Psali o nás

Chýnovští ve druhém poločase derby s Meteorem Tábor předvedli dokonalý obrat

Meteoru, kterému se letos velice daří a drží se v popředí tabulky, zavítalo v devátém kole na hřiště sousedního Chýnova a po bojovném a srdnatém výkonu zde sahalo po výhře. Zanechalo velmi dobrý dojem, ale bohužel pro ně jen v prvním poločase. Ve druhých 45 minutách již totiž plně ovládli hru domácí fotbalisté (z tribuny se ozvalo ke konci utkání jako by do druhé půle nastoupila za Chýnov na hrací plochu úplně jiná jedenáctka) a až do té doby velmi dobře hrající Meteor jako by byl najednou kouzla zbavený...

Chýnov podeváté neporažen! Obratu ve druhé půli pomohla proti Meteoru změna rozestavení

Sousedský souboj mezi Chýnovem a Meteorem Tábor nabídlo 9. kolo I. A třídy v neděli odpoledne. Hosté rozehráli souboj slibně, brzy se dostali do vedení a ještě v poločase drželi naději na vítězství. Porada Chýnovských v kabině však vyústila ve změnu v rozestavení a po přestávce naskočili domácí jako vyměnění. Zanedlouho srovnal Král a po několika šancích se Chýnovští dočkali i obratu. V 84. minutě dal svůj první gól v dresu Chýnova obránce Adam Rytíř a v nastavení pečetil ještě Daniel Havlík na 3:1. Meteor se po skvěle sehrané první půli ve druhém dějství do gólovky nedostal a odjel s prázdnou. Série neporazitelnosti Chýnova tak pokračuje, jako desátý tým zkusí Chýnovské obrat o všechny body budějovická Slavia, na jejíž hřiště zavítá Chýnov v příštím kole. Meteor se doma postaví lídrovi z Hluboké. 

Hráčem 8.kola se stává Matěj Mrzena

Defenzivní štít v meteorské sestavě, získal od diváků na stránce fotbalunas.cz nejvíce hlasů a se 47% ovládnul výběr nejlepších hráčů za 8. kolo v 1.A třídě sk.B. Na 3. místě skončil brankař meteoru Jan Šedivý s 6%.

Článek o zápasu s Lišovem

K dalšímu zápasu 1. A třídy přijel na hřiště Meteoru Tábor Lišov, který se po polovině podzimní části nacházel ve středu tabulky. Meteorští tak byli mírným favoritem zápasu a svoji roli dokázali díky brankám Širokého a Koláře potvrdit.

Pro celý článek rozklikni obrázek.