TURNAJE A PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

Turnaj stadion Míru ( 17.6. 2018 )

Rodinný den s legendami Československé kopané

V neděli dne 17.6. jsme se zúčastnili žákovského turnaje konaného u příležitosti rodinného dne s legendami československé kopané, kde se v rámci hlavní akce představily týmy fotbalových internacionálů proti týmu SK Červený Kůň.

Turnaj se hrál systémem každý s každým, 2x15 minut, 4+1.

Náš tým reprezentoval v tomto složení:

Paulík Filip, Krahula Michal, Gura Tomáš, Silverthorn Matyáš, Sova Vlastimil, Kunc Pavel, Minichtaler Petr, Tomášek Lukáš, Kazda Lukáš, Mlsna Jakub, Musil Petr

Konečné pořadí:
1. TJ Dražice/FC Táborsko
2. FK Meteor Tábor
3. FK Protivín
4. Sokol Sezimovo Ústí
5. TJ Sokol Planá nad Lužnicí

Naše výsledky:

FK Meteor Tábor - FK Protivín 3:3 ( Minichtaler 2x, Sova )
FK Meteor Tábor - TJ Dražice/FC Táborsko 2:9 ( Minichtaler, Paulík )
FK Meteor Tábor - Sokol Sezimovo Ústí 5:0 ( Sova 2x, Gura, Tomášek, Kunc )
FK Meteor Tábor - TJ Sokol Planá nad Lužnicí 4:2 ( Sova 2x, Musil, Minichtaler )

Hodnocení (trenér Pekárek):
Při poslední akci tohoto ročníku nám trenérům udělali kluci radost. Už před turnajem jsme si řekli, že jdeme do všeho naplno, ať uděláme radost přítomným rodičům a odejdeme z turnaje se vztyčenou hlavou. To se povedlo na výbornou. Nemyslím tím ani tak konečné 2. místo, jako to, že jsme se prezentovali dobrou hrou. Účastníkovi z Protivína jenž hraje 1.A třídu, jsme byli vyrovnaným soupeřem a i když jsme vedli už 3:1, tak jsme o vedení v závěrečných minutách přišli. Nicméně i tak zasloužená remíza. Tým Sokola jenž byl věkově starší, jsme přejeli rozdílem třídy a i s Planou jsme byli lepším týmem. Nestačili jsme tak pouze na Dražice, jenž reprezentovali odchovanci dnes již hrající za Táborsko a Dynamo ČB. Když už jsem u Dynama, tak škoda, že ačkoliv přislíbilo účast, tak nakonec nedorazilo.

Tento turnaj jsme si tedy všichni užili, kluci dostali pohár a stříbrné medaile, dočkali se aplausu od rodičů z tribun ( kterým mimochodem moc děkuji ) a zároveň jsme potleskem podpořili naše nejmenší kluky od trenéra Färbera při jejich nástupu při hlavním utkání.

Tímto ještě jednou s trenérem Gurou děkuji rodičům za tuto sezónu a tu novou zahájíme 1. týden v srpnu a následně odjedeme na soustředění do Borotína ve dnech 15. - 19.8.

Fotogalerie z turnaje

více na: https://www.jcted.cz/taborsko/legendy-ceskoslovenske-kopane-zvitezily-v-tabore-4-1-turnaj-mladsich-zaku-ovladly-drazice/