TURNAJE A PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

Zimní halová liga - Soběslav

Přátelské utkání 17.3.2019 UMT Soukeník.
Meteor - Sokol SÚ 5:0 (2:0) Góly:
2x Michalec, Matějček, Lachout, Pošmura
sestava: Peterka - Peška, Hořejší, Pecka - Matějček, Pošmura, Dvořák, Sedláček - Hera - Michalec, Gura
střídali: Široký, Mikulčák, Novák, Lachout, Klestil, Benedikt

Přátelské utkání 3.3.2019 UMT Votice
Olbramovice - Meteor 9:1 (4:0)
Gól:
Dvořák
sestava: Kolář - Pecka, Hořejší, Peška - Matějček, Dvořák, Pošmura. Sedláček - Štrincl - Mikulčák, Makovec
střídali: Hera, Široký, Novák

Přátelské utkání - 23.2. 2019 hřiště UMT Votice
Chotoviny A (muži 1.B.) - Meteor 4:0 (0:0)
sestava: Peterka - Peška, Hořejší, Pecka - Matějček, Dvořák, Široký, Svorad - Štrincl - Makovec, Michalec
střídali: Sedláček, Lachout

Přátelské utkání - 16.2.2019 hřiště UMT Soukeník
FCT U17 - Meteor 5:0 (3:0)

sestava: Peterka - Pecka, Hořejší, Peška - Matějček, Dvořák, Pošmura, Svorad - Švejda - Mikulčák, Michalec
střídali: Sedláček, Makovec, Štrouf, Štrincl

Přátelské utkání - 9.2. 2019  hřiště UMT Třeboň
TJ Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor 1:2 (0:2)
Góly: Makovec 2
Asistence:
Sestava: Peterka - Peška, Pecka, Svorad - Matějček, Dvořák, Štrincl, Sedláček - Švejda - Mikulčák, Makovec
střídali: Široký, Lachout

Turnaj o pohár starosty města Milevska 1.2.2019

5.místo

pořadatel: halový turnaj ZVVZ Milevsko
Systém turnaje: 4+1, kategorie U-19 ( r.2000 a mladší )
Sestava: Peterka, Sedláček, Štrouf, Lachout, Benedikt, Klestil, Michalec, Mládek, Makovec, Švejda, Gura.
Základní skupina:
Meteor - Slavia ČB 1 - 1
Meteor - ZVVZ II    1 - 2
Meteor - Sepekov 6 - 0

o 5.místo
Meteor - ZVVZ I 4 - 3

Na volný pátek 1. února, kdy si školáci a studenti užívali pololetní prázdniny, naplánoval oddíl FC ZVVZ Milevsko další mládežnický turnaj pod záštitou starosty města. Tentokrát se ve sportovní hale sešli nejstarší mládežníci - dorostenci. Domácí oddíl složil z mladšího a staršího dorostu celkem tři manšafty, dohromady se turnaje zúčastnilo osm družstev rozdělených do dvou základních skupin. Docela překvapivě se z celkového triumfu radovali dorostenci Jistebnice, kteří hrají krajskou I. A třídu. Fotbalisté z táborského okresu vyhráli základní skupinu a v bojích o medaile následně neinkasovali ani gól, když porazili v semifinále Milevsko II 1:0 na penalty a ve finále budějovickou Slavii, asi nejfotbalovější tým celého dne, rovněž 1:0 na penalty. Milevské celky, které jsou po podzimu v horních patrech svých krajských přeborů, naopak letos trápila po celý turnaj střelecká nemohoucnost a skončily v hloubi startovního pole - "dvojka" byla čtvrtá, "jednička" šestá a "trojka" až předposlední sedmá. Černý Petr zbyl na další tým z regionu - Sepekov.

Hodnocení trenéra: přineseme později

Konečné pořadí: 1. Jistebnice, 2. Slavia ČB, 3. Sokol Sezimovo Ústí, 4. Milevsko II, 5. Meteor Tábor, 6. Milevsko I, 7. Milevsko II, 8. Sepekov.

Přátelské utkání - 25.7. 2018 17.30 hod hřiště Břilice
TJ Jiskra Třeboň - FK Meteor Tábor 3:0 (1:0)
Asistence:
Sestava: Kolář - Sedláček, Pecka, Hořejší, Matějíček - Široký (Hera), Dvořák, Mrzena, Michalec, Svorad (Mikulčák)- Švejda