sezóna 2017-2018

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 17.6.2018 - 26. kolo
FK Meteor Tábor - Tatran Lomnice nad Lužnicí
4:1 (1:0)
Góly: 34. Michalec Petr, 62. Dařena Tomáš, 67. Michalec Petr, 70. Švejda Daniel - 49. Hrubý Patrik
Sestava:

Mistovské utkání KP staršího dorostu 10.6. - 25.kolo
SKP České Budějovice - FK Meteor 3:2 (2:2)
Góly: 30. Michal Martin, 32. Sypal Antonín, 85. Marek Lukáš - 12. Vaňo Christián, 26. Vaňo Christián
Sestava:

Mistovské utkání KP staršího dorostu 2.6. - 24.kolo
Slavoj Č.Krulov - FK Meteor 2:3 (2:1) pen.3:4
Góly: 4. Hofmann Lukáš, 40. Filip Patrik - 17. Vaňo Christián, 49. Švejda Daniel
Sestava: Peterka - Peška, Hořejší, Pecka - Mrzena, Švejda, Matějíček, Schmied, Kupka, Vaňo, Pošmura, Dařena, Dvořák, Michalec, Proksch

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 26.5.2018 - 23. kolo
FK Meteor Tábor - Lokomotiva ČB 3 : 2 (0:1 ) pen.4:2
Góly: 71. Dařena Tomáš, 80. Pecka Marek - 26. Djurov Nikola, 73. Djurov Nikola

Sestava: Peterka - Peška, Hořejší, Pecka - Svorad, Mrzena, Švejda, Matějíček - Schmied, Kupka, Vaňo, Pošmura, Dařena, Dvořák, Michalec, Klejna, Kolář

Oproti minulému zápasu byl souboj s Lokomotivou velmi fotbalový. V průběhu celé první půle si soupeři vytvořili několik šancí a celkově byli lepším celkem na hřišti, což se ukázalo i na skóre. O poločase jsme se rozhodli provést změny v taktice a šli jsme do něj s tím, že začneme hrát jednoduchý fotbal bez zbytečného nakopávání. To se nám vyplatilo a základních 90 minut jsme remizovali. Následovali penalty, kdy naši kluci ukázali větší přehled a všechny zakončili jako staří mazáci. Také byl důležitým faktorem jistota v bráně v podobě Pavla Peterky, který nás jak v průběhu zápasu, tak i ve finálovém rozstřelu podržel. Myslím si, že v tomto zápase hrál celý tým na 100% a všichni odvedli výborný výkon. Pokud bych měl vyzvednout výkon jednoho hráče, tak by jím byl Dan Kupka, který přihrával na oba naše góly.

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 19.5.2018 - 22. kolo
SK Slavia Č.B : FK Meteor Tábor   0:3
Góly:  Michalec 2x, Dařena
Sestava: Peterka-,Mrzena,Pecka, Peška, Michalec, Švejda, Matějíček, Hořejší, Dařena, Schmied, Proksch, Kupka, Svorad,Pošmura

Domácí tým velmi dobře kombinoval a z první vážnější akce vznikla penalta,kterou zneškodnil velmi dobře chytající Peterka.Od této chvíle si myslím,že jsme začali hrát fotbal a šance které jsme si vytvořili proměňovali. Domácí přesto v druhé půli mohli korigovat,ale dnes jim zřejmě přáno nebylo.Naopak v závěru jsme mohli z dvou stoprocentních šancí skore navýšit,ale i nám už nic do domácí branky nespadlo.Klukům patří dík za odvedený výkon.

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 12.5.2018 - 21. kolo
FK Meteor Tábor : SK Čtyři Dvory 0:1
Sestava: Peterka-Lutovský, Pecka, Peška, Michalec, Švejda, Matějíček, Hořejší, Dařena, Schmied, Proksch, Kupka, Svorad,Klejna,Pošmura

Není co dodat.Vše podstatné jsme si pověděli hned po utkání.Zbytečně jsme se namočili do sestupových vod i když víme, že jsme jak minulé tak toto kolo mohli zvládnout.Z těch dnešních šancí už v 1. minutě mohlo byt 1:0 za dalších několik minut přidat pojistku kdy na zadní tyči nikdo z hráčů neni včas na doklepnutí,poté regulerní branka není uznána a zavěrečných 25 minut hra na jednu branku s pěti ohromnými šancemi ,které nedokážeme dostat do sítě soupeře,který neví kde mu hlava stojí a je jak na kolotoči.

