s Větrovy, jsme proti silnému soupeři prohráli. Soupeř nás přetlačil zejména silově, což se klukům vyčítat nedá, jelikož tuto soutež hrajeme prakticky s ročníkem 2005 ( někdy doplněného o r.2006 ) proti ročníkům 2004,2005 ( v případě holek i 2003 ). S tím souvisí i to, že drtivá většina kluků byla poprvé na velkém hřišti.

Osobně děkuji za výpomoc Lachymu, který nám dnes pomohl. Uvidíme, co přinesou další zápasy, jelikož se budou muset kluci otrkávat a sbírat postupně zkušenosti. Základním předpokladem bude pravidelná docházka, jinak naše situace bude o dost těžší.