ZÁPASY - KOMENTÁŘE KP

Starší žáci - sezona 2018/2019

Mistrovské utkání KP starších žáků 16.9.2018
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - Junior Strakonice 1:0 (1:0)
Góly:  25. Sova Vlastimil
Sestava:

Mistrovské utkání KP starších žáků 8.9.2018.
FK Tatran Prachatice - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 7:0 (3:0)
14. Novák Daniel, 17. Vozandych Jiří, 33. Vozandych Jiří, 38. Vozandych Jiří, 39. Břicháček Adam, 40. Novák Daniel, 64. Srch Adam

Mistrovské utkání KP starších žáků 2.9.2018
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - SK Čtyři Dvory 1:2 po pen. ( 1:0 )
Góly: 12. Lachout - 42. Písko
Sestava:
Krahula- Brandejs, Jašek, Feik, Tomášek - Táfl, Smrž ( C ), Lachout, Sova - Bárta, Schneedörfler
Střídali: Musil, Medek, Drhovský, Silverthorn

Hodnocení ( trenér Pekárek ):

Ve 3. kole KP jsme se dočkali prvních bodů,kdy kluci předváděli pěkný fotbal. Remíza je zasloužená, jelikož odpovídá průběhu zápasu, kdy oba týmy byly vyrovnané. Nicméně blíž k výhře jsme měli přesto my, bohužel 2x jsme nastřelili tyč. Penalty se nám už nevydařily, ale u nich je to vždy loterie, kde může hrát roli psychická stránka. Díky všem za výkon.

Mistrovské utkání KP starších žáků 26.8.2018.
Hradiště/Písek B - FK Meteor Tábor/SK Větrovy 9:0 ( 4:0 )

Sestava:

Mistrovské utkání KP starších žáků 19.8.2018.
FK Meteor Tábor/SK Větrovy - Třeboň A/ Dobrá Voda 0:3 ( 0:1 )
35. Divoký, 57. Koranda, 67. Hamr
Sestava: Krahula - Joštová ( Doucha ), Jašek, Lachout, Tomášek - Král ( Schneedörfler ), Feik, Táfl ( Medek ), Drhovský - Smrž ( K ), Bárta ( Vokoun )

Hodnocení ( trenér Pekárek ):
V prvním kole KP které hrajeme společně s Větrovy, jsme proti silnému soupeři prohráli. Soupeř nás přetlačil zejména silově, což se klukům vyčítat nedá, jelikož tuto soutež hrajeme prakticky s ročníkem 2005 ( někdy doplněného o r.2006 ) proti ročníkům 2004,2005 ( v případě holek i 2003 ). S tím souvisí i to, že drtivá většina kluků byla poprvé na velkém hřišti.

Osobně děkuji za výpomoc Lachymu, který nám dnes pomohl. Uvidíme, co přinesou další zápasy, jelikož se budou muset kluci otrkávat a sbírat postupně zkušenosti. Základním předpokladem bude pravidelná docházka, jinak naše situace bude o dost těžší.