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 6.5.2018 - 20. kolo
TJ Hradiště : FK Meteor Tábor 1:0
Sestava: Peterka-Lutovský, Pecka, Peška, Michalec, Švejda, Matějíček, Hořejší, Vaňo, Dařena, Schmied, Proksch, Kupka, Svorad,

Zápas se nám vůbec nepovedl.Ze tří vyložených šancí jsme ani jednu nedali a v druhé půli to samé.Navíc posledních 25 min jsme dohrávali v poli o jednoho míň,presto jsme minimalně na bod mohli dosáhnout.Přesto i v deseti jsme měli v určitých pasažích navíc a kluky chci pochvalit.Škoda pro nás ztráty bodů.Musíme se do dalšího utkání v určitých směrech zlešit.

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 28. 4. 2018 - 19. kolo
FK Meteor Tábor : FK Vodňany  8:1  (5:0)
Góly : 23. a 87. Kupka, 24. Svorad, 29. a 31. Dařena, 36. a 54. Švejda, 89. Michalec

Sestava: Peterka-Lutovský, Pecka, Peška, Michalec, Švejda, Matějíček, Hořejší, Vaňo, Dařena, Proksch, Kupka, Svorad, Klejna

Začátek utkání nenasvědčoval tomu, že bychom takto utkání zvládli. Ale od 20. minuty jsme už byli jednoznačně lepším mužstvem a zcela zaslouženě vyhráli. Kluky chválím za krásné branky a kombinace především v prvním poločase. Je nutné se opět dobře připravit na Hradiště a urvat všechny body. Poděkování patří rodičům za vytrvalé povzbuzování kluků.

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 21. 4. 2018 - 18. kolo
FK Roudné : FK Meteor Tábor 7:0 (2:0)
Góly:
34. Wohlgemuth Lukáš, 42. Vodák Martin, 46. Míča Matěj, 48. Budín Filip, 65. Tibitanzl Matyáš, 68. Wohlgemuth Lukáš, 71. Budín Filip
Sestava:
Peterka-Lutovský, Pecka, Peška, Michalec, Hořejší, Vaňo,  Schmied, Proksch, Kupka, Svorad

Domácím jsme zatápěli jen první půli a šance, které jsme si vytvořili, jsme nedali. Škoda pro nás. Druhou půli je lepší asi nehodnotit, těžko říci, co se klukům hlavou honilo, že to takto nezvládli. Další důležitý zápas nás čeká a ten je nutné vyhrát.

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 14. 4. 2018 - 17. kolo
FK Meteor Tábor : ZVVZ Milevsko 1:0 (1:0)
Góly:
 27. Dařena Tomáš
Sestava: Peterka-Lutovský, Pecka, Peška, Michalec, Švejda, Matějíček, Hořejší, Vaňo, Dařena, Schmied, Proksch, Kupka, Svorad, Klejna

V dnešním utkání jsme si vytvořili více šanci a nakonec se ujala jen jedna po dobré akci Vańo-Dařena.Druhý poločas byl slabší a hosté se do nás více opřeli,přesto jsme soupeře nepustili ani k ohrožení naší branky a zcela zaslouženě vyhráli.Další utkání nás čeká v Roudném.

Foto ze zápasu ve fotogalerii

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 8. 4. 2018 - 16. kolo
Sokol Sezimovo Ústí : FK Meteor Tábor 1:3 (1:2)
Góly: 9. Mrúz Jan - 20. Švejda Daniel (pen.), 42. Lutovský Jan, 48. Klejna Jakub

Trenér René Ševčík

K derby jsme přistoupili zodpovědně. I když fotbal krásy moc nenabídnul, protože se hrálo na tréninkovém hřišti, byly k vidění krásné branky. Potvrdili jsme dobrý týmový výkon už z předešlého utkání. Přesto je stále co zlepšovat a poctivě sbírat body. Klukům patří dík za důležité tři body v derby se Sokolem.

Mistrovské utkání KP staršího dorostu 30. 3. 2018 - 15. kolo
FK Meteor Tábor : Junior Strakonice 1:3 (0:1)
Góly: 50. Vaňo Christián - 29. Juhaňák David, 53. Brož Dominik, 85. Petráň Dominik
Sestava:Peterka-Lutovský, Pecka, Peška, Michalec, Švejda, Matějíček, Hořejší, Vaňo, Dařena, Schmied, Proksch, Kupka, Svorad, Klejna

Utkání by slušela remíza, ale hosté proměnili své šance, naopak naše končili na břevně. Byli jsme vyrovnaným soupeřem a je jen škoda, že naše šance zůstaly nevyužity. Chceme zvítězit už v derby se Sokolem a je nutné se dobře připravit.