Rozhovor s nejlepším hráčem 8.kola Matějem Mrzenou

28.10.2021

Rozhovor se středopolařem "A" mužstva Matějem Mrzenou, který dokázal ovládnout celou sestavu kola a stal se hráčem 8. kola. Matěj prozradí, kde začínal s fotbalem a jak je zatím spokojený s dosavadním průběhem sezóny.

1. V kolika letech a v jakém klubu si s fotbalem začínal?

S fotbalem jsem začal v 6 letech v klubu FK Tábor. Odtud jsem později přestoupil do klubu TJ Dražice.

2. Jak vnímáš svou roli v týmu? Na jaké pozici hraješ nejraději?

Moje role přesně sedí na filmovou postavu Hulka z Avengers - všechny útoky soupeře se snažím zničit z pozice středního záložníka. Na této pozici hraji nejraději.

3. Na portále fotbalunas.cz jsi byl zvolen Mužem 8.kola 1.A třídy skupiny B za výbornou defenzivní práci a získávání těžkých míčů pro své mužstvo. Jak se ti proti týmu z Lišova hrálo?

Proti Lišovu to byl v prvním poločase vyrovnaný zápas. Až v druhém poločase jsme se do nich opřeli a začali hrát naši hru. Hrálo se mi dobře a jsem rád, že jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

4. Jak jsi spokojený s dosavadním průběhem sezony?

Sezona se zatím vyvíjí velmi dobře, nemám co vytknout.

5. Jaký je tvůj oblíbený český nebo zahraniční fotbalový klub?

Z českých klubů fandím Spartě, ze zahraničních klubů FC Barcelona.

Děkujeme za rozhovor.